VANTAA CUP 2018
28.6. - 1.7.2018 Myyrmäen Urheilupuisto, Tikkurilan Urheilupuisto, Hissikeskuskenttä | Suomi

Pojat 2005

Alkulohkot

Torstai 28.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
114:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1VJS1-0FC KTPPäättynyt
214:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2GrIFK/Black4-1FC FuturaPäättynyt
315:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1NJS/Musta1-7FC EspooPäättynyt
415:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2KäPa United5-0PPJPäättynyt
517:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1GrIFK/Black1-0VJSPäättynyt
617:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2Kajo/Sudet YJ5-0FC KTPPäättynyt
718:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1KäPa United7-1NJS/MustaPäättynyt
818:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2PEPO1-4FC EspooPäättynyt
Perjantai 29.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
910:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1Kajo/Sudet YJ2-5GrIFK/BlackPäättynyt
1010:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2FC Futura0-6VJSPäättynyt
1111:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1PEPO3-6KäPa UnitedPäättynyt
1211:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2PPJ0-1NJS/MustaPäättynyt
1314:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1FC Futura5-2Kajo/Sudet YJPäättynyt
1414:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2FC KTP1-4GrIFK/BlackPäättynyt
1515:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1PPJ2-1PEPOPäättynyt
1615:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2FC Espoo2-2KäPa UnitedPäättynyt
1718:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1FC KTP3-1FC FuturaPäättynyt
1818:00Lohko ATikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2VJS3-1Kajo/Sudet YJPäättynyt
1919:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1FC Espoo3-1PPJPäättynyt
2019:00Lohko BTikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 2NJS/Musta0-2PEPOPäättynyt

Jatko-ottelut (1.kierros)

Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2110:00Sijat 1-6Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1VJS4-1PEPOPäättynyt
2211:00Sijat 1-6Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1FC Espoo3-2VLKajo/Sudet YJPäättynyt
2312:00Sijat 5-10Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1FC Futura1-3NJS/MustaPäättynyt
2413:00Sijat 5-10Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1PPJ6-2FC KTPPäättynyt

Jatko-ottelut (2.kierros)

Lauantai 30.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2514:00Sijat 1-4Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1GrIFK/Black3-1FC EspooPäättynyt
2615:00Sijat 1-4Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1KäPa United2-1VLVJSPäättynyt
2716:00Sijat 5-8Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1PEPO3-0NJS/MustaPäättynyt
2817:00Sijat 5-8Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1Kajo/Sudet YJ1-2PPJPäättynyt

Jatko-ottelut (3.kierros)

Sunnuntai 1.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2912:00Sijat 9-10Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1FC Futura1-0FC KTPPäättynyt
3013:15Sijat 7-8Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1NJS/Musta3-5Kajo/Sudet YJPäättynyt
3114:30Sijat 5-6Tikkurilan Urheilupuisto, Kenttä 1PEPO0-1PPJPäättynyt
3216:30Sijat 3-4Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1FC Espoo0-2VJSPäättynyt
3317:30Sijat 1-2Myyrmäen Urheilupuisto, MUP 1GrIFK/Black0-2KäPa UnitedPäättynyt