VANTAA CUP 2018
28.6. - 1.7.2018 Myyrmäen Urheilupuisto, Tikkurilan Urheilupuisto, Hissikeskuskenttä | Suomi

Pojat 2009 Lauantai

Ottelut

Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
113:20Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1VJS/Punainen 10-8Dynamo Minsk/1 (BLR)Päättynyt
213:20Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2TuNL/Sininen12-5PeKa/PunainenPäättynyt
313:20Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3VJS/Punainen 22-8FC Kasiysi/WhitePäättynyt
413:20Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4NJS/Musta2-4Dynamo Minsk/2 (BLR)Päättynyt
514:00Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1EPS/Taitokoulu4-5PuiU/ValkoinenPäättynyt
614:00Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2FC Kasiysi/Punainen3-4VJS/Punainen 3Päättynyt
714:00Lohko FTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3LPS/Keltainen3-4FC SauPaPäättynyt
814:00Lohko FTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4LPS/Valkoinen16-0PeKa/SininenPäättynyt
914:40Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3VJS/Punainen 43-5NJS/KeltainenPäättynyt
1014:40Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4HPS/Vihreä6-5LPS/VihreäPäättynyt
1115:20Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1TuNL/Sininen2-6VJS/Punainen 1Päättynyt
1215:20Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2HJK/Kannelmäki Sininen0-19Dynamo Minsk/1 (BLR)Päättynyt
1315:20Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3NJS/Musta3-3VJS/Punainen 2Päättynyt
1415:20Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4EsPa/Musta8-0FC Kasiysi/WhitePäättynyt
1515:20Lohko FTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1VJS/Valkoinen6-1LPS/KeltainenPäättynyt
1615:20Lohko FTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2FC SauPa7-4LPS/ValkoinenPäättynyt
1716:00Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1FC Kasiysi/Punainen3-8EPS/TaitokouluPäättynyt
1816:00Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2FC Elva (EST)4-2PuiU/ValkoinenPäättynyt
1916:00Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3HPS/Vihreä9-3VJS/Punainen 4Päättynyt
2016:00Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4TuNL/Valkoinen8-0NJS/KeltainenPäättynyt
2116:00Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1PeKa/Valkoinen2-4FC Kasiysi/ValkoinenPäättynyt
2216:00Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2HJK/Kannelmäki Valkoinen7-3HPS/ValkoinenPäättynyt
2316:40Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1HJK/Kannelmäki Sininen3-3TuNL/SininenPäättynyt
2416:40Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2PeKa/Punainen2-11VJS/Punainen 1Päättynyt
2516:40Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3EsPa/Musta9-3NJS/MustaPäättynyt
2616:40Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4Dynamo Minsk/2 (BLR)9-2VJS/Punainen 2Päättynyt
2716:40Lohko FTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1FC SauPa4-2VJS/ValkoinenPäättynyt
2816:40Lohko FTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2PeKa/Sininen0-11LPS/KeltainenPäättynyt
2917:20Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1FC Elva (EST)7-3FC Kasiysi/PunainenPäättynyt
3017:20Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2VJS/Punainen 32-2EPS/TaitokouluPäättynyt
3117:20Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3TuNL/Valkoinen20-0HPS/VihreäPäättynyt
3217:20Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4LPS/Vihreä7-3VJS/Punainen 4Päättynyt
3317:20Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1HJK/Kannelmäki Valkoinen11-6PeKa/ValkoinenPäättynyt
3417:20Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2HPS/Valkoinen2-12FC Kasiysi/ValkoinenPäättynyt
3518:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1PeKa/Punainen3-5HJK/Kannelmäki SininenPäättynyt
3618:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2Dynamo Minsk/1 (BLR)15-0TuNL/SininenPäättynyt
3718:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3Dynamo Minsk/2 (BLR)2-2EsPa/MustaPäättynyt
3818:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4FC Kasiysi/White2-4NJS/MustaPäättynyt
3918:00Lohko FTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1PeKa/Sininen1-15FC SauPaPäättynyt
4018:00Lohko FTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2LPS/Valkoinen2-6VJS/ValkoinenPäättynyt
4118:40Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.1VJS/Punainen 32-13FC Elva (EST)Päättynyt
4218:40Lohko CTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.2PuiU/Valkoinen5-6FC Kasiysi/PunainenPäättynyt
4318:40Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.3LPS/Vihreä4-9TuNL/ValkoinenPäättynyt
4418:40Lohko DTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 3.4NJS/Keltainen5-4HPS/VihreäPäättynyt
4518:40Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.1PeKa/Valkoinen2-2HPS/ValkoinenPäättynyt
4618:40Lohko ETikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 4.2FC Kasiysi/Valkoinen5-2HJK/Kannelmäki ValkoinenPäättynyt
47Lohko ADynamo Minsk/1 (BLR)-PeKa/PunainenPeruttu
48Lohko AVJS/Punainen 1-HJK/Kannelmäki SininenPeruttu
49Lohko BFC Kasiysi/White-Dynamo Minsk/2 (BLR)Peruttu
50Lohko BVJS/Punainen 2-EsPa/MustaPeruttu
51Lohko CPuiU/Valkoinen-VJS/Punainen 3Peruttu
52Lohko CEPS/Taitokoulu-FC Elva (EST)Peruttu
53Lohko DNJS/Keltainen-LPS/VihreäPeruttu
54Lohko DVJS/Punainen 4-TuNL/ValkoinenPeruttu
55Lohko FVJS/Valkoinen-PeKa/SininenPeruttu
56Lohko FLPS/Keltainen-LPS/ValkoinenPeruttu