Otteluohjelma

Alkusarjan pelit

Lauantai 20.7.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
110:00A Lohko Kenttä 1 ToweritPäättynyt110
Gimmel110
210:25B Lohko Kenttä 1 HC Pencilmäns Päättynyt440
Mc Beast000
310:50C Lohko Kenttä 1 HC ViivelähtöPäättynyt000
Team Wilhelm000
411:15B Lohko Kenttä 1 Sitokaa Tuo MiesPäättynyt660
Rikkilä Rangers330
511:40C Lohko Kenttä 1 HC ParonitPäättynyt550
Kuusvitonen000
612:05A Lohko Kenttä 1 KerhoPäättynyt110
Kulmanpojat330
712:30D Lohko Kenttä 1 PunakonePäättynyt660
HC Vadelma 330
813:00D Lohko Kenttä 1 Team TivoliPäättynyt220
Ogelin Mirrit220
913:30A Lohko Kenttä 1 KerhoPäättynyt000
Towerit440
1014:35B Lohko Kenttä 1 Sitokaa Tuo MiesPäättynyt220
HC Pencilmäns 220
1115:00B Lohko Kenttä 1 Rikkilä RangersPäättynyt110
Mc Beast880
1215:25D Lohko Kenttä 1 Team TivoliPäättynyt220
Punakone000
1315:50A Lohko Kenttä 1 KulmanpojatPäättynyt110
Gimmel330
1416:15D Lohko Kenttä 1 Jere Pellikan SyntymäpäivätPäättynyt000
HC Vadelma 220
1516:40C Lohko Kenttä 1 HC ViivelähtöPäättynyt000
HC Paronit000
1617:05A Lohko Kenttä 1 ToweritPäättynyt440
Kulmanpojat000
1717:30D Lohko Kenttä 1 Ogelin MirritPäättynyt440
HC Vadelma 220
1818:00C Lohko Kenttä 1 Team WilhelmPäättynyt440
Kuusvitonen220
1918:30B Lohko Kenttä 1 HC Pencilmäns Päättynyt110
Rikkilä Rangers330
2019:00C Lohko Kenttä 1 HC ParonitPäättynyt110
Team Wilhelm110
2119:30D Lohko Kenttä 1 Jere Pellikan SyntymäpäivätPäättynyt220
Team Tivoli330
Sunnuntai 21.7.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2210:00D Lohko Kenttä 1 PunakonePäättynyt220
Ogelin Mirrit330
2310:25A Lohko Kenttä 1 GimmelPäättynyt440
Kerho110
2410:50B Lohko Kenttä 1 Mc BeastPäättynyt110
Sitokaa Tuo Mies000
2511:15D Lohko Kenttä 1 Ogelin MirritPäättynyt330
Jere Pellikan Syntymäpäivät000
2611:40C Lohko Kenttä 1 KuusvitonenPäättynyt110
HC Viivelähtö330
2712:05D Lohko Kenttä 1 HC Vadelma Päättynyt220
Team Tivoli220
2812:30D Lohko Kenttä 1 PunakonePäättynyt660
Jere Pellikan Syntymäpäivät220

Puolivälierät

Sunnuntai 21.7.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2912:551. Puolivälierä Kenttä 1 ToweritPäättynyt440
Team Tivoli110
3013:202. Puolivälierä Kenttä 1 Mc BeastPäättynyt000
Team Wilhelm440
3113:453. Puolivälierä Kenttä 1 HC ParonitPäättynyt660
Sitokaa Tuo Mies110
3214:104. Puolivälierä Kenttä 1 Ogelin MirritPäättynyt110
Gimmel220

Välierä

Sunnuntai 21.7.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3314:351. Välierä Kenttä 1 ToweritPäättynyt110
HC Paronit330
3415:002. Välierä Kenttä 1 Team WilhelmPäättynyt330
Gimmel220

PRONSSI

Sunnuntai 21.7.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3515:25PronssiotteluKenttä 1 ToweritPäättynyt220
Gimmel110

FINAALI

Sunnuntai 21.7.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3615:50FinaaliotteluKenttä 1 HC ParonitPäättynyt220
Team Wilhelm330