9th IBSA Showdown European Championships
70 players | Table, Table 1, Table 2, Table 3, Table 4, Table 5, Table 6
Men EliteWomen EliteMixed Elite
Poland
24.8.2018 - 26.8.2018
Showdown
Kisurit Cup 2018 - Kansainvälinen kutsuturnaus
52 teams | Varissuon jäähalli, Kupittaan jäähalli, Kerttulan jäähalli
Boys-07 AAABoys-07 AABoys-08 AAABoys-08 AA
Finland
24.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Finland
24.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Aktia Kultakiekko
16 teams | Myyrmäen jäähalli
Boys-06 AAABoys-06 AA
Finland
24.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Scandic kutsuturnaus C2-04
8 teams | Raksila 2, Raksila 1
Boys-04 Elite
Finland
24.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Finland
25.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Saimaa Trophy 2018 Summer Edition
14 teams | Kilpahalli, Harjoitushalli
Boys-05 AAABoys-05 AA
Finland
25.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Finland
25.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Finland
25.8.2018
Ice-hockey
Finland
25.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Hurrikaani Cup 2018
32 teams | Killeri 1, Killeri 2, Harjoitusjäähalli, Ice Cat Areena
Boys-06 AAABoys-06 AA
Finland
25.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
PipelifeCup J18
6 teams | Haaparanta
Boys-01 Elite
Sweden
25.8.2018 - 26.8.2018
Ice-hockey
Finland
26.8.2018
Ice-hockey
Finland
31.8.2018 - 2.9.2018
Ice-hockey
Finland
1.9.2018 - 2.9.2018
Ice-hockey
Finland
1.9.2018 - 2.9.2018
Ice-hockey
Finland
1.9.2018
Ice-hockey
Finland
1.9.2018
Ice-hockey
Finland
1.9.2018 - 2.9.2018
Ice-hockey
Finland
1.9.2018
Ice-hockey
Finland
1.9.2018
Ice-hockey
PipelifeCup U15
5 teams | Haaparanta
Boys-04 Elite
Sweden
1.9.2018 - 2.9.2018
Ice-hockey
Finland
1.9.2018 - 2.9.2018
Football
Peljmies Cup 2018
16 teams | Vesileppis
Boys-08 Elite
Finland
1.9.2018 - 2.9.2018
Football
Finland
2.9.2018
Ice-hockey
Energia Cup 2018
12 teams | Helsinki, Telia 5G Arena
Men Fun
Finland
4.9.2018
Football
DomaCare-turnaus 2018
8 teams | Lohjan jäähalli
Boys-08 AA
Finland
7.9.2018 - 8.9.2018
Ice-hockey
Finland
7.9.2018 - 9.9.2018
Ice-hockey
Finland
7.9.2018 - 9.9.2018
Football
Finland
8.9.2018 - 9.9.2018
Ice-hockey
Pikku Pässiturnaus D05
6 teams | Savonlinna / Tanhuvaara, Tanhuvaara
Boys-05 Elite
Finland
8.9.2018 - 9.9.2018
Ice-hockey
Finland
8.9.2018
Ice-hockey
Finland
8.9.2018
Ice-hockey
Finland
8.9.2018 - 9.9.2018
Ice-hockey
Finland
8.9.2018 - 9.9.2018
Ice-hockey
Octo Cup 2018
4 teams | Tornio
Boys-06 AA
Finland
8.9.2018
Ice-hockey
PipelifeCup U14
8 teams | Haaparanta
Boys-05 Elite
Sweden
8.9.2018 - 9.9.2018
Ice-hockey
Finland
9.9.2018
Ice-hockey
Finland
9.9.2018
Ice-hockey
NewPaakkola CUP
