Powered by
GameResultsOnline.com
tournament management
Czech
Ilveksen Fun Tampere -turnaus 2022
10.9. - 11.9.2022 Kaupin urheilupuisto, Vuores Ilveskenttä | Finsko
P12 Kilpa
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
P12 Haaste
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
P11 Kilpa
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
P11 Haaste
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
P10 Kilpa
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
P10 Haaste
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
P9 Kilpa
Plán
Týmy
P9 Haaste
Plán
Týmy
P8 Kilpa
Plán
Týmy
P8 Haaste
Plán
Týmy
P7
Plán
Týmy
P12 Kilpa
P12 Haaste
P11 Kilpa
P11 Haaste
P10 Kilpa
P10 Haaste
P9 Kilpa
P9 Haaste
P8 Kilpa
P8 Haaste
P7
Plán
Skupiny a umístění
Týmy
P12 Kilpa
Plán
Alkulohkot
So 10.9.2022
1
Lohko A
11:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves
Ilves
Dokončeno
0 - 2
LPS
LPS
2
Lohko A
11:10
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
Dokončeno
2 - 5
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
3
Lohko B
12:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
Dokončeno
3 - 2
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
4
Lohko B
12:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Dokončeno
3 - 2
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
5
Lohko A
14:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves
Ilves
Dokončeno
0 - 4
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
6
Lohko A
14:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
LPS
LPS
Dokončeno
3 - 1
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
7
Lohko B
15:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
Dokončeno
1 - 5
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
8
Lohko B
15:20
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
Dokončeno
4 - 2
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
9
Lohko A
17:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
Dokončeno
3 - 5
LPS
LPS
10
Lohko A
17:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
Dokončeno
5 - 1
Ilves
Ilves
11
Lohko B
18:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
Dokončeno
1 - 0
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
12
Lohko B
18:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Dokončeno
4 - 0
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
Sijoitusottelut (1)
Slunce 11.9.2022
13
Sijat 5-8 (1)
11:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves
Ilves
Dokončeno
0 - 1
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
14
Sijat 5-8 (2)
11:40
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
Dokončeno
3 - 1
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
15
Sijat 1-4 (1)
12:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
Dokončeno
4 - 1
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
16
Sijat 1-4 (2)
12:30
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
LPS
LPS
Dokončeno
2 - 1
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
Sijoitusottelut (2)
Slunce 11.9.2022
17
Sijat 7-8
15:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ilves
Ilves
Dokončeno
4 - 0
Ilves Lentävänniemi
Ilves Lentävänniemi
18
Sijat 5-6
15:00
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
NoPS Keltainen
NoPS Keltainen
Dokončeno
2 - 1
SO
Sepsi-78 Sininen
Sepsi-78 Sininen
19
Sijat 3-4
15:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 A
Ylöjärven Ilves
Ylöjärven Ilves
Dokončeno
2 - 1
EsPa Keltainen 1
EsPa Keltainen 1
20
Sijat 1-2
15:50
Kaupin urheilupuisto, Kauppi 3 B
FC Espoo Valkoinen
FC Espoo Valkoinen
Dokončeno
3 - 1
LPS
LPS
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2024 GameResultsOnline.com