Powered by GameResultsOnline.com tournament management

HJK HARRASTENAISTEN TALVISARJA 2022-2023

1.10. - 31.3.2023 Helsinki | Finnland

Harraste I
Zeitplan

Alkusarja

Sa 22.10.2022
1   Lohko B
16:00
Pajamäen halli, Takkatie 36, 00370 Helsinki
Mu FC Gasellit
Fertig 1 - 2
Kopse Huti
 
 
2   Lohko A
17:00
Pajamäen halli, Takkatie 36, 00370 Helsinki
FC Kirkkonummi Ladies West
Fertig 0 - 4
Pulmuset
 
 
3   Lohko A
18:00
Pajamäen halli, Takkatie 36, 00370 Helsinki
TuPS Ladies / punainen
Fertig 2 - 0
VJS / Kireet Pantterit
 
 
4   Lohko B
19:00
Pajamäen halli, Takkatie 36, 00370 Helsinki
TuPS Ladies / vihreä
Fertig 0 - 1
Pakkalan Palloseura Voimanaiset
 
 
Sa 29.10.2022
5   Lohko B
17:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC TimAntti
Fertig 0 - 0
HJK Socrut
 
 
6   Lohko A
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
SA Kiekeboe
Fertig 3 - 3
FC Väskan Varassa
 
 
Sa 12.11.2022
7   Lohko A
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC Väskan Varassa
Fertig 4 - 1
VJS / Kireet Pantterit
 
 
8   Lohko A
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC Kirkkonummi Ladies West
Fertig 4 - 0
TuPS Ladies / punainen
 
 
Sa 19.11.2022
9   Lohko B
17:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Mu FC Gasellit
Fertig 0 - 2
FC TimAntti
 
 
10   Lohko A
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC Väskan Varassa
Fertig 2 - 3
Pulmuset
 
 
11   Lohko B
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Kopse Huti
Fertig 4 - 1
TuPS Ladies / vihreä
 
 
Sa 3.12.2022
12   Lohko A
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
SA Kiekeboe
-
TuPS Ladies / punainen
 
 
13   Lohko B
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Pakkalan Palloseura Voimanaiset
-
Mu FC Gasellit
 
 
14   Lohko B
20:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC TimAntti
-
TuPS Ladies / vihreä
 
 
Sa 14.1.2023
15   Lohko B
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Pakkalan Palloseura Voimanaiset
-
HJK Socrut
 
 
16   Lohko A
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Pulmuset
-
SA Kiekeboe
 
 
Sa 21.1.2023
17   Lohko A
20:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
SA Kiekeboe
-
FC Kirkkonummi Ladies West
 
 
Sa 28.1.2023
18   Lohko A
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
TuPS Ladies / punainen
-
FC Väskan Varassa
 
 
19   Lohko A
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
VJS / Kireet Pantterit
-
FC Kirkkonummi Ladies West
 
 
20   Lohko B
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
TuPS Ladies / vihreä
-
Mu FC Gasellit
 
 
21   Lohko B
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Kopse Huti
-
FC TimAntti
 
 
Sa 4.2.2023
22   Lohko A
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
VJS / Kireet Pantterit
-
SA Kiekeboe
 
 
23   Lohko B
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC TimAntti
-
Pakkalan Palloseura Voimanaiset
 
 
24   Lohko B
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
HJK Socrut
-
Kopse Huti
 
 
25   Lohko A
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
TuPS Ladies / punainen
-
Pulmuset
 
 
Sa 11.2.2023
26   Lohko A
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Pulmuset
-
VJS / Kireet Pantterit
 
 
27   Lohko B
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
HJK Socrut
-
Mu FC Gasellit
 
 
28   Lohko B
20:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Kopse Huti
-
Pakkalan Palloseura Voimanaiset
 
 
Sa 18.3.2023
29   Lohko A
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
FC Kirkkonummi Ladies West
-
FC Väskan Varassa
 
 
30   Lohko B
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
TuPS Ladies / vihreä
-
HJK Socrut
 
 

Sijoitusottelut

Sa 25.3.2023
31   Sijat 11-12
17:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 6
-
Lohko B | Pos 6
 
 
32   Sijat 9-10
17:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 5
-
Lohko B | Pos 5
 
 
33   Sijat 7-8
18:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 4
-
Lohko B | Pos 4
 
 
34   Sijat 5-6
18:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 3
-
Lohko B | Pos 3
 
 
35   Sijat 3-4
19:00
Töölön kupla A-kenttä , Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 2
-
Lohko B | Pos 2
 
 
36   Sijat 1-2
19:00
Töölön kupla B-kenttä, Pohjoinen Stadiontie 4, 00250 Helsinki
Lohko A | Pos 1
-
Lohko B | Pos 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2022 GameResultsOnline.com