Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Deutsch
Ilveksen Fun Tampere -turnaus 2022
10.9. - 11.9.2022 Kaupin urheilupuisto, Vuores Ilveskenttä | Finnland
P10 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P12 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P12 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P11 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P11 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P10 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P9 Kilpa
Zeitplan
Teams
P9 Haaste
Zeitplan
Teams
P8 Kilpa
Zeitplan
Teams
P8 Haaste
Zeitplan
Teams
P7
Zeitplan
Teams
P12 Kilpa
P12 Haaste
P11 Kilpa
P11 Haaste
P10 Kilpa
P10 Haaste
P9 Kilpa
P9 Haaste
P8 Kilpa
P8 Haaste
P7
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P10 Kilpa
Zeitplan
Alkulohkot
Sa 10.9.2022
1
Lohko A
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves
Ilves
Fertig
2 - 1
Ilves Vehmainen P11
Ilves Vehmainen P11
2
Lohko A
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
KuPS Musta
KuPS Musta
Fertig
0 - 6
KaPy Sininen
KaPy Sininen
3
Lohko B
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
1 - 1
KuPS Keltainen
KuPS Keltainen
4
Lohko B
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
LeKi-Futis/ViiPV yj
LeKi-Futis/ViiPV yj
Fertig
1 - 1
LePa Musta
LePa Musta
5
Lohko A
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves Vehmainen P11
Ilves Vehmainen P11
Fertig
0 - 1
KuPS Musta
KuPS Musta
6
Lohko A
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
KaPy Sininen
KaPy Sininen
Fertig
0 - 3
Ilves
Ilves
7
Lohko B
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
LeKi-Futis/ViiPV yj
LeKi-Futis/ViiPV yj
Fertig
1 - 5
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
8
Lohko B
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
LePa Musta
LePa Musta
Fertig
3 - 0
KuPS Keltainen
KuPS Keltainen
9
Lohko A
17:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves
Ilves
Fertig
1 - 1
KuPS Musta
KuPS Musta
10
Lohko A
17:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
KaPy Sininen
KaPy Sininen
Fertig
6 - 1
Ilves Vehmainen P11
Ilves Vehmainen P11
11
Lohko B
18:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
KuPS Keltainen
KuPS Keltainen
Fertig
0 - 2
LeKi-Futis/ViiPV yj
LeKi-Futis/ViiPV yj
12
Lohko B
18:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
1 - 2
LePa Musta
LePa Musta
Sijoitusottelut (1)
Sonne 11.9.2022
13
Sijat 5-8 (1)
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves Vehmainen P11
Ilves Vehmainen P11
Fertig
1 - 2
LeKi-Futis/ViiPV yj
LeKi-Futis/ViiPV yj
14
Sijat 5-8 (2)
09:35
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
KuPS Musta
KuPS Musta
Fertig
2 - 1
KuPS Keltainen
KuPS Keltainen
15
Sijat 1-4 (1)
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
KaPy Sininen
KaPy Sininen
Fertig
0 - 5
LePa Musta
LePa Musta
16
Sijat 1-4 (2)
10:25
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
Ilves
Ilves
Fertig
3 - 2
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Sijoitusottelut (2)
Sonne 11.9.2022
17
Sijat 7-8
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
Ilves Vehmainen P11
Ilves Vehmainen P11
Fertig
3 - 1
KuPS Keltainen
KuPS Keltainen
18
Sijat 5-6
12:55
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
LeKi-Futis/ViiPV yj
LeKi-Futis/ViiPV yj
Fertig
1 - 0
KuPS Musta
KuPS Musta
19
Sijat 3-4
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 A
KaPy Sininen
KaPy Sininen
Fertig
4 - 2
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
20
Sijat 1-2
13:45
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 1 B
LePa Musta
LePa Musta
Fertig
5 - 1
Ilves
Ilves
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com