Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
English
Poikien 13. OP Uusimaa Lohja cup
10.6. - 18.6.2023 Virkkalan urheilukenttä , Asemanpellon pallokenttä | Finland
P9 Harraste -2014
Schedule
Teams
P13 Haaste I -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
P13 Haaste II -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
P13 Harraste I -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
P13 Harraste II -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
P12 Kilpa -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
P12 Haaste AP -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
P12 Haaste IP -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
P12 Harraste -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
P11 Kilpa -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
P11 Haaste I -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
P11 Haaste II -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
P11 Harraste-2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
P10 Kilpa -2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
P10 Haaste AP-2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
P10 Haaste IP-2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
P10 Harraste -2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
P9 Kilpa -2014
Schedule
Teams
P9 Haaste -2014
Schedule
Teams
P8 Enemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
P8 Vähemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
P7 Enemmän pelanneet -2016
Schedule
Teams
P7 Vähemmän pelanneet -2016
Schedule
Teams
P13 Haaste I -2010
P13 Haaste II -2010
P13 Harraste I -2010
P13 Harraste II -2010
P12 Kilpa -2011
P12 Haaste AP -2011
P12 Haaste IP -2011
P12 Harraste -2011
P11 Kilpa -2012
P11 Haaste I -2012
P11 Haaste II -2012
P11 Harraste-2012
P10 Kilpa -2013
P10 Haaste AP-2013
P10 Haaste IP-2013
P10 Harraste -2013
P9 Kilpa -2014
P9 Haaste -2014
P9 Harraste -2014
P8 Enemmän pelanneet -2015
P8 Vähemmän pelanneet -2015
P7 Enemmän pelanneet -2016
P7 Vähemmän pelanneet -2016
Schedule
Teams
P9 Harraste -2014
Schedule
HARRASTE
Sat 10.6.2023
1
LOHKO A
14:30
Virkkalan urheilukenttä , 1 McDonald´s
LoPa sinivalkoinen
LoPa sinivalkoinen
Finished
1 - 7
KuTi kulta
KuTi kulta
Tuomas Partanen
2
LOHKO B
14:30
Virkkalan urheilukenttä , 2 RA-JA Rakennus Oy
NuPS valkoinen
NuPS valkoinen
Finished
1 - 2
Lopa P15 sininen
Lopa P15 sininen
Niilo Sevon
3
LOHKO C
14:30
Virkkalan urheilukenttä , 3 TH-Portaat
Lopa P15 musta
Lopa P15 musta
Finished
1 - 6
Puotinkylän Valtti
Puotinkylän Valtti
Sisu Peltomäki
4
LOHKO D
14:30
Virkkalan urheilukenttä , 4 S1 Networks Oy
ViTa 13-14 oranssit
ViTa 13-14 oranssit
Finished
1 - 1
NuPS sininen
NuPS sininen
Sanni Peltomäki
5
LOHKO A
15:00
Virkkalan urheilukenttä , 1 McDonald´s
KaaPo punainen
KaaPo punainen
Finished
0 - 9
PPJ Eira oranssi
PPJ Eira oranssi
Tuomas Partanen
6
LOHKO B
15:00
Virkkalan urheilukenttä , 2 RA-JA Rakennus Oy
Tups musta
Tups musta
Finished
12 - 1
EIF vit
EIF vit
Niilo Sevon
7
LOHKO C
15:00
Virkkalan urheilukenttä , 3 TH-Portaat
PPS punavalkoinen
PPS punavalkoinen
Finished
1 - 1
KP-75 vihreä
KP-75 vihreä
Sisu Peltomäki
8
LOHKO D
15:00
Virkkalan urheilukenttä , 4 S1 Networks Oy
KuTi musta
KuTi musta
Finished
5 - 3
EBK punainen
EBK punainen
Sanni Peltomäki
9
LOHKO A
15:30
Virkkalan urheilukenttä , 1 McDonald´s
PPJ Eira oranssi
PPJ Eira oranssi
Finished
4 - 2
LoPa sinivalkoinen
LoPa sinivalkoinen
Tuomas Partanen
10
LOHKO B
15:30
Virkkalan urheilukenttä , 2 RA-JA Rakennus Oy
