Minitalent (F1-07) MINITALENT (F1-07)
24.9. - 25.9.2016 Kuortane | Suomi

Otteluohjelma

Lohkovaihe

Lauantai 24.9.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00Lohko AKenttä 1SKKPäättynyt99
S-Kiekko11
209:00Lohko CKenttä 2Sport ValkoinenPäättynyt44
Virkiä Valkoinen00
309:30Lohko AKenttä 1Virkiä SininenPäättynyt11
SKK2525
409:30Lohko BKenttä 2Ilves ArizonaPäättynyt1010
Sport Punainen22
510:00Lohko AKenttä 1S-KiekkoPäättynyt77
Virkiä Sininen00
610:00Lohko CKenttä 2Sport ValkoinenPäättynyt22
Ilves Washington88
710:35Lohko CKenttä 1Tappara sininenPäättynyt22
HC Nokia oranssi22
810:35Lohko BKenttä 2Ilves ArizonaPäättynyt44
HC Nokia musta33
911:05Lohko AKenttä 1Tappara OranssiPäättynyt11
SKK1111
1011:05Lohko BKenttä 2Sport PunainenPäättynyt00
HC Nokia musta55
1111:35Lohko CKenttä 1HC Nokia oranssiPäättynyt44
Ilves Washington22
1211:35Lohko CKenttä 2Virkiä ValkoinenPäättynyt11
Tappara sininen1313
1312:10Lohko BKenttä 1Kärpät 2Päättynyt22
Ilves Arizona22
1412:10Lohko CKenttä 2Kärpät 3Päättynyt00
Ilves Washington1111
1512:40Lohko AKenttä 1Tappara OranssiPäättynyt33
Viikingit Saseka33
1612:40Lohko BKenttä 2HC Nokia mustaPäättynyt66
KKP33
1713:10Lohko CKenttä 1Tappara sininenPäättynyt77
Sport Valkoinen22
1813:10Lohko AKenttä 2SKKPäättynyt44
Kärpät 111
1913:45Lohko BKenttä 1Viikingit HettariPäättynyt66
Sport Punainen11
2013:45Lohko CKenttä 2Virkiä ValkoinenPäättynyt00
HC Nokia oranssi1515
2114:15Lohko CKenttä 1Tappara sininenPäättynyt33
Kärpät 322
2214:15Lohko AKenttä 2S-KiekkoPäättynyt11
Kärpät 11010
2314:45Lohko BKenttä 1Viikingit HettariPäättynyt11
Ilves Arizona99
2414:45Lohko AKenttä 2Virkiä SininenPäättynyt00
Viikingit Saseka1313
2515:20Lohko BKenttä 1Sport PunainenPäättynyt55
KKP11
2615:20Lohko BKenttä 2HC Nokia mustaPäättynyt22
Kärpät 222
2715:50Lohko BKenttä 1Kärpät 2Päättynyt11
Viikingit Hettari44
2815:50Lohko CKenttä 2Virkiä ValkoinenPäättynyt11
Kärpät 31616
2916:20Lohko AKenttä 1Virkiä SininenPäättynyt00
Tappara Oranssi1515
3016:20Lohko BKenttä 2HC Nokia mustaPäättynyt33
Viikingit Hettari00
3116:55Lohko AKenttä 1SKKPäättynyt55
Viikingit Saseka11
3216:55Lohko BKenttä 2KKPPäättynyt11
Ilves Arizona77
3317:20Lohko BKenttä 1Sport PunainenPäättynyt11
Kärpät 288
3417:20Lohko CKenttä 2Kärpät 3Päättynyt44
Sport Valkoinen33
3517:50Lohko AKenttä 1Viikingit SasekaPäättynyt55
S-Kiekko11
3617:50Lohko CKenttä 2Ilves WashingtonPäättynyt1313
Virkiä Valkoinen00
3718:25Lohko CKenttä 1HC Nokia oranssiPäättynyt99
Sport Valkoinen11
3818:25Lohko AKenttä 2Kärpät 1Päättynyt22
Tappara Oranssi77
3918:55Lohko CKenttä 1Ilves WashingtonPäättynyt77
Tappara sininen33
4018:55Lohko BKenttä 2Kärpät 2Päättynyt44
KKP22
4119:25Lohko CKenttä 1Kärpät 3Päättynyt11
HC Nokia oranssi77
4219:25Lohko AKenttä 2Kärpät 1Päättynyt1616
Virkiä Sininen00
Sunnuntai 25.9.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4308:30Lohko BKenttä 1KKPPäättynyt11
Viikingit Hettari44
4408:30Lohko AKenttä 2Viikingit SasekaPäättynyt88
Kärpät 100
4509:00Lohko AKenttä 1Tappara OranssiPäättynyt1212
S-Kiekko00

