F-ikäluokan turnaus F-IKäLUOKAN TURNAUS
14.3. - 15.3.2015 Martinkyläntie 1, 01620 Vantaa | Suomi

Pojat-07 Taso 2

Lauantai 14.3.2015
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
115:00Kenttä 4VJS Ylästö Valkoinen0-1FC Kasiysi PunainenPäättynyt
216:00Kenttä 1VJS Kivistö1-5VJS Martinlaakso ValkoinenPäättynyt
316:00Kenttä 2VJS 08 Pohjoinen3-0VJS Ylästö ValkoinenPäättynyt
416:00Kenttä 3AC Valtti4-4VJS Pähkinärinne ValkoinenPäättynyt
516:00Kenttä 4FC Legirus Inter PUN5-0VJS MyyrmäkiPäättynyt
617:00Kenttä 1VJS 08 Pohjoinen5-1VJS KivistöPäättynyt
717:00Kenttä 2AC Valtti1-2VJS Martinlaakso ValkoinenPäättynyt
817:00Kenttä 3FC Legirus Inter PUN2-0VJS Ylästö ValkoinenPäättynyt
917:00Kenttä 4FC Kasiysi Punainen1-0VJS Pähkinärinne ValkoinenPäättynyt
1018:00Kenttä 1AC Valtti0-8VJS 08 PohjoinenPäättynyt
1118:00Kenttä 2FC Legirus Inter PUN9-0VJS KivistöPäättynyt
1218:00Kenttä 3FC Kasiysi Punainen5-1VJS Martinlaakso ValkoinenPäättynyt
1318:00Kenttä 4VJS Myyrmäki2-1VJS Ylästö ValkoinenPäättynyt
Sunnuntai 15.3.2015
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1409:00Kenttä 1VJS Myyrmäki0-4FC Kasiysi PunainenPäättynyt
1509:00Kenttä 2VJS Pähkinärinne Valkoinen1-10FC Legirus Inter PUNPäättynyt
1609:00Kenttä 3VJS Ylästö Valkoinen2-0AC ValttiPäättynyt
1709:00Kenttä 4VJS Martinlaakso Valkoinen1-4VJS 08 PohjoinenPäättynyt
1810:00Kenttä 1FC Kasiysi Punainen1-0FC Legirus Inter PUNPäättynyt
1910:00Kenttä 2VJS Myyrmäki1-0AC ValttiPäättynyt
2010:00Kenttä 3VJS Pähkinärinne Valkoinen1-1VJS 08 PohjoinenPäättynyt
2110:00Kenttä 4VJS Ylästö Valkoinen0-0VJS KivistöPäättynyt
2211:00Kenttä 1FC Legirus Inter PUN4-0AC ValttiPäättynyt
2311:00Kenttä 2FC Kasiysi Punainen2-0VJS 08 PohjoinenPäättynyt
2411:00Kenttä 3VJS Myyrmäki0-1VJS KivistöPäättynyt
2511:00Kenttä 4VJS Pähkinärinne Valkoinen2-1VJS Martinlaakso ValkoinenPäättynyt
2612:00Kenttä 1VJS Pähkinärinne Valkoinen3-2VJS MyyrmäkiPäättynyt
2712:00Kenttä 2VJS Martinlaakso Valkoinen1-4FC Legirus Inter PUNPäättynyt
2812:00Kenttä 3VJS Kivistö3-1AC ValttiPäättynyt
29VJS Ylästö Valkoinen-VJS Pähkinärinne ValkoinenPeruttu
30VJS Martinlaakso Valkoinen-VJS MyyrmäkiPeruttu
31VJS Kivistö-FC Kasiysi PunainenPeruttu
32VJS 08 Pohjoinen-FC Legirus Inter PUNPeruttu
33VJS Martinlaakso Valkoinen-VJS Ylästö ValkoinenPeruttu
34VJS Kivistö-VJS Pähkinärinne ValkoinenPeruttu
35VJS 08 Pohjoinen-VJS MyyrmäkiPeruttu
36AC Valtti-FC Kasiysi PunainenPeruttu