Finland
27.10.2018 - 30.3.2019
Football
Finland
17.11.2018
Football
Treeniturnaus 09
8 teams | Kuopio-halli
Boys-09 Competition
Finland
17.11.2018
Football
Joulupukkiturnaus 2018
60 teams | Pallohalli
Boys-07 ChallengeBoys-08 ChallengeBoys-09 ChallengeBoys-10 ChallengeBoys-11 ChallengeBoys-12 Challenge
Finland
24.11.2018 - 25.11.2018
Football
Finland
14.12.2018 - 16.12.2018
Ice-hockey
Finland
15.12.2018 - 16.12.2018
Ice-hockey
Long Slide 2010 syntyneet
20 teams | Icecat Arena
Mixed-10 Level 1
Finland
15.12.2018 - 16.12.2018
Ice-hockey
Finland
15.12.2018 - 16.12.2018
Ice-hockey
Finland
15.12.2018
Ice-hockey
Pitopalvelu Honkamaja-Turnaus F-09
12 teams | Raita Sport Center Oulainen
Boys-09 AA
Finland
15.12.2018
Ice-hockey
APV PeliTälli
8 teams | Alavus
Mixed-05 AA
Finland
16.12.2018
Ice-hockey
IX Millennium Turnaus F2-10 (Jääli)
12 teams | JÄÄLI
Boys-10 AA
Finland
16.12.2018
Ice-hockey
JOKERIT-TURNAUS, E2 -08
12 teams | Myllypuron jäähalli, Helsinki
Boys-08 AAA
Finland
27.12.2018 - 28.12.2018
Ice-hockey
Finland
28.12.2018 - 29.12.2018
Ice-hockey
Dennis Super Cup
16 teams | Impivaaran jäähalli
Boys-06 AAA+Boys-07 AAA+
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Virkiä Harrasteturnaus
6 teams | Lapua
Men Fun
Finland
29.12.2018
Ice-hockey
Hokkarit välipäiväturnaus
16 teams | Hämeenkyrö
Boys-09 CompetitionBoys-10 Challenge
Finland
29.12.2018
Ice-hockey
Välipäiväturnaus
8 teams | Turku, Varissuon jäähalli
Boys-06 AA
Finland
29.12.2018
Ice-hockey
KJT05 New Year AAA Cup
8 teams | Kerava
Boys-05 AAA
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Rantalakeus 2019
40 teams | Oulunsalo/Kempele
Boys-10 AABoys-09 AA
Finland
4.1.2019 - 6.1.2019
Ice-hockey
Virkiä Turnaus
6 teams | Lapua
Boys-06 AA
Finland
5.1.2019
Ice-hockey
Finland
5.1.2019 - 6.1.2019
Ice-hockey
Finland
5.1.2019 - 6.1.2019
Ice-hockey
Finland
5.1.2019
Ice-hockey
ST-koneistus Cup/ Tappara08
16 teams | Tampereen Sentteri
Boys-08 AAABoys-08 AA
Finland
5.1.2019
Ice-hockey
Finland
5.1.2019 - 6.1.2019
Ice-hockey
G11 Loppiaisturnaus
10 teams | Nokian jäähalli
Mixed-11 Playworld
Finland
5.1.2019
Ice-hockey
BJR G1 Loppiaisturnaus
24 teams | Matinkylän Jäähalli
Mixed-11 Level 1
Finland
5.1.2019
Ice-hockey
Loppiaisen pelitällit
5 teams | Ylöjärven jäähalli
Boys-05 AA
Finland
5.1.2019
Ice-hockey
EPS2010 Loppiaisturnaus
20 teams | Espoonlahti
Boys-10 Fun
Finland
6.1.2019
Ice-hockey
Long Slide -11
20 teams | Icecat Arena
Mixed-11 Level 1
Finland
12.1.2019 - 13.1.2019
Ice-hockey
G1-11 Super Cup
24 teams | porvoo
Mixed-11 Challenge
Finland
13.1.2019
Ice-hockey
Pirkkahalliturnaus 2019
48 teams | Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Jalitsu-halli
Girls-06 EliteGirls-07 EliteGirls-08 EliteGirls-09 Elite
Finland
19.1.2019 - 20.1.2019
Football
Lilliputti-turnaus
18 teams | Oulu, Oulunsalon jäähalli
Mixed-11 AA
Finland
23.3.2019 - 24.3.2019
Ice-hockey
PuuhaPark HAKI Cup 2019
36 teams | Lohja, Nummela, Kisakallio
Boys-08 AAABoys-08 AABoys-08 A
Finland
29.3.2019 - 31.3.2019
Ice-hockey
Finland
30.3.2019 - 31.3.2019
Ice-hockey
Finland
30.3.2019 - 31.3.2019
Ice-hockey
SAVONTÄHTI-turnaus
8 teams | Tanhuvaaran Urheiluopisto
Boys-09 Competition
Finland
30.3.2019 - 31.3.2019
Ice-hockey
BLUES F1-09 -TURNAUS
32 teams | Warrior Areena, Matinkylän jäähalli
Boys-09 AAABoys-09 AA
Finland
30.3.2019 - 31.3.2019
Ice-hockey
Vesileppis Cup09
12 teams | Leppävirta
Boys-09 AABoys-09 AAA
Finland
5.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
SuperPark-turnaus
8 teams | Sotkamo
Boys-08 AA
Finland
5.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
Finland
6.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
Espoo Hockey Trophy
48 teams | Espoo
Boys-07 AAABoys-07 AABoys-07 A
Finland
6.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
RS-turnaus XXXIV
10 teams | Raahe
Mixed-08 AA
Finland
6.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
