Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Deutsch
Tyttöjen 10. OP Uusimaa Lohja cup
5.8. - 13.8.2023 Asemanpellon pallokenttä, Virkkalan urheilukenttä | Finnland
T10 Haaste -2013
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T15-T14 Harraste -2008-2009
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T13 Harraste -2010
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T12 Haaste -2011
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T12 Harraste -2011
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T11 Haaste -2012
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T11 Harraste -2012
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T10 Harraste -2013
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T9 Enemmän pelanneet -2014
Zeitplan
Teams
T9 Vähemmän pelanneet -2014
Zeitplan
Teams
T8 Enemmän pelanneet -2015
Zeitplan
Teams
T8 Vähemmän pelanneet -2015
Zeitplan
Teams
T15-T14 Harraste -2008-2009
T13 Harraste -2010
T12 Haaste -2011
T12 Harraste -2011
T11 Haaste -2012
T11 Harraste -2012
T10 Haaste -2013
T10 Harraste -2013
T9 Enemmän pelanneet -2014
T9 Vähemmän pelanneet -2014
T8 Enemmän pelanneet -2015
T8 Vähemmän pelanneet -2015
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
T10 Haaste -2013
Zeitplan
T10 HAASTE (2013)
Sa 12.8.2023
1
LOHKO A
09:00
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
FC POHU
FC POHU
Fertig
3 - 1
FC Honka Pre-akatemia A
FC Honka Pre-akatemia A
Iina Lahdelma
2
LOHKO B
09:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
PEP/Kasiysi Leijonat
PEP/Kasiysi Leijonat
Fertig
3 - 0
Gnistan
Gnistan
Valtteri Kollin
3
LOHKO A
09:30
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
PU-62
PU-62
Fertig
0 - 1
KaaPo keltainen
KaaPo keltainen
Iina Lahdelma
4
LOHKO B
09:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
PEP/Kasiysi Leijonat
PEP/Kasiysi Leijonat
Fertig
3 - 1
PIF
PIF
Valtteri Kollin
5
LOHKO A
10:00
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
KaaPo keltainen
KaaPo keltainen
Fertig
1 - 6
FC POHU
FC POHU
Iina Lahdelma
6
LOHKO B
10:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
PIF
PIF
Fertig
0 - 6
Ylöjärven Ilves punainen
Ylöjärven Ilves punainen
Valtteri Kollin
7
LOHKO A
10:30
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
FC Honka Pre-akatemia A
FC Honka Pre-akatemia A
Fertig
1 - 1
PU-62
PU-62
Iina Lahdelma
8
LOHKO B
10:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
Gnistan
Gnistan
Fertig
2 - 1
Ylöjärven Ilves punainen
Ylöjärven Ilves punainen
Valtteri Kollin
9
LOHKO A
11:00
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
FC POHU
FC POHU
Fertig
4 - 0
PU-62
PU-62
Alexander Ruotsalo
10
LOHKO B
11:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
Gnistan
Gnistan
Fertig
2 - 1
PIF
PIF
Valtteri Kollin
11
LOHKO A
11:30
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
FC Honka Pre-akatemia A
FC Honka Pre-akatemia A
Fertig
0 - 0
KaaPo keltainen
KaaPo keltainen
Alexander Ruotsalo
12
LOHKO B
11:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
Ylöjärven Ilves punainen
Ylöjärven Ilves punainen
Fertig
2 - 0
PEP/Kasiysi Leijonat
PEP/Kasiysi Leijonat
Valtteri Kollin
VÄLIERÄT JA SIJOITUSOTTELUT
Sa 12.8.2023
13
VÄLIERÄ 1
12:15
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
FC POHU
FC POHU
Fertig
3 - 1
PEP/Kasiysi Leijonat
PEP/Kasiysi Leijonat
Alexander Ruotsalo
14
VÄLIERÄ 2
12:15
Asemanpellon pallokenttä, 2
Ylöjärven Ilves punainen
Ylöjärven Ilves punainen
Fertig
0 - 1
KaaPo keltainen
KaaPo keltainen
Elias Viitanen
15
SIJAT 5-6
13:00
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
FC Honka Pre-akatemia A
FC Honka Pre-akatemia A
Fertig
0 - 2
Gnistan
Gnistan
Alexander Ruotsalo
16
SIJAT 7-8
13:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
PU-62
PU-62
Fertig
2 - 0
PIF
PIF
Elias Viitanen
FINAALI JA PRONSSIOTTELU
Sa 12.8.2023
17
FINAALI
13:45
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
FC POHU
FC POHU
Fertig
1 - 0
SO
KaaPo keltainen
KaaPo keltainen
Alexander Ruotsalo
18
PRONSSIOTTELU
13:45
Asemanpellon pallokenttä, 2
PEP/Kasiysi Leijonat
PEP/Kasiysi Leijonat
Fertig
1 - 0
Ylöjärven Ilves punainen
Ylöjärven Ilves punainen
Elias Viitanen
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com