Otteluohjelma

Lohkopelit

Lauantai 14.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
110:00Lohko BKenttä 1ManpowerPäättynyt110
Team Puksu770
210:25Lohko AKenttä 1iknirippiahPäättynyt440
HC Nahkanuoliaiset 000
310:50Lohko CKenttä 1HC RuumiskisuPäättynyt202
Turpasauna000
411:15Lohko DKenttä 1SerkkupojatPäättynyt440
Young Cocks HC330
511:40Lohko BKenttä 1Gerby TigersPäättynyt000
Raisio110
612:05Lohko AKenttä 1Rantojen PojatPäättynyt000
NYR440
712:30Lohko CKenttä 1Mansen Mestarit Päättynyt000
Miilun Kulman Mäläkit220
812:55Lohko DKenttä 1Jää Pallo Tutkia JoukkoePäättynyt220
Haamujengi000
913:20Lohko BKenttä 1Gerby TigersPäättynyt330
Manpower440
1013:45Lohko CKenttä 1Mansen Mestarit Päättynyt101
HC Ruumiskisu330
1115:00Lohko AKenttä 1NYRPäättynyt770
HC Nahkanuoliaiset 000
1215:25Lohko DKenttä 1Jää Pallo Tutkia JoukkoePäättynyt110
Serkkupojat220
1315:50Lohko AKenttä 1Rantojen PojatPäättynyt220
iknirippiah770
1416:15Lohko BKenttä 1RaisioPäättynyt220
Team Puksu000
1516:40Lohko CKenttä 1HC VadelmaPäättynyt660
Turpasauna220
1617:05Lohko DKenttä 1HC ParoniPäättynyt110
Young Cocks HC550
1717:30Lohko BKenttä 1ManpowerPäättynyt000
Raisio110
1817:55Lohko CKenttä 1HC VadelmaPäättynyt110
Mansen Mestarit 330
1918:20Lohko DKenttä 1HC ParoniPäättynyt110
Jää Pallo Tutkia Joukkoe000
2018:45Lohko AKenttä 1HC Nahkanuoliaiset Päättynyt330
Rantojen Pojat110
2119:10Lohko BKenttä 1Team PuksuPäättynyt770
Gerby Tigers000
Sunnuntai 15.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2210:00Lohko CKenttä 1Miilun Kulman MäläkitPäättynyt330
HC Ruumiskisu110
2310:25Lohko DKenttä 1HaamujengiPäättynyt330
Serkkupojat000
2410:50Lohko CKenttä 1Miilun Kulman MäläkitPäättynyt330
HC Vadelma110
2511:15Lohko DKenttä 1HaamujengiPäättynyt550
HC Paroni110
2611:40Lohko AKenttä 1iknirippiahPäättynyt330
NYR440
2712:05Lohko CKenttä 1TurpasaunaPäättynyt110
Mansen Mestarit 880
2812:30Lohko DKenttä 1Young Cocks HCPäättynyt550
Jää Pallo Tutkia Joukkoe220
2912:55Lohko CKenttä 1TurpasaunaPäättynyt220
Miilun Kulman Mäläkit330
3013:20Lohko CKenttä 1HC RuumiskisuPäättynyt330
HC Vadelma000
3113:45Lohko DKenttä 1Young Cocks HCPäättynyt330
Haamujengi330
3214:10Lohko DKenttä 1SerkkupojatPäättynyt330
HC Paroni110

1/4 Finaalit

Sunnuntai 15.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3314:351/4 1.Kenttä 1NYRPäättynyt550
HC Ruumiskisu220
3415:001/4 2.Kenttä 1RaisioPäättynyt000
Young Cocks HC220
3515:251/4 3.Kenttä 1Miilun Kulman MäläkitPäättynyt220
iknirippiah330
3615:501/ 4.Kenttä 1SerkkupojatPäättynyt220
Team Puksu440

Välierät

Sunnuntai 15.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3716:151. VälieräKenttä 1NYRPäättynyt220
iknirippiah000
3816:402. VälieräKenttä 1Young Cocks HCPäättynyt110
Team Puksu000

Pronssipeli

Sunnuntai 15.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3917:05PronssiKenttä 1iknirippiahPäättynyt220
Team Puksu110

Finaalipeli

Sunnuntai 15.7.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4017:30FinaaliKenttä 1NYRPäättynyt110
Young Cocks HC000