EIF vit
EIF vit
Finished
2 - 6
NuPS valkoinen
NuPS valkoinen
Niilo Sevon
11
LOHKO C
15:30
Virkkalan urheilukenttä , 3 TH-Portaat
KP-75 vihreä
KP-75 vihreä
Finished
2 - 3
Lopa P15 musta
Lopa P15 musta
Sisu Peltomäki
12
LOHKO D
15:30
Virkkalan urheilukenttä , 4 S1 Networks Oy
EBK punainen
EBK punainen
Finished
5 - 6
ViTa 13-14 oranssit
ViTa 13-14 oranssit
Sanni Peltomäki
13
LOHKO A
16:00
Virkkalan urheilukenttä , 1 McDonald´s
KuTi kulta
KuTi kulta
Finished
5 - 3
KaaPo punainen
KaaPo punainen
Tuomas Partanen
14
LOHKO B
16:00
Virkkalan urheilukenttä , 2 RA-JA Rakennus Oy
Lopa P15 sininen
Lopa P15 sininen
Finished
0 - 8
Tups musta
Tups musta
Niilo Sevon
15
LOHKO C
16:00
Virkkalan urheilukenttä , 3 TH-Portaat
Puotinkylän Valtti
Puotinkylän Valtti
Finished
6 - 0
PPS punavalkoinen
PPS punavalkoinen
Sisu Peltomäki
16
LOHKO D
16:00
Virkkalan urheilukenttä , 4 S1 Networks Oy
NuPS sininen
NuPS sininen
Finished
3 - 4
KuTi musta
KuTi musta
Sanni Peltomäki
17
LOHKO A
16:30
Virkkalan urheilukenttä , 1 McDonald´s
LoPa sinivalkoinen
LoPa sinivalkoinen
Finished
7 - 2
KaaPo punainen
KaaPo punainen
Akseli Kollin
18
LOHKO B
16:30
Virkkalan urheilukenttä , 2 RA-JA Rakennus Oy
NuPS valkoinen
NuPS valkoinen
Finished
0 - 6
Tups musta
Tups musta
Peetu Vuorinen
19
LOHKO C
16:30
Virkkalan urheilukenttä , 3 TH-Portaat
Lopa P15 musta
Lopa P15 musta
Finished
6 - 2
PPS punavalkoinen
PPS punavalkoinen
Viljami Linnakoski
20
LOHKO D
16:30
Virkkalan urheilukenttä , 4 S1 Networks Oy
ViTa 13-14 oranssit
ViTa 13-14 oranssit
Finished
3 - 7
KuTi musta
KuTi musta
Eemil Nordström
21
LOHKO A
17:00
Virkkalan urheilukenttä , 1 McDonald´s
KuTi kulta
KuTi kulta
Finished
1 - 1
PPJ Eira oranssi
PPJ Eira oranssi
Akseli Kollin
22
LOHKO B
17:00
Virkkalan urheilukenttä , 2 RA-JA Rakennus Oy
Lopa P15 sininen
Lopa P15 sininen
Finished
7 - 3
EIF vit
EIF vit
Peetu Vuorinen
23
LOHKO C
17:00
Virkkalan urheilukenttä , 3 TH-Portaat
Puotinkylän Valtti
Puotinkylän Valtti
Finished
2 - 1
KP-75 vihreä
KP-75 vihreä
Viljami Linnakoski
24
LOHKO D
17:00
Virkkalan urheilukenttä , 4 S1 Networks Oy
NuPS sininen
NuPS sininen
Finished
3 - 3
EBK punainen
EBK punainen
Eemil Nordström
EXTRAPELIT
Sat 10.6.2023
25
EXTRAPELI 3 AB
17:45
Virkkalan urheilukenttä , 1 McDonald´s
LoPa sinivalkoinen
LoPa sinivalkoinen
Finished
2 - 3
NuPS valkoinen
NuPS valkoinen
Akseli Kollin
26
EXTRAPELI 4 AB
17:45
Virkkalan urheilukenttä , 2 RA-JA Rakennus Oy
KaaPo punainen
KaaPo punainen
Finished
8 - 4
EIF vit
EIF vit
Peetu Vuorinen
27
EXTRAPELI 3 CD
17:45
Virkkalan urheilukenttä , 3 TH-Portaat
KP-75 vihreä
KP-75 vihreä
Finished
3 - 4
NuPS sininen
NuPS sininen
Viljami Linnakoski
28
EXTRAPELI 4 CD
17:45
Virkkalan urheilukenttä , 4 S1 Networks Oy
PPS punavalkoinen
PPS punavalkoinen
Finished
4 - 8
EBK punainen
EBK punainen
Eemil Nordström
29
EXTRAPELI 1 AB
18:15
Virkkalan urheilukenttä , 1 McDonald´s
PPJ Eira oranssi
PPJ Eira oranssi
Finished
0 - 3
Tups musta
Tups musta
Akseli Kollin
30
EXTRAPELI 2 AB
18:15
Virkkalan urheilukenttä , 2 RA-JA Rakennus Oy
KuTi kulta
KuTi kulta
Finished
4 - 0
Lopa P15 sininen
Lopa P15 sininen
Peetu Vuorinen
31
EXTRAPELI 1 CD
18:15
Virkkalan urheilukenttä , 3 TH-Portaat
Puotinkylän Valtti
Puotinkylän Valtti
Finished
3 - 6
KuTi musta
KuTi musta
Viljami Linnakoski
32
EXTRAPELI 2 CD
18:15
Virkkalan urheilukenttä , 4 S1 Networks Oy
Lopa P15 musta
Lopa P15 musta
Finished
0 - 2
ViTa 13-14 oranssit
ViTa 13-14 oranssit
Eemil Nordström
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com