Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Deutsch
Ilveksen Fun Tampere -turnaus 2022
10.9. - 11.9.2022 Kaupin urheilupuisto, Vuores Ilveskenttä | Finnland
P12 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P12 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P11 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P11 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P10 Kilpa
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P10 Haaste
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P9 Kilpa
Zeitplan
Teams
P9 Haaste
Zeitplan
Teams
P8 Kilpa
Zeitplan
Teams
P8 Haaste
Zeitplan
Teams
P7
Zeitplan
Teams
P12 Kilpa
P12 Haaste
P11 Kilpa
P11 Haaste
P10 Kilpa
P10 Haaste
P9 Kilpa
P9 Haaste
P8 Kilpa
P8 Haaste
P7
Zeitplan
Gruppen & Tabellen
Teams
P12 Kilpa
Zeitplan
Alkulohkot
Sa 10.9.2022
1
Lohko A
11:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves
Ilves
Fertig
0 - 2
LPS
LPS
2
Lohko A
11:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
Fertig
2 - 5
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
3
Lohko B
12:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
Fertig
3 - 2
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
4
Lohko B
12:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
3 - 2
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
5
Lohko A
14:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves
Ilves
Fertig
0 - 4
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
6
Lohko A
14:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
LPS
LPS
Fertig
3 - 1
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
7
Lohko B
15:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
Fertig
1 - 5
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
8
Lohko B
15:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
Fertig
4 - 2
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
9
Lohko A
17:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
Fertig
3 - 5
LPS
LPS
10
Lohko A
17:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
Fertig
5 - 1
Ilves
Ilves
11
Lohko B
18:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
Fertig
1 - 0
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
12
Lohko B
18:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
4 - 0
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
Sijoitusottelut (1)
Sonne 11.9.2022
13
Sijat 5-8 (1)
11:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves
Ilves
Fertig
0 - 1
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
14
Sijat 5-8 (2)
11:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
Fertig
3 - 1
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
15
Sijat 1-4 (1)
12:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
Fertig
4 - 1
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
16
Sijat 1-4 (2)
12:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
LPS
LPS
Fertig
2 - 1
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
Sijoitusottelut (2)
Sonne 11.9.2022
17
Sijat 7-8
15:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves
Ilves
Fertig
4 - 0
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
18
Sijat 5-6
15:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
Fertig
2 - 1
SO
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
19
Sijat 3-4
15:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Fertig
2 - 1
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
20
Sijat 1-2
15:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
Fertig
3 - 1
LPS
LPS
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com