Powered by GameResultsOnline.com tournament management

U10 Karpaloturnaus 2022 TÄYNNÄ

6.1.2022 Astora Areena, Harjoitusjäähalli | Suomi

Seka-12 Haaste
Otteluohjelma

Alkusarja

To 6.1.2022
1   Lohko A
09:00
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Ässät Wild
-
S-Kiekko punainen
 
 
2   Lohko A
09:00
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
TPS Pärät
-
Wolf
 
 
3   Lohko B
09:25
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Tappara sininen
-
KuKi Black
 
 
4   Lohko B
09:25
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Lukko Blue
-
TPS Eetut
 
 
5   Lohko C
09:50
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
S-Kiekko sininen
-
Lukko Yellow
 
 
6   Lohko C
09:50
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
TPS Virot
-
Tappara valkoinen
 
 
7   Lohko A
10:15
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
S-Kiekko punainen
-
TPS Pärät
 
 
8   Lohko A
10:15
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Wolf
-
Ässät Wild
 
 
9   Lohko D
10:50
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Ässät Sharks
-
Tuto punainen
 
 
10   Lohko D
10:50
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
He-Ki Stars
-
S-Kiekko musta
 
 
11   Lohko B
11:15
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
KuKi Black
-
Lukko Blue
 
 
12   Lohko B
11:15
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
TPS Eetut
-
Tappara sininen
 
 
13   Lohko D
11:40
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Ässät Sharks
-
S-Kiekko musta
 
 
14   Lohko D
11:40
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Tuto punainen
-
He-Ki Stars
 
 
15   Lohko C
12:05
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
TPS Virot
-
S-Kiekko sininen
 
 
16   Lohko C
12:05
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Tappara valkoinen
-
Lukko Yellow
 
 
17   Lohko A
12:40
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Ässät Wild
-
TPS Pärät
 
 
18   Lohko A
12:40
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Wolf
-
S-Kiekko punainen
 
 
19   Lohko C
13:05
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
S-Kiekko sininen
-
Tappara valkoinen
 
 
20   Lohko C
13:05
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Lukko Yellow
-
TPS Virot
 
 
21   Lohko B
13:30
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Tappara sininen
-
Lukko Blue
 
 
22   Lohko B
13:30
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
TPS Eetut
-
KuKi Black
 
 
23   Lohko D
13:55
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
He-Ki Stars
-
Ässät Sharks
 
 
24   Lohko D
13:55
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
S-Kiekko musta
-
Tuto punainen
 
 

Jatkosarja

To 6.1.2022
25   AB 4
14:45
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Lohko A | Sija 4
-
Lohko B | Sija 4
 
 
26   CD 4
14:45
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Lohko C | Sija 4
-
Lohko D | Sija 4
 
 
27   AB 3
15:15
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Lohko A | Sija 3
-
Lohko B | Sija 3
 
 
28   CD 3
15:15
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Lohko C | Sija 3
-
Lohko D | Sija 3
 
 
29   AB 2
15:45
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Lohko A | Sija 2
-
Lohko B | Sija 2
 
 
30   CD 2
15:45
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Lohko C | Sija 2
-
Lohko D | Sija 2
 
 
31   AB 1
16:15
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
Lohko A | Sija 1
-
Lohko B | Sija 1
 
 
32   CD 1
16:15
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
Lohko C | Sija 1
-
Lohko D | Sija 1
 
 

Sijoitusottelut

To 6.1.2022
33   Sijat 15-16
16:50
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
AB 4 | Sija 2
-
CD 4 | Sija 2
 
 
34   Sijat 13-14
16:50
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
AB 4 | Sija 1
-
CD 4 | Sija 1
 
 
35   Sijat 11-12
17:30
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
AB 3 | Sija 2
-
CD 3 | Sija 2
 
 
36   Sijat 9-10
17:30
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
AB 3 | Sija 1
-
CD 3 | Sija 1
 
 
37   Sijat 7-8
18:10
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
AB 2 | Sija 2
-
CD 2 | Sija 2
 
 
38   Sijat 5-6
18:10
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
AB 2 | Sija 1
-
CD 2 | Sija 1
 
 
18:50
Harjoitusjäähalli, 1 Kellopääty
AB 1 | Sija 2
-
CD 1 | Sija 2
 
 
40   Finaali
18:50
Harjoitusjäähalli, 2 Pukuhuone pääty
AB 1 | Sija 1
-
CD 1 | Sija 1
 
 
GameResultsOnline.com
servicedesk@gameresultsonline.com
+358 44 7599 554
© 2021 GameResultsOnline.com