Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HJK HARRASTENAISTEN TALVISARJA 2022-2023

1.10. - 31.3.2023 Helsinki | Finnland

Harraste II
Zeitplan

Alkusarja

Sa 22.10.2022
1   Lohko A
15:00
Pajamäen halli, Takkatie 36, 00370 Helsinki
HerTo/Näädät
Fertig 1 - 2
FC Munkki
 
 
Sa 29.10.2022
2   Lohko B
17:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Gnistan/Akat
Fertig 5 - 0
FC Kasiysi Espoo
 
 
3   Lohko A
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
HJK Klubin Gimmat
Fertig 0 - 8
EPS NaKu
 
 
4   Lohko B
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC Viikingit/Helgat
Fertig 2 - 2
Ponnistus Mimmit
 
 
Sa 12.11.2022
5   Lohko A
17:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
EPS NaKu
Fertig 4 - 2
FC Munkki
 
 
Sa 19.11.2022
6   Lohko A
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC Munkki
Fertig 3 - 1
HJK Klubin Gimmat
 
 
7   Lohko B
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC Kasiysi Espoo
Fertig 0 - 1
Ponnistus Mimmit
 
 
Sa 10.12.2022
8   Lohko A
17:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
HJK Klubin Gimmat
-
HerTo/Näädät
 
 
9   Lohko B
17:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Gnistan/Akat
-
FC Viikingit/Helgat
 
 
Sa 14.1.2023
10   Lohko A
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
HerTo/Näädät
-
EPS NaKu
 
 
11   Lohko B
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC Viikingit/Helgat
-
FC Kasiysi Espoo
 
 
12   Lohko B
20:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ponnistus Mimmit
-
Gnistan/Akat
 
 

Jatkosarja 1.

Sa 21.1.2023
13   Ottelu 16
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 4
-
Lohko B | Pos 1
 
 
14   Ottelu 13
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 1
-
Lohko B | Pos 4
 
 
15   Ottelu 15
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 3
-
Lohko B | Pos 2
 
 
16   Ottelu 14
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 2
-
Lohko B | Pos 3
 
 

Jatkosarja 2.

Sa 11.3.2023
17   Ottelu 17
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ottelu 13 | Pos 1
-
Ottelu 15 | Pos 1
 
 
18   Ottelu 18
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ottelu 14 | Pos 1
-
Ottelu 16 | Pos 1
 
 
19   Ottelu 19
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ottelu 13 | Pos 2
-
Ottelu 15 | Pos 2
 
 
20   Ottelu 20
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ottelu 14 | Pos 2
-
Ottelu 16 | Pos 2
 
 

Sijoitusottelut

Sa 18.3.2023
21   Sijat 7-8
17:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ottelu 19 | Pos 2
-
Ottelu 20 | Pos 2
 
 
22   Sijat 5-6
17:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ottelu 19 | Pos 1
-
Ottelu 20 | Pos 1
 
 
23   Sijat 3-4
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ottelu 17 | Pos 2
-
Ottelu 18 | Pos 2
 
 
24   Sijat 1-2
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Ottelu 17 | Pos 1
-
Ottelu 18 | Pos 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com