VJS Syysturnaus VJS SYYSTURNAUS
13.9. - 14.9.2014 Vantaa | Suomi

Pojat-08 Kilpa

Sunnuntai 14.9.2014
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
111:30E-lohkoKenttä 4VJS Myyrmäki7-0HJK-j Kannelmäki RaitaPäättynyt
211:50A-lohkoKenttä 1HJK-j Kannelmäki Sininen6-0VJS Eteläinen PunainenPäättynyt
311:50A-lohkoKenttä 2VJS Pohjoinen Punainen3-0TiPS Leijonat VihreäPäättynyt
411:50B-lohkoKenttä 3VJS Eteläinen Musta1-5VJS Pohjoinen ValkoinenPäättynyt
511:50B-lohkoKenttä 4HJK-j Kannelmäki Valkoinen3-1TiPS Leijonat ValkoinenPäättynyt
612:10C-lohkoKenttä 1HJK-j Kannelmäki Keltainen2-4TiPS Leijonat MustaPäättynyt
712:10C-lohkoKenttä 2VJS Pohjoinen Keltainen1-4VJS Eteläinen KeltainenPäättynyt
812:10D-lohkoKenttä 3HJK-j Munkka 22-5VJS PähkinärinnePäättynyt
912:10D-lohkoKenttä 4VJS Ylästö Punainen0-2VJS MartinlaaksoPäättynyt
1012:30E-lohkoKenttä 1HJK-j Munkka 17-0VJS KivistöPäättynyt
1112:30E-lohkoKenttä 2VJS Ylästö Valkoinen2-4VJS MyyrmäkiPäättynyt
1212:30A-lohkoKenttä 3TiPS Leijonat Vihreä2-1VJS Eteläinen ValkoinenPäättynyt
1312:30A-lohkoKenttä 4VJS Eteläinen Punainen4-8VJS Pohjoinen PunainenPäättynyt
1412:50B-lohkoKenttä 1VJS Eteläinen Musta0-3HJK-j Kannelmäki ValkoinenPäättynyt
1512:50B-lohkoKenttä 2VJS Pohjoinen Valkoinen0-0TiPS Leijonat ValkoinenPäättynyt
1612:50C-lohkoKenttä 4HJK-j Kannelmäki Keltainen1-2VJS Pohjoinen KeltainenPäättynyt
1712:50C-lohkoKenttä 3TiPS Leijonat Musta3-0VJS Eteläinen KeltainenPäättynyt
1813:10D-lohkoKenttä 1VJS Martinlaakso1-4VJS PähkinärinnePäättynyt
1913:10D-lohkoKenttä 2VJS Ylästö Punainen0-5HJK-j Munkka 2Päättynyt
2013:10E-lohkoKenttä 3VJS Myyrmäki3-2VJS KivistöPäättynyt
2113:10E-lohkoKenttä 4VJS Ylästö Valkoinen0-4HJK-j Munkka 1Päättynyt
2213:30A-lohkoKenttä 1VJS Eteläinen Valkoinen4-3VJS Pohjoinen PunainenPäättynyt
2313:30A-lohkoKenttä 2TiPS Leijonat Vihreä0-7HJK-j Kannelmäki SininenPäättynyt
2413:30B-lohkoKenttä 3TiPS Leijonat Valkoinen4-1VJS Eteläinen MustaPäättynyt
2513:30B-lohkoKenttä 4HJK-j Kannelmäki Valkoinen5-0VJS Pohjoinen ValkoinenPäättynyt
2613:50C-lohkoKenttä 1VJS Pohjoinen Keltainen3-3TiPS Leijonat MustaPäättynyt
2713:50C-lohkoKenttä 2VJS Eteläinen Keltainen4-4HJK-j Kannelmäki KeltainenPäättynyt
2813:50D-lohkoKenttä 3HJK-j Munkka 20-3VJS MartinlaaksoPäättynyt
2913:50D-lohkoKenttä 4VJS Pähkinärinne7-1VJS Ylästö PunainenPäättynyt
3014:10E-lohkoKenttä 1HJK-j Munkka 13-2VJS MyyrmäkiPäättynyt
3114:10E-lohkoKenttä 2HJK-j Kannelmäki Raita0-8VJS KivistöPäättynyt
3214:30A-lohkoKenttä 3VJS Eteläinen Punainen4-4TiPS Leijonat VihreäPäättynyt
3314:30A-lohkoKenttä 4HJK-j Kannelmäki Sininen5-1VJS Eteläinen ValkoinenPäättynyt
3414:50E-lohkoKenttä 4HJK-j Kannelmäki Raita2-5VJS Ylästö ValkoinenPäättynyt
35E-lohkoperuttuHJK-j Munkka 1-HJK-j Kannelmäki RaitaPeruttu
36E-lohkoperuttuVJS Kivistö-VJS Ylästö ValkoinenPeruttu
37A-lohkoperuttuVJS Pohjoinen Punainen-HJK-j Kannelmäki SininenPeruttu
38A-lohkoperuttuVJS Eteläinen Valkoinen-VJS Eteläinen PunainenPeruttu