Street Hockey SM 2016 Tampere STREET HOCKEY SM 2016 TAMPERE
9.7. - 10.7.2016 Tampere | Suomi

Otteluohjelma

Lohkovaihe

Lauantai 9.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
108:00J Lohko Kenttä 1Mansen MestaritPäättynyt440
Hamari Beavers000
208:00B Lohko Kenttä 2Ikurin TurpiiniPäättynyt000
Lopen Lätkä330
308:25C Lohko Kenttä 1HC ParoniPäättynyt110
Team Tivoli330
408:25D Lohko Kenttä 2Hc mandoliinimiesPäättynyt000
KJT 220
508:50E LohkoKenttä 1Tultii Vaa WingseillePäättynyt110
HC Suklaajuna220
608:50D Lohko Kenttä 2GimmelPäättynyt440
MaKo330
709:15G Lohko Kenttä 1HULLU POROPäättynyt440
PPB000
809:15H Lohko Kenttä 2Mighty MoosePäättynyt202
Jormuan Tarmokkaat Urheilijat000
909:40I Lohko Kenttä 1SHT HORNETSPäättynyt909
Räkäjengi404
1009:40A Lohko Kenttä 2Hervanta WolwesPäättynyt000
Ice Runners Hurricanes550
1110:05E LohkoKenttä 1Tultii Vaa WingseillePäättynyt220
Sons of Ribuldinhos110
1210:05D Lohko Kenttä 2GimmelPäättynyt440
Hc mandoliinimies000
1310:30A Lohko Kenttä 1Erkan PojatPäättynyt330
Turtola Tigers110
1410:30F Lohko Kenttä 2Millog SHPäättynyt000
Punakone10100
1510:55E LohkoKenttä 1Kylän PojatPäättynyt440
Sons of Ribuldinhos110
1610:55F Lohko Kenttä 2HcSkPäättynyt000
VuPa660
1711:20G Lohko Kenttä 1BussijalatPäättynyt660
Lempäälän Toivot000
1811:20H Lohko Kenttä 2Hc Morjensta ja LeikkaaPäättynyt220
Pameto 440
1911:45I Lohko Kenttä 1PINGVIINIPäättynyt220
TaPu000
2011:45J Lohko Kenttä 2Team SportyfeelPäättynyt550
Pub Pikku Pete000
2112:10F Lohko Kenttä 2VuPaPäättynyt220
Punakone110
2212:10B Lohko Kenttä 2JayBirdZPäättynyt880
Kulmanpojat000
2312:35C Lohko Kenttä 1LionsPäättynyt110
HC Paroni440
2412:35E LohkoKenttä 2Kylän PojatPäättynyt440
Tultii Vaa Wingseille101
2513:00C Lohko Kenttä 1LionsPäättynyt110
Blockfest660
2613:00F Lohko Kenttä 2HcSkPäättynyt330
Millog SH000
2713:25G Lohko Kenttä 1BussijalatPäättynyt220
HULLU PORO000
2813:25H Lohko Kenttä 2Hc Morjensta ja LeikkaaPäättynyt110
Mighty Moose000
2913:50I Lohko Kenttä 1PINGVIINIPäättynyt220
SHT HORNETS000
3013:50J Lohko Kenttä 2Team SportyfeelPäättynyt000
Mansen Mestarit770
3114:15A Lohko Kenttä 1Turtola TigersPäättynyt202
Ice Runners Hurricanes202
3214:15B Lohko Kenttä 2KulmanpojatPäättynyt110
Lopen Lätkä330
3314:40C Lohko Kenttä 1BlockfestPäättynyt550
Team Tivoli110
3414:40D Lohko Kenttä 2MaKoPäättynyt110
KJT 110
3515:05E LohkoKenttä 1Sons of RibuldinhosPäättynyt101
HC Suklaajuna505
3615:05B Lohko Kenttä 2JayBirdZPäättynyt909
Ikurin Turpiini000
3715:30G Lohko Kenttä 1Lempäälän ToivotPäättynyt990
PPB330
3815:30H Lohko Kenttä 2Pameto Päättynyt330
Jormuan Tarmokkaat Urheilijat000
3915:55I Lohko Kenttä 1PiimäpohkeetPäättynyt880
Räkäjengi220
4015:55J Lohko Kenttä 2NYRPäättynyt440
Hamari Beavers110
4116:30A Lohko Kenttä 1Hervanta WolwesPäättynyt000
Turtola Tigers550
4216:30B Lohko Kenttä 2Ikurin TurpiiniPäättynyt440
Kulmanpojat330
4316:55C Lohko Kenttä 1HC ParoniPäättynyt110
Blockfest330
4416:55D Lohko Kenttä 2Hc mandoliinimiesPäättynyt000
MaKo330
4517:20A Lohko Kenttä 1Erkan PojatPäättynyt550
Hervanta Wolwes000
4617:20F Lohko Kenttä 2Millog SHPäättynyt202
VuPa707
4717:45G Lohko Kenttä 1HULLU POROPäättynyt440
Lempäälän Toivot220
4817:45H Lohko Kenttä 2Mighty MoosePäättynyt000
Pameto 660
4918:10I Lohko Kenttä 1PiimäpohkeetPäättynyt220
PINGVIINI110
5018:10J Lohko Kenttä 2NYRPäättynyt770
Team Sportyfeel110
5118:35A Lohko Kenttä 1Ice Runners HurricanesPäättynyt110
Erkan Pojat330
5218:35B Lohko Kenttä 2Lopen LätkäPäättynyt110
JayBirdZ330
5319:00C Lohko Kenttä 1Team TivoliPäättynyt220
Lions110
5419:00D Lohko Kenttä 2KJT Päättynyt101
Gimmel202
5519:25E LohkoKenttä 1HC SuklaajunaPäättynyt101
Kylän Pojat303
5619:25F Lohko Kenttä 2PunakonePäättynyt880
HcSk220
5719:50G Lohko Kenttä 1PPBPäättynyt110
Bussijalat10100
5819:50H Lohko Kenttä 2Jormuan Tarmokkaat UrheilijatPäättynyt000
Hc Morjensta ja Leikkaa550
5920:15I Lohko Kenttä 1TaPuPäättynyt202
SHT HORNETS303
6020:15J Lohko Kenttä 2Pub Pikku PetePäättynyt000
Mansen Mestarit550
Sunnuntai 10.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
6109:00I Lohko Kenttä 1TaPuPäättynyt110
Piimäpohkeet660
6209:00I Lohko Kenttä 2RäkäjengiPäättynyt550
PINGVIINI440
6309:25J Lohko Kenttä 2Pub Pikku PetePäättynyt000
NYR550
6409:25J Lohko Kenttä 1Hamari BeaversPäättynyt110
Team Sportyfeel220
6509:50I Lohko Kenttä 1SHT HORNETSPäättynyt220
Piimäpohkeet330
6609:50J Lohko Kenttä 2Hamari BeaversPäättynyt550
Pub Pikku Pete000
6710:15I Lohko Kenttä 1RäkäjengiPäättynyt202
TaPu202
6810:15J Lohko Kenttä 2Mansen MestaritPäättynyt220
NYR440

