Powered by GameResultsOnline.com tournament management

Oxdog liiga 23-24

9.9. - 4.5.2024 Hiukkavaaran monitoimitalo, Nallisport , Haukiputaan yhtenäiskoulu, Kastellinmonitoimitalo | Suomi Ilmoittaudu
Sunnuntai 26.11.2023
Haukiputaan yhtenäiskoulu @ 10:45

TYPS P14

Team Tempo P14

6 - 1

(Päättynyt)
 
Maalit
 
Littow Elias (Näsänen Hannes)
1 - 0
14:32
14:32
1 - 0
Littow Elias (Näsänen Hannes)
Näsänen Hannes (Pajala Elias)
2 - 0
15:04
15:04
2 - 0
Näsänen Hannes (Pajala Elias)
Seikkala Jesse
3 - 0
21:19
21:19
3 - 0
Seikkala Jesse
Seikkala Jesse (Pajala Elias)
4 - 0
25:15
25:15
4 - 0
Seikkala Jesse (Pajala Elias)
35:30
4 - 1
Varpenius Jesse (Hämäläinen Jesse )
35:30
4 - 1
Varpenius Jesse (Hämäläinen Jesse )
Pirkola Jere (Hänninen Oscar )
5 - 1
36:51
36:51
5 - 1
Pirkola Jere (Hänninen Oscar )
Seikkala Jesse (Näsänen Hannes)
6 - 1
37:45
37:45
6 - 1
Seikkala Jesse (Näsänen Hannes)
 
Rangaistukset
 
12:16
2 min
Varpenius Jesse (Mailan painaminen tai sitominen)
12:16
2 min
Varpenius Jesse
(Mailan painaminen tai sitominen)
21:12
2 min
Pitkäaho Nita (Vaarallinen peli)
21:12
2 min
Pitkäaho Nita
(Vaarallinen peli)
Näsänen Hannes (Vaarallinen peli)
2 min
21:12
21:12
2 min
Näsänen Hannes
(Vaarallinen peli)
Herronen Vilho (Mailaan lyöminen tai potkaiseminen)
2 min
27:55
27:55
2 min
Herronen Vilho
(Mailaan lyöminen tai potkaiseminen)
 
Maalivahtien torjunnat
 
Ei merkintöjä
 
Kokoonpanot
 
Hänninen Oscar 88
Littow Elias 84
Näsänen Hannes76
Tikkanen Onni 55
Kemppainen Aatu 35
Saarela Jere 31
Pirkola Jere 30
Riikola Arttu 29
Impola Elmeri 27
Matinolli Emil 25
Pajala Elias23
Haaraniemi Joona 20
Seikkala Jesse 17
Stenroth Miro15
Tölli Elias 14
Herronen Konsta 13
Herronen Vilho 12
Pajala Julius 11
Pajala Saku 10
Väänänen Tuukka 9
Keränen Joona 7
Aitjärvi Eemeli 5
 
88Vähä Konsta
78Juttula Leevi
55Oikarinen Lilja
42Nissilä Aatu
33Nissilä Vili
24Mylly Matti
22Isokoski Jimi
20Laurila Peetu
17Vähä Veikka
16Tuukkanen Frans
13Lattunen Aapo
12Varpenius Jesse
11Paakkonen Justus
10Hämäläinen Jesse
9Paakkari Lauri
8Viitanen Jasmiina
7Ahola Aapo
6Keskitalo Marianna
5Viitanen Viljami
4Pitkäaho Nita
2Kukkohovi Jade
TYPS P14
88
Hänninen Oscar
84
Littow Elias
76
Näsänen Hannes
55
Tikkanen Onni
35
Kemppainen Aatu
31
Saarela Jere
30
Pirkola Jere
29
Riikola Arttu
27
Impola Elmeri
25
Matinolli Emil
23
Pajala Elias
20
Haaraniemi Joona
17
Seikkala Jesse
15
Stenroth Miro
14
Tölli Elias
13
Herronen Konsta
12
Herronen Vilho
11
Pajala Julius
10
Pajala Saku
9
Väänänen Tuukka
7
Keränen Joona
5
Aitjärvi Eemeli
Team Tempo P14
88
Vähä Konsta
78
Juttula Leevi
55
Oikarinen Lilja
42
Nissilä Aatu
33
Nissilä Vili
24
Mylly Matti
22
Isokoski Jimi
20
Laurila Peetu
17
Vähä Veikka
16
Tuukkanen Frans
13
Lattunen Aapo
12
Varpenius Jesse
11
Paakkonen Justus
10
Hämäläinen Jesse
9
Paakkari Lauri
8
Viitanen Jasmiina
7
Ahola Aapo
6
Keskitalo Marianna
5
Viitanen Viljami
4
Pitkäaho Nita
2
Kukkohovi Jade
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com