VANTAA CUP 2018
28.6. - 1.7.2018 Myyrmäen Urheilupuisto, Tikkurilan Urheilupuisto, Hissikeskuskenttä | Suomi

Pojat 2008 Avoin

Alkulohkot

Torstai 28.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
114:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MH 1HPS/091-5FC Elva (EST)Päättynyt
215:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MH 1VJS/32-1FC Viikingit/ValkoisetPäättynyt
315:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MH 2TiPS/Akatemia 25-0VJS/ValkoinenPäättynyt
416:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MH 1HJK/09 Akatemia7-3JäPS/09Päättynyt
516:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MH 2PPJ/Oranssi1-2FC KasiysiPäättynyt
Perjantai 29.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
612:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1VJS/311-0HPS/09Päättynyt
712:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2HJK/09 Sininen4-2FC Elva (EST)Päättynyt
813:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1LAUTP/Sininen2-0FC Viikingit/ValkoisetPäättynyt
913:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2HJK/09 Akatemia3-0TiPS/Akatemia 2Päättynyt
1014:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1PPJ/Oranssi7-0VJS/ValkoinenPäättynyt
1114:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2FC Kasiysi12-0JäPS/09Päättynyt
1216:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MH 1HPS/090-12HJK/09 SininenPäättynyt
1316:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MH 2LAUTP/Sininen0-2VJS/3Päättynyt
1417:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MH 1FC Viikingit/Valkoiset3-0FC Elva (EST)Päättynyt
1517:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MH 2TiPS/Akatemia 20-5PPJ/OranssiPäättynyt
1618:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MH 1FC Kasiysi0-5HJK/09 AkatemiaPäättynyt
1718:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MH 2JäPS/091-3VJS/ValkoinenPäättynyt
1819:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MH 1HJK/09 Sininen2-0LAUTP/SininenPäättynyt
Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1909:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 1LAUTP/Sininen5-0HPS/09Päättynyt
2009:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 2FC Viikingit/Valkoiset2-2HJK/09 SininenPäättynyt
2110:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 1FC Elva (EST)0-5VJS/3Päättynyt
2210:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 2FC Kasiysi2-2TiPS/Akatemia 2Päättynyt
2311:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 1JäPS/092-12PPJ/OranssiPäättynyt
2411:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 2VJS/Valkoinen0-8HJK/09 AkatemiaPäättynyt
2515:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 1HPS/090-9FC Viikingit/ValkoisetPäättynyt
2615:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 2VJS/31-5HJK/09 SininenPäättynyt
2716:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 1FC Elva (EST)2-1LAUTP/SininenPäättynyt
2816:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 2TiPS/Akatemia 22-2JäPS/09Päättynyt
2917:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 1VJS/Valkoinen1-2FC KasiysiPäättynyt
3017:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 2HJK/09 Akatemia2-0PPJ/OranssiPäättynyt

Jatko-ottelut (1.kierros)

Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3119:00Sijat 1-4Hissikeskuskenttä, HK 1HJK/09 Sininen4-1FC KasiysiPäättynyt
3219:00Sijat 1-4Hissikeskuskenttä, HK 2HJK/09 Akatemia5-0VJS/3Päättynyt

Jatko-ottelut (2.kierros)

Sunnuntai 1.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3311:00Sijat 11-12Hissikeskuskenttä, HK 1HPS/093-4JäPS/09Päättynyt
3411:00Sijat 9-10Hissikeskuskenttä, HK 2LAUTP/Sininen1-0VJS/ValkoinenPäättynyt
3512:00Sijat 7-8Hissikeskuskenttä, HK 1FC Elva (EST)1-5TiPS/Akatemia 2Päättynyt
3612:00Sijat 5-6Hissikeskuskenttä, HK 2FC Viikingit/Valkoiset1-3PPJ/OranssiPäättynyt
3710:00Sijat 3-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 2FC Kasiysi7-0VJS/3Päättynyt
3810:00Sijat 1-2Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJK/09 Sininen2-3VLHJK/09 AkatemiaPäättynyt