Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Finnish
English
IBSA World Games 2023
23.8. - 25.8.2023 Room 1, Room 2, Room 3, Room 4, Room 5, Room 6, Room 7, Room 8 | Yhdistynyt kuningaskunta
Men competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Women competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Team competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Men competition
Women competition
Team competition
Otteluohjelma
Lohkotilanteet
Pelaajat
Group J (places 1-16)
Men competition
Lohkotilanteet
Group J (places 1-16)
Pelaaja
Ott
V
H
TM-PM
+/-
Pst
1
Krystian Kisiel (POL) (2)
3
3
0
80 - 55
25
3
2
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
3
1
2
75 - 82
-7
1
3
Krzysztof Sobilo (POL) (7)
3
1
2
71 - 82
-11
1
4
Pavol Kubosko (SVK) (14)
3
1
2
62 - 69
-7
1
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien otteluiden järjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden erät +/- 4) Keskinäisten otteluiden voitetut erät 5) Lohkon otteluiden voitetut erät 6) Lohkon otteluiden eräpisteet +/- 7) Arpa
Men competition
Otteluohjelma
Second Round
To 24.8.2023
70
Group J (places 1-16)
11:15
Room 5
Krystian Kisiel (POL) (2)
Krystian Kisiel (POL) (2)
Päättynyt
2 - 0
Krzysztof Sobilo (POL) (7)
Krzysztof Sobilo (POL) (7)
(13-10, 12-5)
Jonas Riester (GER) (Head referee)
78
Group J (places 1-16)
11:45
Room 2
Pavol Kubosko (SVK) (14)
Pavol Kubosko (SVK) (14)
Päättynyt
0 - 2
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
(9-11, 9-11)
Kalevi Aittola (FIN)
89
Group J (places 1-16)
14:30
Room 1
Krystian Kisiel (POL) (2)
Krystian Kisiel (POL) (2)
Päättynyt
2 - 0
Pavol Kubosko (SVK) (14)
Pavol Kubosko (SVK) (14)
(11-5, 11-7)
Marko Čenčič (SLO)
93
Group J (places 1-16)
14:30
Room 5
Krzysztof Sobilo (POL) (7)
Krzysztof Sobilo (POL) (7)
Päättynyt
2 - 1
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
(8-11, 12-6, 11-8)
Gregor Habjan (SLO)
97
Group J (places 1-16)
15:30
Room 3
Pavol Kubosko (SVK) (14)
Pavol Kubosko (SVK) (14)
Päättynyt
2 - 1
Krzysztof Sobilo (POL) (7)
Krzysztof Sobilo (POL) (7)
(11-9, 10-13, 11-3)
Dāvids Eļjaševičs (LAT)
103
Group J (places 1-16)
16:00
Room 6
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Patrick Walterscheidt (GER) (11)
Päättynyt
1 - 2
Krystian Kisiel (POL) (2)
Krystian Kisiel (POL) (2)
(8-11, 13-11, 7-11)
Giuseppe Folino (ITA)
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com