Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Oxdogliiga 2022-2023

1.10. - 30.4.2023 Haukiputaan yhtenäiskoulu, Nallisport, Kastellinmonitoimitalo, Hiukkavaaran monitoimitalo | Suomi
Lauantai 22.10.2022
Haukiputaan yhtenäiskoulu @ 11:30

OLS P13

OFBC P13 Vihreä

3 - 3

(Päättynyt)
 
Maalit
 
Haapaniemi Aapo
1 - 0
07:34
07:34
1 - 0
Haapaniemi Aapo
16:20
1 - 1
Heikkinen Artturi
16:20
1 - 1
Heikkinen Artturi
Pietilä Joona
2 - 1
22:40
22:40
2 - 1
Pietilä Joona
36:46
2 - 2
Göös Vili (Heikkinen Artturi)
36:46
2 - 2
Göös Vili (Heikkinen Artturi)
Koivumaa Urho (Roininen Viivi)
3 - 2
37:37
37:37
3 - 2
Koivumaa Urho (Roininen Viivi)
39:00
3 - 3
Heikkinen Artturi (Tolpanniemi Elmeri)
39:00
3 - 3
Heikkinen Artturi (Tolpanniemi Elmeri)
 
Rangaistukset
 
Anttila Matias (Mailaan lyöminen tai potkaiseminen)
2 min
11:20
11:20
2 min
Anttila Matias
(Mailaan lyöminen tai potkaiseminen)
Pietilä Joona (Kädellä tai käsivarrella pelaaminen)
2 min
30:05
30:05
2 min
Pietilä Joona
(Kädellä tai käsivarrella pelaaminen)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Ei merkintöjä
 
Kokoonpanot
 
Riekki Eemil99
Huttunen Eemil98
Pietilä Joona97
Turpeinen Peetu88
Roininen Viivi76
Roininen Juuso64
Pyrrö Thon44
Roivio Reko30
Luukkonen Noel28
Heikkilä Ilari23
Anttila Matias20
Haapaniemi Aapo19
Mäki Rasmus18
Hyrkäs Julius17
Ritola Sisu15
Juurinen Joona12
Häikiö Konsta7
Koivumaa Urho2
 
98Heikkinen Artturi
93Pohjola Jerry
92Kääriäinen Aarni
89Loukkola Atte
88Manninen Eeli
86Lehtinen Olli
85Tiitto Konsta
78Appelgren Aleks
72Mehtälä Ossi
66Hallikainen Hugo
57Tolpanniemi Elmeri
49Koivuniemi Valtteri
46Hevosmaa Valtteri
44Nevala Atte
40Moilanen Valtteri
28Huczkowski Jere
27Göös Vili
25Huczkowski Riku
22Häll Lenni
21Hankonen Severi
20Virtanen Saku
15Viitala Vili
14Kilpijärvi Eetu
12Junkkari Onni
11Jyrälä Arttu
8Kuusiniva Jerry
5Joensuu Leevi
3Kontturi Reko
2Koski Anton
OLS P13
99
Riekki Eemil
98
Huttunen Eemil
97
Pietilä Joona
88
Turpeinen Peetu
76
Roininen Viivi
64
Roininen Juuso
44
Pyrrö Thon
30
Roivio Reko
28
Luukkonen Noel
23
Heikkilä Ilari
20
Anttila Matias
19
Haapaniemi Aapo
18
Mäki Rasmus
17
Hyrkäs Julius
15
Ritola Sisu
12
Juurinen Joona
7
Häikiö Konsta
2
Koivumaa Urho
OFBC P13 Vihreä
98
Heikkinen Artturi
93
Pohjola Jerry
92
Kääriäinen Aarni
89
Loukkola Atte
88
Manninen Eeli
86
Lehtinen Olli
85
Tiitto Konsta
78
Appelgren Aleks
72
Mehtälä Ossi
66
Hallikainen Hugo
57
Tolpanniemi Elmeri
49
Koivuniemi Valtteri
46
Hevosmaa Valtteri
44
Nevala Atte
40
Moilanen Valtteri
28
Huczkowski Jere
27
Göös Vili
25
Huczkowski Riku
22
Häll Lenni
21
Hankonen Severi
20
Virtanen Saku
15
Viitala Vili
14
Kilpijärvi Eetu
12
Junkkari Onni
11
Jyrälä Arttu
8
Kuusiniva Jerry
5
Joensuu Leevi
3
Kontturi Reko
2
Koski Anton
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com