Vesileppis Cup F10 Pääsiäinen 2019 (2 Paikkaa Vapaana) VESILEPPIS CUP F10 PääSIäINEN 2019 (2 PAIKKAA VAPAANA)
21.4. - 22.4.2019 Kenttä | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

Sunnuntai 21.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00ATIHC SininenEi aloitettu
K-Laser 1
209:00BTIHC ValkoinenEi aloitettu
K-Laser 2
309:30CLeKi-75Ei aloitettu
K-Laser 3
409:30DLiKiEi aloitettu
K-Laser 4
510:00ASuKiKa MustaEi aloitettu
Kalpa Etelä Keltainen
610:00BSuKiKa KeltainenEi aloitettu
Kalpa Etelä Musta
710:40CVierasjoukkue 1Ei aloitettu
Jukurit 1
810:40DVierasjoukkue 2Ei aloitettu
Jukurit 2
911:10ASuKiKa MustaEi aloitettu
TIHC Sininen
1011:10BSuKiKa KeltainenEi aloitettu
TIHC Valkoinen
1111:40CVierasjoukkue 1Ei aloitettu
LeKi-75
1211:40DVierasjoukkue 2Ei aloitettu
LiKi
1312:20AHC Nokia OranssiEi aloitettu
K-Laser 1
1412:20BHC Nokia MustaEi aloitettu
K-Laser 2
1512:50CHaKi WhiteEi aloitettu
K-Laser 3
1612:50DHaKi BlueEi aloitettu
K-Laser 4
1713:20AHC Nokia OranssiEi aloitettu
SuKiKa Musta
1813:20BHC Nokia MustaEi aloitettu
SuKiKa Keltainen
1914:00CHaKi WhiteEi aloitettu
Vierasjoukkue 1
2014:00DHaKi BlueEi aloitettu
Vierasjoukkue 2
2114:30AKalpa Etelä KeltainenEi aloitettu
TIHC Sininen
2214:30BKalpa Etelä MustaEi aloitettu
TIHC Valkoinen
2315:00CJukurit 1Ei aloitettu
LeKi-75
2415:00DJukurit 2Ei aloitettu
LiKi
2515:40AKalpa Etelä KeltainenEi aloitettu
HC Nokia Oranssi
2615:40BKalpa Etelä MustaEi aloitettu
HC Nokia Musta
2716:10CJukurit 1Ei aloitettu
HaKi White
2816:10DJukurit 2Ei aloitettu
HaKi Blue
2916:40AK-Laser 1Ei aloitettu
SuKiKa Musta
3016:40BK-Laser 2Ei aloitettu
SuKiKa Keltainen
3117:20CK-Laser 3Ei aloitettu
Vierasjoukkue 1
3217:20DK-Laser 4Ei aloitettu
Vierasjoukkue 2
3317:50AK-Laser 1Ei aloitettu
Kalpa Etelä Keltainen
3417:50BK-Laser 2Ei aloitettu
Kalpa Etelä Musta
3518:20CK-Laser 3Ei aloitettu
Jukurit 1
3618:20DK-Laser 4Ei aloitettu
Jukurit 2
3719:00ATIHC SininenEi aloitettu
HC Nokia Oranssi
3819:00BTIHC ValkoinenEi aloitettu
HC Nokia Musta
3919:30CLeKi-75Ei aloitettu
HaKi White
4019:30DLiKiEi aloitettu
HaKi Blue

Välisarja

Maanantai 22.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4108:00Sijat 17-20A | Sija 5Ei aloitettu
B | Sija 5
4208:00Sijat 13-16A | Sija 4Ei aloitettu
B | Sija 4
4308:30Sijat 9-12A | Sija 3Ei aloitettu
B | Sija 3
4408:30Sijat 1-8 AA | Sija 1Ei aloitettu
B | Sija 1
4509:00Sijat 1-8 BC | Sija 1Ei aloitettu
D | Sija 1
4609:00Sijat 17-20C | Sija 5Ei aloitettu
D | Sija 5
4709:40Sijat 13-16C | Sija 4Ei aloitettu
D | Sija 4
4809:40Sijat 9-12C | Sija 3Ei aloitettu
D | Sija 3
4910:10Sijat 1-8 AC | Sija 2Ei aloitettu
D | Sija 2
5010:10Sijat 1-8 BA | Sija 2Ei aloitettu
B | Sija 2
5110:40Sijat 17-20C | Sija 5Ei aloitettu
A | Sija 5
5210:40Sijat 13-16C | Sija 4Ei aloitettu
A | Sija 4
5311:20Sijat 9-12C | Sija 3Ei aloitettu
A | Sija 3
5411:20Sijat 1-8 AC | Sija 2Ei aloitettu
A | Sija 1
5511:50Sijat 1-8 BA | Sija 2Ei aloitettu
C | Sija 1
5611:50Sijat 17-20D | Sija 5Ei aloitettu
B | Sija 5
5712:20Sijat 13-16D | Sija 4Ei aloitettu
B | Sija 4
5812:20Sijat 9-12D | Sija 3Ei aloitettu
B | Sija 3
5913:00Sijat 1-8 AD | Sija 2Ei aloitettu
B | Sija 1
6013:00Sijat 1-8 BB | Sija 2Ei aloitettu
D | Sija 1
6113:30Sijat 17-20A | Sija 5Ei aloitettu
D | Sija 5
6213:30Sijat 13-16A | Sija 4Ei aloitettu
D | Sija 4
6314:00Sijat 9-12A | Sija 3Ei aloitettu
D | Sija 3
6414:00Sijat 1-8 AA | Sija 1Ei aloitettu
D | Sija 2
6514:40Sijat 1-8 BC | Sija 1Ei aloitettu
B | Sija 2
6614:40Sijat 17-20B | Sija 5Ei aloitettu
C | Sija 5
6715:10Sijat 13-16B | Sija 4Ei aloitettu
C | Sija 4
6815:10Sijat 9-12B | Sija 3Ei aloitettu
C | Sija 3
6915:40Sijat 1-8 AB | Sija 1Ei aloitettu
C | Sija 2
7015:40Sijat 1-8 BD | Sija 1Ei aloitettu
A | Sija 2

Mitalipelit

Maanantai 22.4.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
7116:20PronssiotteluSijat 1-8 A | Sija 2Ei aloitettu
Sijat 1-8 B | Sija 2
7216:20FinaaliSijat 1-8 A | Sija 1Ei aloitettu
Sijat 1-8 B | Sija 1