Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
English
Tyttöjen 10. OP Uusimaa Lohja cup
5.8. - 13.8.2023 Asemanpellon pallokenttä, Virkkalan urheilukenttä | Finland
T11 Haaste -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
T15-T14 Harraste -2008-2009
Schedule
Groups & Standings
Teams
T13 Harraste -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
T12 Haaste -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
T12 Harraste -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
T11 Harraste -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
T10 Haaste -2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
T10 Harraste -2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
T9 Enemmän pelanneet -2014
Schedule
Teams
T9 Vähemmän pelanneet -2014
Schedule
Teams
T8 Enemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
T8 Vähemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
T15-T14 Harraste -2008-2009
T13 Harraste -2010
T12 Haaste -2011
T12 Harraste -2011
T11 Haaste -2012
T11 Harraste -2012
T10 Haaste -2013
T10 Harraste -2013
T9 Enemmän pelanneet -2014
T9 Vähemmän pelanneet -2014
T8 Enemmän pelanneet -2015
T8 Vähemmän pelanneet -2015
Schedule
Groups & Standings
Teams
T11 Haaste -2012
Schedule
T11 HAASTE (2012)
Sat 12.8.2023
1
LOHKO A
14:45
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
LoPa Valkoinen
LoPa Valkoinen
Finished
2 - 1
HJK City sininen
HJK City sininen
Jaakko Dillström
2
LOHKO B
14:45
Asemanpellon pallokenttä, 2
FC Wild
FC Wild
Finished
1 - 0
Fc Kirkkonummi
Fc Kirkkonummi
Nuutti Ruoho
3
LOHKO A
15:15
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
KaaPo
KaaPo
Finished
1 - 4
EPS valkoinen
EPS valkoinen
Jaakko Dillström
4
LOHKO B
15:15
Asemanpellon pallokenttä, 2
Wilpas
Wilpas
Finished
0 - 4
NJS
NJS
Nuutti Ruoho
5
LOHKO A
15:45
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
EPS valkoinen
EPS valkoinen
Finished
0 - 1
LoPa Valkoinen
LoPa Valkoinen
Jaakko Dillström
6
LOHKO B
15:45
Asemanpellon pallokenttä, 2
NJS
NJS
Finished
2 - 1
FC Wild
FC Wild
Nuutti Ruoho
7
LOHKO A
16:15
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
HJK City sininen
HJK City sininen
Finished
0 - 0
KaaPo
KaaPo
Jaakko Dillström
8
LOHKO B
16:15
Asemanpellon pallokenttä, 2
Fc Kirkkonummi
Fc Kirkkonummi
Finished
0 - 0
Wilpas
Wilpas
Nuutti Ruoho
9
LOHKO A
16:45
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
LoPa Valkoinen
LoPa Valkoinen
Finished
4 - 0
KaaPo
KaaPo
Jaakko Dillström
10
LOHKO B
16:45
Asemanpellon pallokenttä, 2
FC Wild
FC Wild
Finished
1 - 3
Wilpas
Wilpas
Nuutti Ruoho
11
LOHKO A
17:15
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
EPS valkoinen
EPS valkoinen
Finished
0 - 2
HJK City sininen
HJK City sininen
Jaakko Dillström
12
LOHKO B
17:15
Asemanpellon pallokenttä, 2
Fc Kirkkonummi
Fc Kirkkonummi
Finished
0 - 4
NJS
NJS
Nuutti Ruoho
VÄLIERÄT JA SIJOITUSOTTELUT
Sat 12.8.2023
13
VÄLIERÄ 1
18:00
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
LoPa Valkoinen
LoPa Valkoinen
Finished
1 - 0
SO
Wilpas
Wilpas
Nuutti Ruoho
14
VÄLIERÄ 2
18:00
Asemanpellon pallokenttä, 2
NJS
NJS
Finished
2 - 0
HJK City sininen
HJK City sininen
Justus Nikkanen
15
SIJAT 5-6
18:45
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
EPS valkoinen
EPS valkoinen
Finished
1 - 2
FC Wild
FC Wild
Jaakko Dillström
16
SIJAT 7-8
18:45
Asemanpellon pallokenttä, 2
KaaPo
KaaPo
Finished
0 - 1
Fc Kirkkonummi
Fc Kirkkonummi
Justus Nikkanen
FINAALI JA PRONSSIOTTELU
Sat 12.8.2023
17
FINAALI
19:30
Asemanpellon pallokenttä, 1 McDonald's
LoPa Valkoinen
LoPa Valkoinen
Finished
0 - 5
NJS
NJS
Justus Nikkanen
18
PRONSSIOTTELU
19:30
Asemanpellon pallokenttä, 2
Wilpas
Wilpas
Finished
1 - 0
HJK City sininen
HJK City sininen
Nuutti Ruoho
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com