Finland
6.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
Ilveksen kevätturnaus
16 teams | Tampere
Men AAA
Finland
6.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
SAPKO E2-PikkuPässiTurnaus
8 teams | Tanhuvaaran Urheiluopisto
Boys-08 Competition
Finland
6.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
Finland
6.4.2019 - 7.4.2019
Ice-hockey
KJT Kevätturnaus
16 teams | Kerava, Keravan jäähalli
Boys-11 Playworld
Finland
6.4.2019
Ice-hockey
Blues Juniors 08 Kevätturnaus
16 teams | Matinkylän jäähalli, Warrior Areena
Mixed-08 AAAMixed-08 AAMixed-08 A
Finland
12.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
Holiday Club Saimaa kevätturnaus 2019
16 teams | Imatra
Boys-07 AAABoys-07 AA
Finland
13.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
J. RINTA-JOUPPI TURNAUS 2019
16 teams | Jouppilanvuoren jäähalli, Seinäjoen jäähalli
Boys-05 AAABoys-05 AA
Finland
13.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
F1 Kevät-Turnaus
16 teams | Mikkeli
Boys-09 Competition
Finland
13.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
V Kevätturnaus KKP F1-09
24 teams | OULU
Boys-09 AAABoys-09 AABoys-09 A
Finland
13.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
EPS F1-09 -TURNAUS
20 teams | Espoo
Boys-09 AAABoys-09 AA
Finland
13.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
SAPKO E1-KEVÄTTURNAUS
8 teams | Savonlinna
Boys-07 AAABoys-07 AA
Finland
13.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
Kalpa E1 07 kutsuturnaus
16 teams | Tuplajäät (Siilinjärvi)
Boys-07 AAABoys-07 AA
Finland
13.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
E1 JUNIORIKIEKON KEHITYSPÄIVÄT 2019
12 teams | Suomen Urheiluopisto Vierumäki
Boys-07 Competition
Finland
18.4.2019 - 20.4.2019
Ice-hockey
KalPa 07 kutsuturnaus
24 teams | Lippumäki Tuplajäät
Boys-07 AAABoys-07 AA
Finland
19.4.2019 - 21.4.2019
Ice-hockey
Saimaa Trophy 2019 D1-05
14 teams | Mikkeli
Boys-05 AAABoys-05 AA
Finland
19.4.2019 - 20.4.2019
Ice-hockey
Pääsiäisturnaus F1 (2009)
20 teams | Vantaa
Boys-09 CompetitionBoys-09 Challenge
Finland
19.4.2019 - 20.4.2019
Ice-hockey
Vesileppis Cup G11 Kevät 2019
16 teams | Leppävirta
Mixed-11 Challenge
Finland
19.4.2019 - 20.4.2019
Ice-hockey
Youth Hockey Tournament 2019
16 teams | Mikkeli
Boys-06 AAA+Boys-06 AA
Finland
20.4.2019 - 22.4.2019
Ice-hockey
F09 kevätturnaus
12 teams | Imatra
Boys-09 AAABoys-09 AA
Finland
20.4.2019 - 21.4.2019
Ice-hockey
E2 JUNIORIKIEKON KEHITYSPÄIVÄT 2019
12 teams | Suomen Urheiluopisto Vierumäki
Boys-08 Competition
Finland
20.4.2019 - 22.4.2019
Ice-hockey
JHT D2-06 PÄÄSIÄISTURNAUS
8 teams | Kalajoki
Boys-06 AA
Finland
20.4.2019 - 21.4.2019
Ice-hockey
Vesileppis Cup F10 Kevät 2019
16 teams | Leppävirta
Boys-10 Fun
Finland
21.4.2019 - 22.4.2019
Ice-hockey
G11 Pääsiäisturnaus 2019
24 teams | Trio - Areena
Boys-11 Level 1
Finland
22.4.2019
Ice-hockey
Vesileppis CupE08
10 teams | Leppävirta
Boys-08 AA
Finland
26.4.2019 - 28.4.2019
Ice-hockey
Rinta-Jouppi.com- turnaus, E1-07
16 teams | Mikkeli
Boys-07 AAABoys-07 AA
Finland
27.4.2019 - 28.4.2019
Ice-hockey
Holiday Club Saimaa E08-kevätturnaus
12 teams | Imatra
Boys-08 AAABoys-08 AA
Finland
27.4.2019 - 28.4.2019
Ice-hockey
Puistolan Urheilijat P08 kevätturnaus
36 teams | HELSINKI
Boys-08 CompetitionBoys-08 ChallengeBoys-08 Fun
Finland
4.5.2019 - 5.5.2019
Football
KaaPo-turnaus
112 teams | Keskusliikuntapuisto
Boys-06 CompetitionBoys-06 ChallengeBoys-07 CompetitionBoys-07 ChallengeBoys-08 CompetitionBoys-08 ChallengeBoys-09 CompetitionBoys-09 ChallengeBoys-10 CompetitionBoys-10 ChallengeBoys-11 CompetitionBoys-11 ChallengeBoys-12 CompetitionBoys-13 Competition
Finland
24.8.2019 - 25.8.2019
Football
TyttöSiili 2019
60 teams | Siilinjärvi
Girls-05 ChallengeGirls-06 ChallengeGirls-07 ChallengeGirls-08 ChallengeGirls-09 ChallengeGirls-10 FunGirls-11 Fun
Finland
21.9.2019 - 22.9.2019
Football