VANTAA CUP 2018
28.6. - 1.7.2018 Myyrmäen Urheilupuisto, Tikkurilan Urheilupuisto, Hissikeskuskenttä | Suomi

Pojat 2007 Kutsu

Alkulohkot

Torstai 28.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
116:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1FC FJ/Valkoinen 11-3FC Honka/AkatemiaPäättynyt
216:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2VJS/20-5EPS/AkatemiaPäättynyt
317:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJS/Valkosininen2-1HJK/08 AkatemiaPäättynyt
417:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United1-0VJS/1Päättynyt
518:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2EPS/Akatemia Valkoinen1-4Vitebsk (BLR)Päättynyt
618:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 1VJS/20-2FC FJ/Valkoinen 1Päättynyt
719:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 1HJS/Valkosininen0-1FC Honka/AkatemiaPäättynyt
819:00Lohko AHissikeskuskenttä, HK 2HJK/08 Akatemia2-3EPS/AkatemiaPäättynyt
920:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 1LePa/Musta2-1KäPa UnitedPäättynyt
1020:00Lohko BHissikeskuskenttä, HK 2EPS/Akatemia Valkoinen0-3VJS/1Päättynyt
Perjantai 29.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1109:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1LePa/Musta0-3LAUTPPäättynyt
1213:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1Vitebsk (BLR)3-3LePa/MustaPäättynyt
1313:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2LAUTP2-0VJS/1Päättynyt
1414:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1KäPa United10-0EPS/Akatemia ValkoinenPäättynyt
1514:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2FC FJ/Valkoinen 14-1HJS/ValkosininenPäättynyt
1615:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJK/08 Akatemia3-0VJS/2Päättynyt
1715:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2EPS/Akatemia0-1FC Honka/AkatemiaPäättynyt
1817:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1LAUTP6-0EPS/Akatemia ValkoinenPäättynyt
1917:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2Vitebsk (BLR)0-2KäPa UnitedPäättynyt
2018:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1VJS/11-2LePa/MustaPäättynyt
2118:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2HJK/08 Akatemia1-4FC FJ/Valkoinen 1Päättynyt
2219:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 1EPS/Akatemia1-0HJS/ValkosininenPäättynyt
2319:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2FC Honka/Akatemia7-1VJS/2Päättynyt
Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2409:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2Vitebsk (BLR)0-1LAUTPPäättynyt
2512:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1FC FJ/Valkoinen 11-3EPS/AkatemiaPäättynyt
2612:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2FC Honka/Akatemia6-2HJK/08 AkatemiaPäättynyt
2713:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/20-3HJS/ValkosininenPäättynyt
2813:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United2-1LAUTPPäättynyt
2914:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/12-1Vitebsk (BLR)Päättynyt
3014:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2LePa/Musta6-1EPS/Akatemia ValkoinenPäättynyt

Jatko-ottelut (1.kierros)

Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3118:00Sijat 1-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1FC Honka/Akatemia0-1VLLAUTPPäättynyt
3218:00Sijat 1-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United3-0EPS/AkatemiaPäättynyt

Jatko-ottelut (2.kierros)

Sunnuntai 1.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3313:00Sijat 11-12Myyrmäen Urheilupuisto, YN 1VJS/22-1EPS/Akatemia ValkoinenPäättynyt
3413:00Sijat 9-10Myyrmäen Urheilupuisto, YN 2HJK/08 Akatemia1-2Vitebsk (BLR)Päättynyt
3514:00Sijat 7-8Myyrmäen Urheilupuisto, YN 1HJS/Valkosininen2-0VJS/1Päättynyt
3614:00Sijat 5-6Myyrmäen Urheilupuisto, YN 2FC FJ/Valkoinen 11-3LePa/MustaPäättynyt
3714:00Sijat 3-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 2FC Honka/Akatemia2-0EPS/AkatemiaPäättynyt
3814:00Sijat 1-2Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1LAUTP0-1KäPa UnitedPäättynyt