Otteluohjelma

Lohkopelit

Lauantai 28.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
110:00A LohkoKenttä 1Alapään KarvaajatPäättynyt330
RC Aulis Sillanpää220
210:30B Lohko Kenttä 1KalkkuPäättynyt440
Team Sämpylä 330
311:00B Lohko Kenttä 1VatupassitPäättynyt330
Team Roster550
411:30C Lohko Kenttä 1Nummelan KuivaveiviPäättynyt550
My + Care330
512:00B Lohko Kenttä 1Team Sämpylä Päättynyt660
Team Roster220
612:30C Lohko Kenttä 1Keisarit Päättynyt110
HotShots 440
713:00A LohkoKenttä 1BimbatPäättynyt330
Alapään Karvaajat660
813:30B Lohko Kenttä 1VatupassitPäättynyt110
Team Sämpylä 880
915:00A LohkoKenttä 1Donald DrunkPäättynyt220
RC Aulis Sillanpää110
1015:30C Lohko Kenttä 1Keisarit Päättynyt330
Nummelan Kuivaveivi770
1116:00A LohkoKenttä 1BimbatPäättynyt550
Donald Drunk440
1216:30C Lohko Kenttä 1HotShots Päättynyt330
My + Care000
1317:00A LohkoKenttä 1Alapään KarvaajatPäättynyt550
Donald Drunk000
1417:30B Lohko Kenttä 1KalkkuPäättynyt990
Vatupassit000
Sunnuntai 29.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1510:00C Lohko Kenttä 1Nummelan KuivaveiviPäättynyt110
HotShots 220
1610:30A LohkoKenttä 1RC Aulis SillanpääPäättynyt110
Bimbat440
1711:00B Lohko Kenttä 1Team RosterPäättynyt220
Kalkku440
1811:30C Lohko Kenttä 1My + CarePäättynyt220
Keisarit 220

1 / 4 Finaalit

Sunnuntai 29.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1912:001/ 4 1. Kenttä 1Alapään KarvaajatPäättynyt220
Team Sämpylä 110
2012:301/4 3. Kenttä 1HotShots Päättynyt550
Team Roster110
2113:001/4 2. Kenttä 1KalkkuPäättynyt000
Donald Drunk110
2213:301/4 4. Kenttä 1BimbatPäättynyt550
Nummelan Kuivaveivi110

Välierät

Sunnuntai 29.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2314:001 VälieräKenttä 1Alapään KarvaajatPäättynyt110
HotShots 000
2414:302. Välierä Kenttä 1Donald DrunkPäättynyt000
Bimbat550

Pronssiottelu

Sunnuntai 29.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2515:00PronssipeliKenttä 1HotShots Päättynyt550
Donald Drunk000

FINAALI

Sunnuntai 29.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2615:30FinaalipeliKenttä 1Alapään KarvaajatPäättynyt000
Bimbat220