6 teams | Hannulanmäen jäähalli
Boys-07 AA
Finland
9.9.2018
Ice-hockey
Vesileppis E07-turnaus
12 teams | Leppävirta
Boys-07 AAABoys-07 AA
Finland
14.9.2018 - 16.9.2018
Ice-hockey
Finland
15.9.2018
Ice-hockey
Finland
15.9.2018
Ice-hockey
PipelifeCup U13
8 teams | Haaparanta
Boys-06 Elite
Sweden
15.9.2018 - 16.9.2018
Ice-hockey
CIMCORP Syysturnaus 2018
36 teams | Karhuhalli, Urheilukeskuksen tekonurmi
Boys-07 EliteBoys-07 ChallengeBoys-07 Fun
Finland
15.9.2018 - 16.9.2018
Football
Vesileppis Cup F10
16 teams | Leppävirta
Mixed-10 Fun
Finland
22.9.2018 - 23.9.2018
Ice-hockey
Finland
22.9.2018 - 23.9.2018
Ice-hockey
Long Slide
20 teams | Icecat Arena
Mixed-09 Level 1
Finland
22.9.2018 - 23.9.2018
Ice-hockey
Finland
22.9.2018 - 23.9.2018
Football
TyttöSiili 2018
53 teams | Innocum1, Innocum 2, Ahmon tekonurmi
Girls-05 ChallengeGirls-06 ChallengeGirls-07 ChallengeGirls-08 ChallengeGirls-09 PlayworldGirls-10 Playworld
Finland
22.9.2018 - 23.9.2018
Football
Junior Cup 2018
16 teams | Qmax Arena
Boys-06 AA
Finland
22.9.2018
Floorball
Vesileppis Cup F09
16 teams | Leppävirta
Boys-09 Elite
Finland
29.9.2018 - 30.9.2018
Ice-hockey
Porvoon 08 syysturnaus 29.9 AAA/30.9 A
16 teams | Porvoo
Boys-08 AAABoys-08 A
Finland
29.9.2018 - 30.9.2018
Ice-hockey
Finland
29.9.2018
Football
Finland
6.10.2018
Ice-hockey
Finland
6.10.2018
Football
T09 OctoCup 2018
16 teams | Keski-Espoon Urheilupuisto
Girls-09 EliteGirls-09 Challenge
Finland
13.10.2018 - 14.10.2018
Football
Finland
6.12.2018
Ice-hockey
Finland
15.12.2018 - 16.12.2018
Ice-hockey
Long Slide 2010 syntyneet
20 teams | Icecat Arena
Mixed-10 Level 1
Finland
15.12.2018 - 16.12.2018
Ice-hockey
APV PeliTälli
10 teams | Alavus
Mixed-05 AA
Finland
16.12.2018
Ice-hockey
Dennis Super Cup
16 teams | Impivaaran jäähalli
Boys-06 AAA+Boys-07 AAA+
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Joululätkäturnaus 2018
10 teams | Raahe
Boys-06 AA
Finland
29.12.2018 - 30.12.2018
Ice-hockey
Finland
5.1.2019 - 6.1.2019
Ice-hockey
Finland
5.1.2019 - 6.1.2019
Ice-hockey
Long Slide -11
20 teams | Icecat Arena
Mixed-11 Level 1
Finland
12.1.2019 - 13.1.2019
Ice-hockey
PuuhaPark HAKI Cup 2019
36 teams | Lohja, Nummela, Kisakallio
Boys-08 AAABoys-08 AABoys-08 A
Finland
29.3.2019 - 31.3.2019
Ice-hockey
Ketterän E07 kevätturnaus 2019
16 teams | Imatra
Boys-07 AAABoys-07 AA
Finland
13.4.2019 - 14.4.2019
Ice-hockey
KalPa 07 kutsuturnaus
24 teams | Lippumäki Tuplajäät
Boys-07 AAABoys-07 AA
Finland
19.4.2019 - 21.4.2019
Ice-hockey
Saimaa Trophy 2019
14 teams | Mikkeli
Boys-05 AAABoys-05 AA
Finland
19.4.2019 - 20.4.2019
Ice-hockey
Puistolan Urheilijat P08 kevätturnaus
36 teams | HELSINKI
Boys-08 EliteBoys-08 ChallengeBoys-08 Fun
Finland
4.5.2019 - 5.5.2019
Football