Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Oxdogliiga 2022-2023

1.10. - 30.4.2023 Haukiputaan yhtenäiskoulu, Nallisport, Kastellinmonitoimitalo, Hiukkavaaran monitoimitalo | Suomi
Lauantai 15.10.2022
Nallisport, Kenttä 2 @ 12:00

TYPS P13

LNM P13

6 - 3

(Päättynyt)
 
Maalit
 
19:59
0 - 1
Onni Pirttikangas (Aape Kukkola)
19:59
0 - 1
Onni Pirttikangas (Aape Kukkola)
22:20
0 - 2
Riku Seppänen (Wiljo Vanha-aho)
22:20
0 - 2
Riku Seppänen (Wiljo Vanha-aho)
27:55
0 - 3
Wiljo Vanha-aho (Riku Seppänen)
27:55
0 - 3
Wiljo Vanha-aho (Riku Seppänen)
Näsänen Hannes (Pajala Saku)
1 - 3
29:20
29:20
1 - 3
Näsänen Hannes (Pajala Saku)
Saarela Jere (Herronen Konsta )
2 - 3
32:50
32:50
2 - 3
Saarela Jere (Herronen Konsta )
Herronen Vilho (Herronen Konsta )
3 - 3
34:50
34:50
3 - 3
Herronen Vilho (Herronen Konsta )
Saarela Jere (Herronen Konsta )
4 - 3
38:30
38:30
4 - 3
Saarela Jere (Herronen Konsta )
Riikola Arttu Y TM (Seikkala Jesse )
5 - 3
39:50
39:50
5 - 3
Riikola Arttu Y tm (Seikkala Jesse )
Seikkala Jesse (Näsänen Hannes)
6 - 3
39:59
39:59
6 - 3
Seikkala Jesse (Näsänen Hannes)
 
Rangaistukset
 
Keränen Joona (Taklaaminen, kaataminen tai kamppaaminen)
2 min
06:30
06:30
2 min
Keränen Joona
(Taklaaminen, kaataminen tai kamppaaminen)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Ei merkintöjä
 
Kokoonpanot
 
Hänninen Oscar 88
Littow Elias 84
Seikkala Jesse 81
Näsänen Hannes76
Tikkanen Onni Y55
Kemppainen Aatu35
Saarela Jere31
Pirkola Jere30
Matinolli Emil25
Pajala Elias23
Riikola Arttu Y22
Tölli Elias14
Herronen Konsta 13
Herronen Vilho 12
Pajala Julius11
Pajala Saku10
Väänänen Tuukka 9
Keränen Joona 7
Aitjärvi Eemeli Y5
 
99Lauri Korhonen
98Elias Kemppainen
91Onni Pirttikangas
78Aape Kukkola
77Neko Mustonen
36Ilpo Paakkolanvaara
27Miska Marjeta
20Wiljo Vanha-aho
16Jarkko Ojantakanen
14Niilo Puusaari
13Hugo Soukka
12Nuutti Heiniemi
11Konsta Korva
10Luka Torppa
9Eemi Rantala
7Iikka Kekkonen
6Veeti Posio
5Riku Seppänen
TYPS P13
88
Hänninen Oscar
84
Littow Elias
81
Seikkala Jesse
76
Näsänen Hannes
55
Tikkanen Onni Y
35
Kemppainen Aatu
31
Saarela Jere
30
Pirkola Jere
25
Matinolli Emil
23
Pajala Elias
22
Riikola Arttu Y
14
Tölli Elias
13
Herronen Konsta
12
Herronen Vilho
11
Pajala Julius
10
Pajala Saku
9
Väänänen Tuukka
7
Keränen Joona
5
Aitjärvi Eemeli Y
LNM P13
99
Lauri Korhonen
98
Elias Kemppainen
91
Onni Pirttikangas
78
Aape Kukkola
77
Neko Mustonen
36
Ilpo Paakkolanvaara
27
Miska Marjeta
20
Wiljo Vanha-aho
16
Jarkko Ojantakanen
14
Niilo Puusaari
13
Hugo Soukka
12
Nuutti Heiniemi
11
Konsta Korva
10
Luka Torppa
9
Eemi Rantala
7
Iikka Kekkonen
6
Veeti Posio
5
Riku Seppänen
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com