Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Czech
Jukurit U10 TAITORI-turnaus
29.12.2022 Harkkahalli, Ikioma Areena | Finsko
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
Plán
Uusi turnausvaihe (1)
Čt 29.12.2022
1
A lohko
10:30
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Valkoinen
Jukurit Valkoinen
Dokončeno
14 - 2
Diskos A
Diskos A
2
B lohko
10:30
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
jukurit Keltainen
jukurit Keltainen
Dokončeno
11 - 5
Diskos B
Diskos B
3
C lohko
11:10
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Sininen
Jukurit Sininen
Dokončeno
11 - 7
Jyp Panthers
Jyp Panthers
4
D lohko
11:10
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jukurit Punainen
Jukurit Punainen
Dokončeno
6 - 4
Jyp Kings
Jyp Kings
5
C lohko
12:05
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Tappara Musta
Tappara Musta
Dokončeno
7 - 7
Jokipojat punainen
Jokipojat punainen
6
D lohko
12:05
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Tappara Sininen
Tappara Sininen
Dokončeno
4 - 12
Jokipojat musta
Jokipojat musta
7
A lohko
12:20
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
PiPS
PiPS
Dokončeno
2 - 4
Jokipojat valkoinen
Jokipojat valkoinen
8
B lohko
12:20
Ikioma Areena, 2
Kurra Hockey
Kurra Hockey
Dokončeno
10 - 3
Jokipojat harmaa
Jokipojat harmaa
9
C lohko
12:45
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Sininen
Jukurit Sininen
Dokončeno
7 - 7
Jokipojat punainen
Jokipojat punainen
10
D lohko
12:45
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jukurit Punainen
Jukurit Punainen
Dokončeno
7 - 9
Jokipojat musta
Jokipojat musta
11
A lohko
13:00
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
Jukurit Valkoinen
Jukurit Valkoinen
Dokončeno
17 - 1
Jokipojat valkoinen
Jokipojat valkoinen
12
B lohko
13:00
Ikioma Areena, 2
jukurit Keltainen
jukurit Keltainen
Dokončeno
4 - 4
Jokipojat harmaa
Jokipojat harmaa
13
A lohko
13:40
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
Diskos A
Diskos A
Dokončeno
2 - 5
PiPS
PiPS
14
B lohko
13:40
Ikioma Areena, 2
Diskos B
Diskos B
Dokončeno
2 - 14
Kurra Hockey
Kurra Hockey
15
C lohko
13:40
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jyp Panthers
Jyp Panthers
Dokončeno
1 - 12
Tappara Musta
Tappara Musta
16
D lohko
13:40
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jyp Kings
Jyp Kings
Dokončeno
8 - 5
Tappara Sininen
Tappara Sininen
17
C lohko
14:20
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Sininen
Jukurit Sininen
Dokončeno
5 - 7
Tappara Musta
Tappara Musta
18
D lohko
14:20
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jukurit Punainen
Jukurit Punainen
Dokončeno
13 - 5
Tappara Sininen
Tappara Sininen
19
A lohko
14:35
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
Jukurit Valkoinen
Jukurit Valkoinen
Dokončeno
9 - 4
PiPS
PiPS
20
B lohko
14:35
Ikioma Areena, 2
jukurit Keltainen
jukurit Keltainen
Dokončeno
4 - 5
Kurra Hockey
Kurra Hockey
21
C lohko
15:00
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jokipojat punainen
Jokipojat punainen
Dokončeno
12 - 5
Jyp Panthers
Jyp Panthers
22
D lohko
15:00
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jokipojat musta
Jokipojat musta
Dokončeno
10 - 5
Jyp Kings
Jyp Kings
23
A lohko
15:15
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
Jokipojat valkoinen
Jokipojat valkoinen
Dokončeno
3 - 10
Diskos A
Diskos A
24
B lohko
15:15
Ikioma Areena, 2
Jokipojat harmaa
Jokipojat harmaa
Dokončeno
9 - 7
Diskos B
Diskos B
Uusi vaihe (2)
Čt 29.12.2022
25
Sijat 13-16
16:30
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jokipojat valkoinen
Jokipojat valkoinen
Dokončeno
6 - 7
Diskos B
Diskos B
26
Sijat 13-16
16:30
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jyp Panthers
Jyp Panthers
Dokončeno
8 - 9
Tappara Sininen
Tappara Sininen
Uusi vaihe (3)
Čt 29.12.2022
27
Sijat 5-8
16:45
Ikioma Areena, 2
PiPS
PiPS
Dokončeno
8 - 5
jukurit Keltainen
jukurit Keltainen
28
Sijat 5-8
16:45
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
Jokipojat punainen
Jokipojat punainen
Dokončeno
6 - 7
Jukurit Punainen
Jukurit Punainen
Uusi vaihe (4)
Čt 29.12.2022
29
Sijat 9-12
17:15
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Diskos A
Diskos A
Dokončeno
5 - 6
Jokipojat harmaa
Jokipojat harmaa
30
Sijat 9-12
17:15
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Jukurit Sininen
Jukurit Sininen
Dokončeno
12 - 7
Jyp Kings
Jyp Kings
Uusi vaihe (5)
Čt 29.12.2022
31
Sijat 1-4
17:30
Ikioma Areena, 2
Jukurit Valkoinen
Jukurit Valkoinen
Dokončeno
5 - 3
Kurra Hockey
Kurra Hockey
32
Sijat 1-4
17:30
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
Tappara Musta
Tappara Musta
Dokončeno
9 - 7
Jokipojat musta
Jokipojat musta
Uusi vaihe (6)
Čt 29.12.2022
33
Sija 13-14
18:15
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Diskos B
Diskos B
Dokončeno
7 - 6
Tappara Sininen
Tappara Sininen
34
Sija 15-16
18:15
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jokipojat valkoinen
Jokipojat valkoinen
Dokončeno
15 - 6
Jyp Panthers
Jyp Panthers
Uusi vaihe (7)
Čt 29.12.2022
35
Sija 5-6
18:30
Ikioma Areena, 2
PiPS
PiPS
Dokončeno
4 - 5
Jukurit Punainen
Jukurit Punainen
36
Sija 7-8
18:30
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
jukurit Keltainen
jukurit Keltainen
Dokončeno
3 - 10
Jokipojat punainen
Jokipojat punainen
Uusi vaihe (8)
Čt 29.12.2022
37
Sija 9-10
19:00
Harkkahalli, 2 kellotaulun pääty
Jokipojat harmaa
Jokipojat harmaa
Dokončeno
8 - 11
Jukurit Sininen
Jukurit Sininen
38
Sija 11-12
19:00
Harkkahalli, 1 kahvion pääty
Diskos A
Diskos A
Dokončeno
7 - 6
SO
Jyp Kings
Jyp Kings
Uusi vaihe (9)
Čt 29.12.2022
39
Finaali
19:15
Ikioma Areena, 1 kahvion pääty
Jukurit Valkoinen
Jukurit Valkoinen
Dokončeno
7 - 2
Tappara Musta
Tappara Musta
40
Pronssipeli
19:15
Ikioma Areena, 2
Kurra Hockey
Kurra Hockey
Dokončeno
10 - 3
Jokipojat musta
Jokipojat musta
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com