Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
English
Tyttöjen 10. OP Uusimaa Lohja cup
5.8. - 13.8.2023 Asemanpellon pallokenttä, Virkkalan urheilukenttä | Finland
T8 Enemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
T15-T14 Harraste -2008-2009
Schedule
Groups & Standings
Teams
T13 Harraste -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
T12 Haaste -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
T12 Harraste -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
T11 Haaste -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
T11 Harraste -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
T10 Haaste -2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
T10 Harraste -2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
T9 Enemmän pelanneet -2014
Schedule
Teams
T9 Vähemmän pelanneet -2014
Schedule
Teams
T8 Vähemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
T15-T14 Harraste -2008-2009
T13 Harraste -2010
T12 Haaste -2011
T12 Harraste -2011
T11 Haaste -2012
T11 Harraste -2012
T10 Haaste -2013
T10 Harraste -2013
T9 Enemmän pelanneet -2014
T9 Vähemmän pelanneet -2014
T8 Enemmän pelanneet -2015
T8 Vähemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
T8 Enemmän pelanneet -2015
Schedule
EP T8 (2015)
Sat 5.8.2023
1
LOHKO C
09:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
NuPS
NuPS
Finished
1 - 8
FC Kirkkonummi black
FC Kirkkonummi black
Oskari Mäkelä
2
LOHKO D
09:00
Virkkalan urheilukenttä, 4
FC WILD sininen
FC WILD sininen
Finished
5 - 3
KaPy sininen
KaPy sininen
Hiski Mansner
3
LOHKO C
09:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC Honka musta
FC Honka musta
Finished
1 - 4
KaaPo
KaaPo
Oskari Mäkelä
4
LOHKO D
09:30
Virkkalan urheilukenttä, 4
HyPS sininen
HyPS sininen
Finished
3 - 4
EBK sininen
EBK sininen
Hiski Mansner
5
LOHKO C
10:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
KaaPo
KaaPo
Finished
4 - 5
NuPS
NuPS
Oskari Mäkelä
6
LOHKO D
10:00
Virkkalan urheilukenttä, 4
EBK sininen
EBK sininen
Finished
4 - 3
FC WILD sininen
FC WILD sininen
Hiski Mansner
7
LOHKO C
10:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC Kirkkonummi black
FC Kirkkonummi black
Finished
8 - 1
FC Honka musta
FC Honka musta
Oskari Mäkelä
8
LOHKO D
10:30
Virkkalan urheilukenttä, 4
KaPy sininen
KaPy sininen
Finished
3 - 0
HyPS sininen
HyPS sininen
Hiski Mansner
9
LOHKO C
11:00
Virkkalan urheilukenttä, 3
NuPS
NuPS
Finished
5 - 4
FC Honka musta
FC Honka musta
Oskari Mäkelä
10
LOHKO D
11:00
Virkkalan urheilukenttä, 4
FC WILD sininen
FC WILD sininen
Finished
3 - 1
HyPS sininen
HyPS sininen
Hiski Mansner
11
LOHKO C
11:30
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC Kirkkonummi black
FC Kirkkonummi black
Finished
3 - 2
KaaPo
KaaPo
Oskari Mäkelä
12
LOHKO D
11:30
Virkkalan urheilukenttä, 4
KaPy sininen
KaPy sininen
Finished
3 - 4
EBK sininen
EBK sininen
Hiski Mansner
EXTRAPELIT
Sat 5.8.2023
13
EXTRAPELI 1
12:10
Virkkalan urheilukenttä, 3
KaaPo
KaaPo
Finished
4 - 5
KaPy sininen
KaPy sininen
Vertti Koski
14
EXTRAPELI 2
12:10
Virkkalan urheilukenttä, 4
HyPS sininen
HyPS sininen
Finished
2 - 2
FC Honka musta
FC Honka musta
Viljami Linnakoski
15
EXTRAPELI 3
12:40
Virkkalan urheilukenttä, 3
FC Kirkkonummi black
FC Kirkkonummi black
Finished
4 - 1
EBK sininen
EBK sininen
Vertti Koski
16
EXTRAPELI 4
12:40
Virkkalan urheilukenttä, 4
FC WILD sininen
FC WILD sininen
Finished
3 - 4
NuPS
NuPS
Viljami Linnakoski
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com