VANTAA CUP 2018
28.6. - 1.7.2018 Myyrmäen Urheilupuisto, Tikkurilan Urheilupuisto, Hissikeskuskenttä | Suomi

Pojat 2009 Sunnuntai

Ottelut

Sunnuntai 1.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:30Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1FC Kasiysi/Punainen-HPS/VihreäEi aloitettu
209:30Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2NJS/Keltainen-HJK/Kannelmäki ValkoinenEi aloitettu
309:30Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3TuNL/Valkoinen-FC Elva/1 (EST)Ei aloitettu
409:30Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4FC Kasiysi/Valkoinen-EPS/TaitokouluEi aloitettu
509:30Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1HPS/Valkoinen-PeKa/ValkoinenEi aloitettu
609:30Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2HJK/Kannelmäki Keltainen-FC SauPaEi aloitettu
710:05Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1Dynamo Minsk/1 (BLR)-FC Kasiysi/WhiteEi aloitettu
810:05Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2NJS/Musta-PeKa/PunainenEi aloitettu
910:05Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3Dynamo Minsk/2 (BLR)-TuNL/SininenEi aloitettu
1010:05Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4HJK/Kannelmäki Sininen-EsPa/MustaEi aloitettu
1110:40Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1NJS/Keltainen-FC Kasiysi/PunainenEi aloitettu
1210:40Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2PuiU/Valkoinen-HPS/VihreäEi aloitettu
1310:40Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3TuNL/Valkoinen-FC Kasiysi/ValkoinenEi aloitettu
1410:40Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4VJS/Punainen 3-EPS/TaitokouluEi aloitettu
1510:40Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1HJK/Kannelmäki Keltainen-HPS/ValkoinenEi aloitettu
1610:40Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2VJS/Punainen 4-PeKa/ValkoinenEi aloitettu
1711:15Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1NJS/Musta-Dynamo Minsk/1 (BLR)Ei aloitettu
1811:15Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2PeKa/Punainen-FC Kasiysi/WhiteEi aloitettu
1911:15Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3HJK/Kannelmäki Sininen-Dynamo Minsk/2 (BLR)Ei aloitettu
2011:15Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4EsPa/Musta-TuNL/SininenEi aloitettu
2111:50Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1PuiU/Valkoinen-NJS/KeltainenEi aloitettu
2211:50Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2HJK/Kannelmäki Valkoinen-FC Kasiysi/PunainenEi aloitettu
2311:50Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3VJS/Punainen 3-TuNL/ValkoinenEi aloitettu
2411:50Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4FC Elva/1 (EST)-FC Kasiysi/ValkoinenEi aloitettu
2511:50Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1VJS/Punainen 4-HJK/Kannelmäki KeltainenEi aloitettu
2611:50Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2FC SauPa-HPS/ValkoinenEi aloitettu
2712:25Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1Dynamo Minsk/1 (BLR)-PeKa/PunainenEi aloitettu
2812:25Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2FC Kasiysi/White-NJS/MustaEi aloitettu
2912:25Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3Dynamo Minsk/2 (BLR)-EsPa/MustaEi aloitettu
3012:25Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4TuNL/Sininen-HJK/Kannelmäki SininenEi aloitettu
3113:00Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1HJK/Kannelmäki Valkoinen-PuiU/ValkoinenEi aloitettu
3213:00Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2HPS/Vihreä-NJS/KeltainenEi aloitettu
3313:00Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3FC Elva/1 (EST)-VJS/Punainen 3Ei aloitettu
3413:00Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4EPS/Taitokoulu-TuNL/ValkoinenEi aloitettu
3513:00Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1FC SauPa-VJS/Punainen 4Ei aloitettu
3613:00Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2PeKa/Valkoinen-HJK/Kannelmäki KeltainenEi aloitettu
37Lohko CHPS/Vihreä-HJK/Kannelmäki ValkoinenPeruttu
38Lohko CFC Kasiysi/Punainen-PuiU/ValkoinenPeruttu
39Lohko DEPS/Taitokoulu-FC Elva/1 (EST)Peruttu
40Lohko DFC Kasiysi/Valkoinen-VJS/Punainen 3Peruttu
41Lohko EPeKa/Valkoinen-FC SauPaPeruttu
42Lohko EHPS/Valkoinen-VJS/Punainen 4Peruttu