Jatkolohkot

Sunnuntai 25.9.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4609:00Lohko D (Sijat 1-6)Kenttä 2Ilves ArizonaPäättynyt55
Ilves Washington22
4709:30Lohko F (Sijat 7-12)Kenttä 1Viikingit SasekaPäättynyt11
Tappara sininen55
4809:30Lohko H (Sijat 13-18)Kenttä 2S-KiekkoPäättynyt11
KKP33
4910:05Lohko E (Sijat 1-6)Kenttä 1Tappara OranssiPäättynyt11
HC Nokia musta55
5010:05Lohko G (Sijat 7-12)Kenttä 2Kärpät 1Päättynyt33
Viikingit Hettari33
5110:35Lohko I (Sijat 13-18)Kenttä 1Virkiä SininenPäättynyt11
Sport Punainen77
5210:35Lohko D (Sijat 1-6)Kenttä 2Ilves WashingtonPäättynyt55
SKK66
5311:05Lohko F (Sijat 7-12)Kenttä 1Kärpät 2Päättynyt22
Viikingit Saseka44
5411:05Lohko H (Sijat 13-18)Kenttä 2Virkiä ValkoinenPäättynyt11
S-Kiekko88
5511:40Lohko D (Sijat 1-6)Kenttä 1SKKPäättynyt66
Ilves Arizona33
5611:40Lohko G (Sijat 7-12)Kenttä 2Kärpät 3Päättynyt22
Kärpät 122
5712:10Lohko I (Sijat 13-18)Kenttä 1Sport ValkoinenPäättynyt1818
Virkiä Sininen00
5812:10Lohko E (Sijat 1-6)Kenttä 2HC Nokia mustaPäättynyt22
HC Nokia oranssi77
5912:40Lohko F (Sijat 7-12)Kenttä 1Tappara sininenPäättynyt11
Kärpät 222
6012:40Lohko I (Sijat 13-18)Kenttä 2Sport PunainenPäättynyt22
Sport Valkoinen44
6113:15Lohko H (Sijat 13-18)Kenttä 1KKPPäättynyt88
Virkiä Valkoinen00
6213:15Lohko G (Sijat 7-12)Kenttä 2Viikingit HettariPäättynyt11
Kärpät 333
6313:45Lohko E (Sijat 1-6)Kenttä 1HC Nokia oranssiPäättynyt77
Tappara Oranssi33

Sijoituspelit

Sunnuntai 25.9.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
6413:45Sijat 17-18Kenttä 2Virkiä ValkoinenPäättynyt11
Virkiä Sininen00
6514:15Sijat 15-16Kenttä 1S-KiekkoPäättynyt00
Sport Punainen44
6614:15Sijat 13-14Kenttä 2KKPPäättynyt00
Sport Valkoinen44
6714:50Sijat 11-12Kenttä 1Viikingit SasekaPäättynyt44
Viikingit Hettari22
6814:50Sijat 9-10Kenttä 2Kärpät 2Päättynyt22
Kärpät 166
6915:20Sijat 7-8Kenttä 1Tappara sininenPäättynyt44
Kärpät 300
7015:20Sijat 5-6Kenttä 2Ilves WashingtonPäättynyt99
Tappara Oranssi11
7116:00Sijat 3-4Kenttä 2Ilves ArizonaPäättynyt44
HC Nokia musta22
7216:00Sija 1-2Kenttä 1SKKPäättynyt55
HC Nokia oranssi44