Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
English
Poikien 13. OP Uusimaa Lohja cup
10.6. - 18.6.2023 Virkkalan urheilukenttä , Asemanpellon pallokenttä | Finland
P11 Harraste-2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
P13 Haaste I -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
P13 Haaste II -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
P13 Harraste I -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
P13 Harraste II -2010
Schedule
Groups & Standings
Teams
P12 Kilpa -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
P12 Haaste AP -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
P12 Haaste IP -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
P12 Harraste -2011
Schedule
Groups & Standings
Teams
P11 Kilpa -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
P11 Haaste I -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
P11 Haaste II -2012
Schedule
Groups & Standings
Teams
P10 Kilpa -2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
P10 Haaste AP-2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
P10 Haaste IP-2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
P10 Harraste -2013
Schedule
Groups & Standings
Teams
P9 Kilpa -2014
Schedule
Teams
P9 Haaste -2014
Schedule
Teams
P9 Harraste -2014
Schedule
Teams
P8 Enemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
P8 Vähemmän pelanneet -2015
Schedule
Teams
P7 Enemmän pelanneet -2016
Schedule
Teams
P7 Vähemmän pelanneet -2016
Schedule
Teams
P13 Haaste I -2010
P13 Haaste II -2010
P13 Harraste I -2010
P13 Harraste II -2010
P12 Kilpa -2011
P12 Haaste AP -2011
P12 Haaste IP -2011
P12 Harraste -2011
P11 Kilpa -2012
P11 Haaste I -2012
P11 Haaste II -2012
P11 Harraste-2012
P10 Kilpa -2013
P10 Haaste AP-2013
P10 Haaste IP-2013
P10 Harraste -2013
P9 Kilpa -2014
P9 Haaste -2014
P9 Harraste -2014
P8 Enemmän pelanneet -2015
P8 Vähemmän pelanneet -2015
P7 Enemmän pelanneet -2016
P7 Vähemmän pelanneet -2016
Schedule
Groups & Standings
Teams
P11 Harraste-2012
Teams
EIF vit, Ekenäs
Players
Officials
No officials
Games
Sat 10.6.2023
3
LOHKO A
09:30
Asemanpellon pallokenttä , 3
EIF vit
EIF vit
Finished
2 - 2
HooGee Pantterit (valkoinen)
HooGee Pantterit (valkoinen)
7
LOHKO A
10:30
Asemanpellon pallokenttä , 3
Valtti Musta
Valtti Musta
Finished
5 - 0
EIF vit
EIF vit
9
LOHKO A
11:00
Asemanpellon pallokenttä , 3
LoPa musta
LoPa musta
Finished
1 - 3
EIF vit
EIF vit
Alexander Ruotsalo
Sat 10.6.2023
14
VÄLIERÄ 2
12:15
Asemanpellon pallokenttä , 4
PK-35 Musta
PK-35 Musta
Finished
3 - 0
EIF vit
EIF vit
Lasse Hermens
Sat 10.6.2023
18
PRONSSIOTTELU
13:45
Asemanpellon pallokenttä , 4
PuiU / Valkoinen
PuiU / Valkoinen
Finished
0 - 1
SO
EIF vit
EIF vit
Lasse Hermens
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com