34. Turkuturnaus 2018 34. TURKUTURNAUS 2018
7.4. - 15.4.2018 Turku, Impivaaran jäähalli, Marli-Areena (Kupittaa), Varissuon jäähalli, Kerttulan jäähalli (Raisio), D-Gate Areena (Kaarina) | Suomi

C-03 Rakennustiimi

Alkusarja

Lauantai 14.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 2KalPa BlackPäättynyt220
Warkis532
210:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1Jukurit KeltainenPäättynyt110
Forward422
311:00Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1KalPa YellowPäättynyt000
TPS Tompat312
412:00Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1Servette GenevePäättynyt422
Strömsbro HC110
513:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1HC Vita HästenPäättynyt413
KalPa Black101
614:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1WarkisPäättynyt000
Jukurit Keltainen211
715:00Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1LeKi SininenPäättynyt202
TPS Tompat211
816:00Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1KalPa YellowPäättynyt101
Servette Geneve624
917:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1ForwardPäättynyt1486
KalPa Black000
1018:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1HC Vita HästenPäättynyt101
Jukurit Keltainen321
1118:15Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 2LeKi SininenPäättynyt101
Strömsbro HC110
1219:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1ForwardPäättynyt862
Warkis101
1319:15Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 2TPS TompatPäättynyt220
Servette Geneve532
1420:00Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1LeKi SininenPäättynyt844
KalPa Yellow321
1520:15Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 2KalPa BlackPäättynyt000
Jukurit Keltainen211
1621:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1HC Vita HästenPäättynyt413
Warkis220
Sunnuntai 15.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1709:00Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1Strömsbro HCPäättynyt000
TPS Tompat211
1810:00Lohko AMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1HC Vita HästenPäättynyt000
Forward211
1911:00Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1Servette GenevePäättynyt514
LeKi Sininen000
2012:00Lohko BMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1KalPa YellowPäättynyt101
Strömsbro HC000

Sijoitusottelut

Sunnuntai 15.4.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2113:00Sijat 9 - 10Marli-Areena (Kupittaa), Rata 1KalPa BlackPäättynyt110
Strömsbro HC211
2214:00Sijat 7 - 8Marli-Areena (Kupittaa), Rata 1KalPa YellowPäättynyt000
Warkis202
2315:00Sijat 5 - 6Marli-Areena (Kupittaa), Rata 1HC Vita HästenPäättynyt514
LeKi Sininen211
2416:15BronzeMarli-Areena (Kupittaa), Rata 2TPS TompatPäättynyt3111VL
Jukurit Keltainen2110
2516:00GoldMarli-Areena (Kupittaa), Rata 1ForwardPäättynyt422
Servette Geneve110