VANTAA CUP 2018
28.6. - 1.7.2018 Myyrmäen Urheilupuisto, Tikkurilan Urheilupuisto, Hissikeskuskenttä | Suomi

Pojat 2009 Sunnuntai

Ottelut

Sunnuntai 1.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:30Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1FC Kasiysi/Punainen2-1HPS/VihreäPäättynyt
209:30Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2NJS/Keltainen1-2HJK/Kannelmäki ValkoinenPäättynyt
309:30Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3TuNL/Valkoinen12-0FC Elva (EST)Päättynyt
409:30Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4FC Kasiysi/Valkoinen3-4EPS/TaitokouluPäättynyt
509:30Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1HPS/Valkoinen7-8PeKa/ValkoinenPäättynyt
609:30Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2VJS/Valkoinen4-5FC SauPaPäättynyt
710:05Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1Dynamo Minsk/1 (BLR)9-0FC Kasiysi/WhitePäättynyt
810:05Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2NJS/Musta7-3PeKa/PunainenPäättynyt
910:05Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3Dynamo Minsk/2 (BLR)7-7TuNL/SininenPäättynyt
1010:05Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4HJK/Kannelmäki Sininen1-6EsPa/MustaPäättynyt
1110:40Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1NJS/Keltainen3-4FC Kasiysi/PunainenPäättynyt
1210:40Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2PuiU/Valkoinen4-1HPS/VihreäPäättynyt
1310:40Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3TuNL/Valkoinen15-1FC Kasiysi/ValkoinenPäättynyt
1410:40Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4VJS/Punainen 33-2EPS/TaitokouluPäättynyt
1510:40Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1VJS/Valkoinen7-3HPS/ValkoinenPäättynyt
1610:40Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2VJS/Punainen 46-2PeKa/ValkoinenPäättynyt
1711:15Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1NJS/Musta2-14Dynamo Minsk/1 (BLR)Päättynyt
1811:15Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2PeKa/Punainen2-7FC Kasiysi/WhitePäättynyt
1911:15Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3HJK/Kannelmäki Sininen0-9Dynamo Minsk/2 (BLR)Päättynyt
2011:15Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4EsPa/Musta5-5TuNL/SininenPäättynyt
2111:50Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1PuiU/Valkoinen7-2NJS/KeltainenPäättynyt
2211:50Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2HJK/Kannelmäki Valkoinen4-2FC Kasiysi/PunainenPäättynyt
2311:50Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3VJS/Punainen 32-6TuNL/ValkoinenPäättynyt
2411:50Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4FC Elva (EST)10-2FC Kasiysi/ValkoinenPäättynyt
2511:50Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1VJS/Punainen 46-1VJS/ValkoinenPäättynyt
2611:50Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2FC SauPa5-2HPS/ValkoinenPäättynyt
2712:25Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1Dynamo Minsk/1 (BLR)15-0PeKa/PunainenPäättynyt
2812:25Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2FC Kasiysi/White5-3NJS/MustaPäättynyt
2912:25Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3Dynamo Minsk/2 (BLR)6-3EsPa/MustaPäättynyt
3012:25Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4TuNL/Sininen3-2HJK/Kannelmäki SininenPäättynyt
3113:00Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1HJK/Kannelmäki Valkoinen4-7PuiU/ValkoinenPäättynyt
3213:00Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2HPS/Vihreä3-0NJS/KeltainenPäättynyt
3313:00Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3FC Elva (EST)4-8VJS/Punainen 3Päättynyt
3413:00Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4EPS/Taitokoulu3-4TuNL/ValkoinenPäättynyt
3513:00Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1FC SauPa2-2VJS/Punainen 4Päättynyt
3613:00Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2PeKa/Valkoinen4-1VJS/ValkoinenPäättynyt
37Lohko CHPS/Vihreä-HJK/Kannelmäki ValkoinenPeruttu
38Lohko CFC Kasiysi/Punainen-PuiU/ValkoinenPeruttu
39Lohko DEPS/Taitokoulu-FC Elva (EST)Peruttu
40Lohko DFC Kasiysi/Valkoinen-VJS/Punainen 3Peruttu
41Lohko EPeKa/Valkoinen-FC SauPaPeruttu
42Lohko EHPS/Valkoinen-VJS/Punainen 4Peruttu