F1 Syysturnaus sponsored by TS-Metsä Oy F1 SYYSTURNAUS SPONSORED BY TS-METSä OY
14.9. - 15.9.2019 VARKAUS | Suomi

Otteluohjelma

Alkulohkot

Lauantai 14.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00Lohko AKenttä 1Sukika keltainenPäättynyt22
Kalpa P Maple Leafs55
209:00Lohko Bkenttä 2Sukika mustaPäättynyt33
Kalpa P Red Wings44
309:30Lohko AKenttä 1Warkis/PiPS punainenPäättynyt33
Jukurit Keltainen44
409:30Lohko Bkenttä 2Warkis/PiPS sininenPäättynyt77
Jukurit sinikeltainen22
510:15Lohko AKenttä 1Jukurit SininenPäättynyt22
Jokipojat 166
610:15Lohko Bkenttä 2Jokipojat 2Päättynyt99
Jokipojat 31111
710:45Lohko AKenttä 1Warkis/PiPS punainenPäättynyt66
Sukika keltainen11
810:45Lohko Bkenttä 2Warkis/PiPS sininenPäättynyt44
Sukika musta22
911:30Lohko AKenttä 1Jukurit SininenPäättynyt11
Kalpa P Maple Leafs33
1011:30Lohko Bkenttä 2Jokipojat 2Päättynyt33
Kalpa P Red Wings77
1112:00Lohko AKenttä 1AakooPäättynyt22
Jukurit Keltainen11
1212:00Lohko Bkenttä 2Haapajärven Kiilat HockeyPäättynyt33
Jukurit sinikeltainen55
1313:00Lohko AKenttä 1Warkis/PiPS punainenPäättynyt22
Jukurit Sininen33
1413:00Lohko Bkenttä 2Jokipojat 2Päättynyt22
Warkis/PiPS sininen55
1513:30Lohko AKenttä 1AakooPäättynyt88
Sukika keltainen44
1613:30Lohko Bkenttä 2Haapajärven Kiilat HockeyPäättynyt44
Sukika musta77
1714:15Lohko AKenttä 1Kalpa P Maple LeafsPäättynyt55
Jokipojat 122
1814:15Lohko Bkenttä 2Jokipojat 3Päättynyt88
Kalpa P Red Wings55
1914:45Lohko AKenttä 1AakooPäättynyt44
Jukurit Sininen44
2014:45Lohko Bkenttä 2Haapajärven Kiilat HockeyPäättynyt55
Jokipojat 211
2115:30Lohko AKenttä 1Jokipojat 1Päättynyt44
Warkis/PiPS punainen99
2215:30Lohko Bkenttä 2Jokipojat 3Päättynyt88
Warkis/PiPS sininen11
2316:00Lohko AKenttä 1Sukika keltainenPäättynyt00
Jukurit Keltainen88
2416:00Lohko Bkenttä 2Jukurit sinikeltainenPäättynyt33
Sukika musta1010
2516:45Lohko AKenttä 1Jokipojat 1Päättynyt44
Aakoo55
2616:45Lohko Bkenttä 2Jokipojat 3Päättynyt88
Haapajärven Kiilat Hockey1111
2717:15Lohko AKenttä 1Jukurit KeltainenPäättynyt77
Jukurit Sininen00
2817:15Lohko Bkenttä 2Jukurit sinikeltainenPäättynyt55
Jokipojat 266
2918:00Lohko BKenttä 1Kalpa P Red WingsPäättynyt99
Warkis/PiPS sininen44
3018:00Lohko Akenttä 2Kalpa P Maple LeafsPäättynyt22
Warkis/PiPS punainen66
Sunnuntai 15.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3109:00Lohko AKenttä 1Warkis/PiPS punainenPäättynyt33
Aakoo44
3209:00Lohko Bkenttä 2Warkis/PiPS sininenPäättynyt11
Haapajärven Kiilat Hockey66
3309:30Lohko AKenttä 1Jokipojat 1Päättynyt11
Jukurit Keltainen88
3409:30Lohko Bkenttä 2Jukurit sinikeltainenPäättynyt33
Jokipojat 366
3510:15Lohko AKenttä 1Sukika keltainenPäättynyt44
Jukurit Sininen66
3610:15Lohko Bkenttä 2Sukika mustaPäättynyt44
Jokipojat 255
3710:45Lohko AKenttä 1Jukurit KeltainenPäättynyt33
Kalpa P Maple Leafs44
3810:45Lohko Bkenttä 2Sukika mustaPäättynyt44
Jokipojat 388
3911:30Lohko BKenttä 1Kalpa P Red WingsPäättynyt44
Haapajärven Kiilat Hockey11
4011:30Lohko Akenttä 2Jokipojat 1Päättynyt22
Sukika keltainen33
4112:00Lohko BKenttä 1Kalpa P Red WingsPäättynyt88
Jukurit sinikeltainen66
4212:00Lohko Akenttä 2Kalpa P Maple LeafsPäättynyt55
Aakoo22

Sijoitusottelut

Sunnuntai 15.9.2019
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4312:45sijat 13-14Kenttä 1Jokipojat 1Päättynyt00
Jukurit sinikeltainen00
4412:45sijat 11-12kenttä 2Sukika keltainenPäättynyt00
Sukika musta00
4513:15sijat 9-10Kenttä 1Jukurit SininenPäättynyt55
Jokipojat 200
4613:15sijat 7-8kenttä 2Warkis/PiPS sininenPäättynyt33
Warkis/PiPS punainen22
4714:00sijat 5-6Kenttä 1Jukurit KeltainenPäättynyt33
Haapajärven Kiilat Hockey44
4814:00pronssiottelukenttä 2AakooPäättynyt4400VL
Kalpa P Red Wings5401
4914:30FinaaliKenttä 1Kalpa P Maple LeafsPäättynyt66
Jokipojat 355