Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Oxdogliiga 2022-2023

1.10. - 30.4.2023 Haukiputaan yhtenäiskoulu, Nallisport, Kastellinmonitoimitalo, Hiukkavaaran monitoimitalo | Suomi
Lauantai 15.10.2022
Nallisport, Kenttä 2 @ 09:45

Merikoski SBT

TYPS P13

1 - 8

(Päättynyt)
 
Maalit
 
10:30
0 - 1
Herronen Konsta (Hänninen Oscar )
10:30
0 - 1
Herronen Konsta (Hänninen Oscar )
15:15
0 - 2
Saarela Jere (Herronen Vilho )
15:15
0 - 2
Saarela Jere (Herronen Vilho )
Mertaniemi Joose (Pentikäinen Veikka (C))
1 - 2
20:20
20:20
1 - 2
Mertaniemi Joose (Pentikäinen Veikka (C))
21:15
1 - 3
Herronen Vilho (Herronen Konsta )
21:15
1 - 3
Herronen Vilho (Herronen Konsta )
25:15
1 - 4
Herronen Vilho (Herronen Konsta )
25:15
1 - 4
Herronen Vilho (Herronen Konsta )
27:30
1 - 5
Saarela Jere (Herronen Konsta )
27:30
1 - 5
Saarela Jere (Herronen Konsta )
30:55
1 - 6
Pajala Saku (Seikkala Jesse )
30:55
1 - 6
Pajala Saku (Seikkala Jesse )
35:35
1 - 7
Seikkala Jesse (Näsänen Hannes)
35:35
1 - 7
Seikkala Jesse (Näsänen Hannes)
36:50
1 - 8
Herronen Konsta (Saarela Jere)
36:50
1 - 8
Herronen Konsta (Saarela Jere)
 
Rangaistukset
 
38:55
2 min
Näsänen Hannes (Kädellä tai käsivarrella pelaaminen)
38:55
2 min
Näsänen Hannes
(Kädellä tai käsivarrella pelaaminen)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Ei merkintöjä
 
Kokoonpanot
 
Pentikäinen Veikka (C)68(C)
Leppänen Topias67(A)
Kemi Eeli66
Rousu Onni55
Savoilainen Niilo44
Kemi Joonatan29
Orrenmaa Akseli28
Kurttila Juhana27
Sarkkinen Otto25
Kareinen Santeri23
Leskinen Joni15
Rautaoja Eero12
Bergman Max11(A)
Mertaniemi Joose10
Salo Santeri8
 
88Hänninen Oscar
84Littow Elias
81Seikkala Jesse
76Näsänen Hannes
55Tikkanen Onni Y
35Kemppainen Aatu
31Saarela Jere
30Pirkola Jere
25Matinolli Emil
23Pajala Elias
22Riikola Arttu Y
14Tölli Elias
13Herronen Konsta
12Herronen Vilho
11Pajala Julius
10Pajala Saku
9Väänänen Tuukka
7Keränen Joona
5Aitjärvi Eemeli Y
Merikoski SBT
68
(C)
Pentikäinen Veikka (C)
67
(A)
Leppänen Topias
66
Kemi Eeli
55
Rousu Onni
44
Savoilainen Niilo
29
Kemi Joonatan
28
Orrenmaa Akseli
27
Kurttila Juhana
25
Sarkkinen Otto
23
Kareinen Santeri
15
Leskinen Joni
12
Rautaoja Eero
11
(A)
Bergman Max
10
Mertaniemi Joose
8
Salo Santeri
TYPS P13
88
Hänninen Oscar
84
Littow Elias
81
Seikkala Jesse
76
Näsänen Hannes
55
Tikkanen Onni Y
35
Kemppainen Aatu
31
Saarela Jere
30
Pirkola Jere
25
Matinolli Emil
23
Pajala Elias
22
Riikola Arttu Y
14
Tölli Elias
13
Herronen Konsta
12
Herronen Vilho
11
Pajala Julius
10
Pajala Saku
9
Väänänen Tuukka
7
Keränen Joona
5
Aitjärvi Eemeli Y
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com