Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Deutsch
Ilveksen Fun Tampere -turnaus 2022
10.9. - 11.9.2022 Kaupin urheilupuisto, Vuores Ilveskenttä | Finnland
P11 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P12 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P12 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P11 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P10 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P10 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P9 Kilpa
Zeitplan
Teams
P9 Haaste
Zeitplan
Teams
P8 Kilpa
Zeitplan
Teams
P8 Haaste
Zeitplan
Teams
P7
Zeitplan
Teams
P12 Kilpa
P12 Haaste
P11 Kilpa
P11 Haaste
P10 Kilpa
P10 Haaste
P9 Kilpa
P9 Haaste
P8 Kilpa
P8 Haaste
P7
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P11 Haaste
Zeitplan
Alkulohkot
Sa 10.9.2022
1
Lohko A
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
JäPS Delta
JäPS Delta
Fertig
6 - 0
LPS Musta
LPS Musta
2
Lohko A
10:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
2 - 11
MPS Keltainen
MPS Keltainen
3
Lohko B
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
HJK Töölö Valkoinen
HJK Töölö Valkoinen
Fertig
2 - 2
LeKi-futis
LeKi-futis
4
Lohko B
11:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
JäPS Beeta
JäPS Beeta
Fertig
1 - 4
MPS Musta
MPS Musta
5
Lohko A
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
JäPS Delta
JäPS Delta
Fertig
1 - 3
MPS Keltainen
MPS Keltainen
6
Lohko A
14:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
LPS Musta
LPS Musta
Fertig
4 - 1
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
7
Lohko B
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
MPS Musta
MPS Musta
Fertig
0 - 2
HJK Töölö Valkoinen
HJK Töölö Valkoinen
8
Lohko B
14:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
LeKi-futis
LeKi-futis
Fertig
6 - 0
JäPS Beeta
JäPS Beeta
9
Lohko A
17:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
MPS Keltainen
MPS Keltainen
Fertig
8 - 0
LPS Musta
LPS Musta
10
Lohko A
17:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
0 - 6
JäPS Delta
JäPS Delta
11
Lohko B
18:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
JäPS Beeta
JäPS Beeta
Fertig
0 - 11
HJK Töölö Valkoinen
HJK Töölö Valkoinen
12
Lohko B
18:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
LeKi-futis
LeKi-futis
Fertig
2 - 1
MPS Musta
MPS Musta
Sijoitusottelut (1)
Sonne 11.9.2022
13
Sijat 5-8 (1)
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
1 - 2
MPS Musta
MPS Musta
14
Sijat 5-8 (2)
09:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
LPS Musta
LPS Musta
Fertig
6 - 2
JäPS Beeta
JäPS Beeta
15
Sijat 1-4 (1)
09:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
JäPS Delta
JäPS Delta
Fertig
1 - 2
SO
HJK Töölö Valkoinen
HJK Töölö Valkoinen
16
Sijat 1-4 (2)
09:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
MPS Keltainen
MPS Keltainen
Fertig
4 - 3
SO
LeKi-futis
LeKi-futis
Sijoitusottelut (2)
Sonne 11.9.2022
17
Sijat 7-8
11:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
2 - 1
SO
JäPS Beeta
JäPS Beeta
18
Sijat 5-6
11:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
MPS Musta
MPS Musta
Fertig
3 - 2
SO
LPS Musta
LPS Musta
19
Sijat 3-4
12:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 A
JäPS Delta
JäPS Delta
Fertig
0 - 1
LeKi-futis
LeKi-futis
20
Sijat 1-2
12:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 2 B
HJK Töölö Valkoinen
HJK Töölö Valkoinen
Fertig
2 - 1
MPS Keltainen
MPS Keltainen
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com