Otteluohjelma

Lohkopelit

Lauantai 9.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00A LohkoKenttä 1DrunkventuresPäättynyt330
Raittiit United110
209:00B LohkoKenttä 2GoldustPäättynyt550
Sitokaa Tuo Mies000
309:30C LohkoKenttä 1OlutkyläPäättynyt000
HC Tulitsä Jo660
409:30D LohkoKenttä 2DynamoPäättynyt110
HC Paronit880
510:00E LohkoKenttä 1Nasty DucksPäättynyt220
F.F.F330
610:00F Lohko Kenttä 2Oulun JokeritPäättynyt110
HS 127770
710:30G LohkoKenttä 1Mallas StarsPäättynyt110
Hokiseura 127550
810:30H Lohko Kenttä 2KulmanpojatPäättynyt110
HC Pencilmäns110
911:00A LohkoKenttä 1Kaira HelsinkiPäättynyt000
ESJ330
1011:00B LohkoKenttä 2Larun Mikki HiiretPäättynyt110
Kiekko TK110
1111:30C LohkoKenttä 1Joukkue IFPäättynyt220
The Other Guys110
1211:30D LohkoKenttä 2KePaPäättynyt110
Kontulan pursiseura220
1312:00F Lohko Kenttä 1Jää pallo tutkia joukkoePäättynyt220
BA000
1412:00A LohkoKenttä 2Kaira HelsinkiPäättynyt440
Drunkventures110
1512:30G LohkoKenttä 1HC KungenitPäättynyt330
HC Nilkkalukko440
1612:30H Lohko Kenttä 2Street hockey UusimaaPäättynyt000
Tampiot440
1713:00B LohkoKenttä 1Larun Mikki HiiretPäättynyt440
Goldust110
1813:00C LohkoKenttä 2Joukkue IFPäättynyt440
Olutkylä110
1913:30E LohkoKenttä 1BlockfestPäättynyt550
Kouvostoliiton Kukot101
2013:30D LohkoKenttä 2KePaPäättynyt440
Dynamo330
2115:00E LohkoKenttä 2BlockfestPäättynyt770
Nasty Ducks110
2215:00F Lohko Kenttä 1Jää pallo tutkia joukkoePäättynyt770
Oulun Jokerit000
2315:30G LohkoKenttä 1HC KungenitPäättynyt110
Mallas Stars330
2415:30H Lohko Kenttä 2Street hockey UusimaaPäättynyt110
Kulmanpojat211
2516:00A LohkoKenttä 1ESJPäättynyt330
Raittiit United000
2616:00E LohkoKenttä 2Kouvostoliiton KukotPäättynyt220
F.F.F330
2716:30C LohkoKenttä 1The Other GuysPäättynyt220
HC Tulitsä Jo110
2816:30D LohkoKenttä 2Kontulan pursiseuraPäättynyt000
HC Paronit440
2917:00F Lohko Kenttä 1BAPäättynyt110
HS 127110
3017:00B LohkoKenttä 2Kiekko TKPäättynyt880
Sitokaa Tuo Mies110
3117:30E LohkoKenttä 1F.F.FPäättynyt220
Blockfest440
3217:30H Lohko Kenttä 2TampiotPäättynyt220
HC Pencilmäns220
3318:00A LohkoKenttä 1DrunkventuresPäättynyt110
ESJ000
3418:00C LohkoKenttä 2HC Tulitsä JoPäättynyt110
Joukkue IF000
3518:30G LohkoKenttä 1HC NilkkalukkoPäättynyt000
Hokiseura 127330
3618:30D LohkoKenttä 2DynamoPäättynyt330
Kontulan pursiseura440
Sunnuntai 10.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3709:30E LohkoKenttä 1Nasty DucksPäättynyt220
Kouvostoliiton Kukot550
3809:30F Lohko Kenttä 2Oulun JokeritPäättynyt440
BA220
3910:00G LohkoKenttä 1Mallas StarsPäättynyt101
HC Nilkkalukko202
4010:00H Lohko Kenttä 2KulmanpojatPäättynyt000
Tampiot000
4110:30A LohkoKenttä 1Raittiit UnitedPäättynyt000
Kaira Helsinki660
4210:30B LohkoKenttä 2Sitokaa Tuo MiesPäättynyt000
Larun Mikki Hiiret11110
4311:00B LohkoKenttä 1GoldustPäättynyt110
Kiekko TK000
4411:00D LohkoKenttä 2HC ParonitPäättynyt220
KePa000
4511:30C LohkoKenttä 1OlutkyläPäättynyt000
The Other Guys642
4611:30F Lohko Kenttä 2HS 127Päättynyt550
Jää pallo tutkia joukkoe000
4712:00G LohkoKenttä 1Hokiseura 127Päättynyt440
HC Kungenit110
4812:00H Lohko Kenttä 2HC PencilmänsPäättynyt330
Street hockey Uusimaa110

1/8 finaalit

Sunnuntai 10.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4912:301/8 1. Kenttä 1ESJPäättynyt110
HC Pencilmäns000
5012:301/8 2. Kenttä 2Larun Mikki HiiretPäättynyt440
HC Nilkkalukko110
5113:001/8 3. Kenttä 1The Other GuysPäättynyt110
Jää pallo tutkia joukkoe000
5213:001/8 4. Kenttä 2HC ParonitPäättynyt440
F.F.F220
5313:301/8 5. Kenttä 1BlockfestPäättynyt550
Kontulan pursiseura110
5413:301/8 6. Kenttä 2HS 127Päättynyt330
HC Tulitsä Jo110
5514:001/8 7. Kenttä 1Hokiseura 127Päättynyt550
Goldust000
5614:001/8 8. Kenttä 2TampiotPäättynyt220
Kaira Helsinki000

1/4 finaalit

Sunnuntai 10.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
5714:301/4 1. Kenttä 1ESJPäättynyt110
Blockfest330
5814:301/4 2. Kenttä 2Larun Mikki HiiretPäättynyt330
HS 127220
5915:001/4 3. Kenttä 1The Other GuysPäättynyt220
Tampiot110
6015:001/4 4. Kenttä 2HC ParonitPäättynyt220
Hokiseura 127110

Välierät

Sunnuntai 10.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
6115:301. VälieräKenttä 1BlockfestPäättynyt440
The Other Guys000
6215:302. VälieräKenttä 2Larun Mikki HiiretPäättynyt110
HC Paronit220

Pronssiottelu

Sunnuntai 10.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
6316:00PronssipeliKenttä 1The Other GuysPäättynyt110
Larun Mikki Hiiret220

FINAALI

Sunnuntai 10.6.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
6416:30FinaalipeliKenttä 1BlockfestPäättynyt550
HC Paronit110