VANTAA CUP 2018
28.6. - 1.7.2018 Myyrmäen Urheilupuisto, Tikkurilan Urheilupuisto, Hissikeskuskenttä | Suomi

Pojat 2007 Kutsu

Alkulohkot

Torstai 28.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
116:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1FC FJ/Valkoinen 1-FC Honka AkatemiaEi aloitettu
216:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2VJS/2-EPS/AkatemiaEi aloitettu
317:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJS/Valkosininen-HJK/08 AkatemiaEi aloitettu
417:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United-VJS/1Ei aloitettu
518:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2EPS/Akatemia Valkoinen-Vitebsk (BLR)Ei aloitettu
618:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 1VJS/2-FC FJ/Valkoinen 1Ei aloitettu
719:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 1HJS/Valkosininen-FC Honka AkatemiaEi aloitettu
819:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 2HJK/08 Akatemia-EPS/AkatemiaEi aloitettu
920:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 1LePa/Musta-KäPa UnitedEi aloitettu
1020:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 2EPS/Akatemia Valkoinen-VJS/1Ei aloitettu
Perjantai 29.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1109:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1LePa/Musta-LAUTPEi aloitettu
1213:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1Vitebsk (BLR)-LePa/MustaEi aloitettu
1313:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2LAUTP-VJS/1Ei aloitettu
1414:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1KäPa United-EPS/Akatemia ValkoinenEi aloitettu
1514:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2FC FJ/Valkoinen 1-HJS/ValkosininenEi aloitettu
1615:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJK/08 Akatemia-VJS/2Ei aloitettu
1715:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2EPS/Akatemia-FC Honka AkatemiaEi aloitettu
1817:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1LAUTP-EPS/Akatemia ValkoinenEi aloitettu
1917:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2Vitebsk (BLR)-KäPa UnitedEi aloitettu
2018:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1VJS/1-LePa/MustaEi aloitettu
2118:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2HJK/08 Akatemia-FC FJ/Valkoinen 1Ei aloitettu
2219:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1EPS/Akatemia-HJS/ValkosininenEi aloitettu
2319:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2FC Honka Akatemia-VJS/2Ei aloitettu
Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2409:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2Vitebsk (BLR)-LAUTPEi aloitettu
2512:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1FC FJ/Valkoinen 1-EPS/AkatemiaEi aloitettu
2612:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2FC Honka Akatemia-HJK/08 AkatemiaEi aloitettu
2713:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/2-HJS/ValkosininenEi aloitettu
2813:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United-LAUTPEi aloitettu
2914:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/1-Vitebsk (BLR)Ei aloitettu
3014:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2LePa/Musta-EPS/Akatemia ValkoinenEi aloitettu

Jatko-ottelut (1.kierros)

Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3118:00Sijat 1-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1Lohko A | Sija 1-Lohko B | Sija 2Ei aloitettu
3218:00Sijat 1-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 2Lohko B | Sija 1-Lohko A | Sija 2Ei aloitettu

Jatko-ottelut (2.kierros)

Sunnuntai 1.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3313:00Sijat 11-12Myyrmäen Urheilupuisto, YN 1Lohko A | Sija 6-Lohko B | Sija 6Ei aloitettu
3413:00Sijat 9-10Myyrmäen Urheilupuisto, YN 2Lohko A | Sija 5-Lohko B | Sija 5Ei aloitettu
3514:00Sijat 7-8Myyrmäen Urheilupuisto, YN 1Lohko A | Sija 4-Lohko B | Sija 4Ei aloitettu
3614:00Sijat 5-6Myyrmäen Urheilupuisto, YN 2Lohko A | Sija 3-Lohko B | Sija 3Ei aloitettu
3714:00Sijat 3-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 2Sijat 1-4 | Sija 2-Sijat 1-4 | Sija 2Ei aloitettu
3814:00Sijat 1-2Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1Sijat 1-4 | Sija 1-Sijat 1-4 | Sija 1Ei aloitettu