VANTAA CUP 2018
28.6. - 1.7.2018 Myyrmäen Urheilupuisto, Tikkurilan Urheilupuisto, Hissikeskuskenttä | Suomi

Pojat 2006 Kutsu

Alkulohkot

Torstai 28.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
113:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1TiPS0-4GrIFKPäättynyt
213:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2JIPPO-j1-0Vitebsk (BLR)Päättynyt
314:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/11-3HJK/07 AkatemiaPäättynyt
414:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United5-2JJKPäättynyt
515:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/24-1FC EspooPäättynyt
615:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2EPS3-4PK K-UPäättynyt
718:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1JIPPO-j0-3VJS/1Päättynyt
819:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1TiPS0-5HJK/07 AkatemiaPäättynyt
919:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2Vitebsk (BLR)1-3GrIFKPäättynyt
1020:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/20-5KäPa UnitedPäättynyt
1120:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2EPS0-2JJKPäättynyt
1220:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, YN 2LAUTP4-2FC EspooPäättynyt
Perjantai 29.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1310:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/14-2TiPSPäättynyt
1410:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2GrIFK1-3JIPPO-jPäättynyt
1511:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJK/07 Akatemia3-1Vitebsk (BLR)Päättynyt
1611:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2EPS1-2VJS/2Päättynyt
1712:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1LAUTP0-3KäPa UnitedPäättynyt
1812:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2PK K-U1-1JJKPäättynyt
1916:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1LAUTP1-3EPSPäättynyt
2016:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2PK K-U4-1VJS/2Päättynyt
2117:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2FC Espoo1-7KäPa UnitedPäättynyt
2218:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1VJS/11-1GrIFKPäättynyt
2318:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2Vitebsk (BLR)1-0TiPSPäättynyt
2419:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJK/07 Akatemia2-0JIPPO-jPäättynyt
2519:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2PK K-U1-1LAUTPPäättynyt
2620:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1FC Espoo2-5EPSPäättynyt
2720:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2JJK6-0VJS/2Päättynyt
Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2809:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1FC Espoo3-1PK K-UPäättynyt
2909:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United5-1EPSPäättynyt
3010:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1JJK1-2LAUTPPäättynyt
3110:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2Vitebsk (BLR)4-2VJS/1Päättynyt
3211:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1GrIFK2-0HJK/07 AkatemiaPäättynyt
3311:00Lohko AMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2TiPS2-0JIPPO-jPäättynyt
3415:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 1JJK1-7FC EspooPäättynyt
3515:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United2-1PK K-UPäättynyt
3616:00Lohko BMyyrmäen Urheilupuisto, MUP 2VJS/21-0LAUTPPäättynyt

Jatko-ottelut (1.kierros)

Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3720:00Sijat 1-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJK/07 Akatemia8-1VJS/2Päättynyt
3820:00Sijat 1-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 2KäPa United2-3VLGrIFKPäättynyt

Jatko-ottelut (2.kierros)

Sunnuntai 1.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3912:00Sijat 11-13Myyrmäen Urheilupuisto, MH 1TiPS4-1EPSPäättynyt
4014:00Sijat 11-13Myyrmäen Urheilupuisto, MH 1TiPS2-1FC EspooPäättynyt
41Sijat 11-13EPS5-2FC EspooPäättynyt

Jatko-ottelut (3.kierros)

Sunnuntai 1.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
4212:00Sijat 9-10Myyrmäen Urheilupuisto, MH 2Vitebsk (BLR)1-0JJKPäättynyt
4313:00Sijat 7-8Myyrmäen Urheilupuisto, MH 2JIPPO-j2-0LAUTPPäättynyt
4414:00Sijat 5-6Myyrmäen Urheilupuisto, MH 2VJS/12-3VLPK K-UPäättynyt
4515:00Sijat 3-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 2VJS/22-3KäPa UnitedPäättynyt
4615:00Sijat 1-2Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1HJK/07 Akatemia1-0GrIFKPäättynyt