Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
English
Finnish
PK-35 Aikuisten harrasteturnaus
18.5.2024 Algeco Areena | Finland
Sekajoukkueet
Schedule
Groups & Standings
Teams
Miehet: Harraste
Schedule
Groups & Standings
Teams
Naiset: Harraste
Schedule
Groups & Standings
Teams
Miehet: Harraste
Naiset: Harraste
Sekajoukkueet
Schedule
Groups & Standings
Teams
Sekajoukkueet
Schedule
Lohko
Sat 18.5.2024
1
Lohko A
13:20
Algeco 2
PK-35/Pihliksen Kingit 1
PK-35/Pihliksen Kingit 1
-
PUKSU ROOM
PUKSU ROOM
2
Lohko A
13:20
Algeco 3
HPS Jesters
HPS Jesters
-
NuPS/AJK
NuPS/AJK
3
Lohko A
13:20
Algeco 4
PeeKoo P12 Taustat
PeeKoo P12 Taustat
-
Fc Ennakkosuosikit
Fc Ennakkosuosikit
4
Lohko A
14:20
Algeco 2
PUKSU ROOM
PUKSU ROOM
-
HPS Jesters
HPS Jesters
5
Lohko A
14:20
Algeco 3
PK-35/Pihliksen Kingit 1
PK-35/Pihliksen Kingit 1
-
Fc Ennakkosuosikit
Fc Ennakkosuosikit
6
Lohko A
14:20
Algeco 4
NuPS/AJK
NuPS/AJK
-
PeeKoo P12 Taustat
PeeKoo P12 Taustat
7
Lohko A
15:20
Algeco 2
PUKSU ROOM
PUKSU ROOM
-
PeeKoo P12 Taustat
PeeKoo P12 Taustat
8
Lohko A
15:20
Algeco 3
Fc Ennakkosuosikit
Fc Ennakkosuosikit
-
NuPS/AJK
NuPS/AJK
9
Lohko A
15:20
Algeco 4
HPS Jesters
HPS Jesters
-
PK-35/Pihliksen Kingit 1
PK-35/Pihliksen Kingit 1
10
Lohko A
16:20
Algeco 2
PeeKoo P12 Taustat
PeeKoo P12 Taustat
-
PK-35/Pihliksen Kingit 1
PK-35/Pihliksen Kingit 1
11
Lohko A
16:20
Algeco 3
HPS Jesters
HPS Jesters
-
Fc Ennakkosuosikit
Fc Ennakkosuosikit
12
Lohko A
16:20
Algeco 4
NuPS/AJK
NuPS/AJK
-
PUKSU ROOM
PUKSU ROOM
13
Lohko A
17:20
Algeco 2
Fc Ennakkosuosikit
Fc Ennakkosuosikit
-
PUKSU ROOM
PUKSU ROOM
14
Lohko A
17:20
Algeco 3
PK-35/Pihliksen Kingit 1
PK-35/Pihliksen Kingit 1
-
NuPS/AJK
NuPS/AJK
15
Lohko A
17:20
Algeco 4
PeeKoo P12 Taustat
PeeKoo P12 Taustat
-
HPS Jesters
HPS Jesters
16
Lohko B
13:40
Algeco 1
PK-35/Pihliksen Kingit 2
PK-35/Pihliksen Kingit 2
-
Fc Bulls
Fc Bulls
17
Lohko B
13:40
Algeco 2
SA PeSä
SA PeSä
-
Gnistan Kipinät
Gnistan Kipinät
18
Lohko B
13:40
Algeco 3
Skanskapallo
Skanskapallo
-
Fc Revähdys
Fc Revähdys
19
Lohko B
14:40
Algeco 1
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
-
PK-35/Pihliksen Kingit 2
PK-35/Pihliksen Kingit 2
20
Lohko B
14:40
Algeco 2
Fc Bulls
Fc Bulls
-
SA PeSä
SA PeSä
21
Lohko B
14:40
Algeco 3
Gnistan Kipinät
Gnistan Kipinät
-
Skanskapallo
Skanskapallo
22
Lohko B
15:40
Algeco 1
Fc Revähdys
Fc Revähdys
-
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
23
Lohko B
15:40
Algeco 2
PK-35/Pihliksen Kingit 2
PK-35/Pihliksen Kingit 2
-
SA PeSä
SA PeSä
24
Lohko B
15:40
Algeco 4
Fc Bulls
Fc Bulls
-
Gnistan Kipinät
Gnistan Kipinät
25
Lohko B
16:40
Algeco 1
Skanskapallo
Skanskapallo
-
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
26
Lohko B
16:40
Algeco 2
Fc Revähdys
Fc Revähdys
-
PK-35/Pihliksen Kingit 2
PK-35/Pihliksen Kingit 2
27
Lohko B
17:40
Algeco 1
SA PeSä
SA PeSä
-
Fc Revähdys
Fc Revähdys
28
Lohko B
17:40
Algeco 2
Gnistan Kipinät
Gnistan Kipinät
-
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
29
Lohko B
17:40
Algeco 3
Skanskapallo
Skanskapallo
-
Fc Bulls
Fc Bulls
29
Lohko B
Gnistan Kipinät
Gnistan Kipinät
PK-35/Pihliksen Kingit 2
PK-35/Pihliksen Kingit 2
29
Lohko B
Gnistan Kipinät
Gnistan Kipinät
Fc Revähdys
Fc Revähdys
29
Lohko B
Fc Bulls
Fc Bulls
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
29
Lohko B
PK-35/Pihliksen Kingit 2
PK-35/Pihliksen Kingit 2
Skanskapallo
Skanskapallo
29
Lohko B
Fc Revähdys
Fc Revähdys
Fc Bulls
Fc Bulls
29
Lohko B
Skanskapallo
Skanskapallo
SA PeSä
SA PeSä
29
Lohko B
SA PeSä
SA PeSä
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
Fc tikulla silmään joka vanhoja muistelee
Jatkopeli
Sat 18.5.2024
30
Finaali
18:20
Algeco 2
Lohko A | Pos 1
Lohko A | Pos 1
-
Lohko B | Pos 1
Lohko B | Pos 1
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com