1/16 Finaalit

Sunnuntai 10.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
6910:401/16 1. Kenttä 1Erkan PojatPäättynyt660
Räkäjengi110
7010:401/16 2. Kenttä 2JayBirdZPäättynyt550
Hamari Beavers220
7111:051/16 3. Kenttä 1BlockfestPäättynyt770
Mighty Moose000
7211:051/16 4. Kenttä 2GimmelPäättynyt220
Lempäälän Toivot330
7311:301/16 5. Kenttä 1Kylän PojatPäättynyt330
HcSk110
7411:301/16 6. Kenttä 2VuPaPäättynyt330
Tultii Vaa Wingseille440
7511:551/16 7. Kenttä 1BussijalatPäättynyt660
KJT 000
7611:551/16 8. Kenttä 2Pameto Päättynyt440
HC Paroni110
7712:201/16 9. Kenttä 1PiimäpohkeetPäättynyt660
Ikurin Turpiini330
7812:201/16 10. Kenttä 2NYRPäättynyt770
Turtola Tigers220
7912:451/16 11. Kenttä 1Ice Runners HurricanesPäättynyt220
Team Sportyfeel000
8012:451/16 12. Kenttä 2Lopen LätkäPäättynyt330
SHT HORNETS220
8113:101/16 13. Kenttä 1Team TivoliPäättynyt000
Mansen Mestarit110
8213:101/16 14. Kenttä 2MaKoPäättynyt440
PINGVIINI110
8313:351/16 15. Kenttä 1HC SuklaajunaPäättynyt550
Hc Morjensta ja Leikkaa110
8413:351/16 16. Kenttä 2PunakonePäättynyt220
HULLU PORO330

1/8 Finaalit

Sunnuntai 10.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
8514:001/8 1. Kenttä 1Erkan PojatPäättynyt000
Piimäpohkeet440
8614:001/8 2. Kenttä 2JayBirdZPäättynyt000
NYR440
8714:251/8 3. Kenttä 1BlockfestPäättynyt770
Ice Runners Hurricanes220
8814:251/8 4. Kenttä 2Lempäälän ToivotPäättynyt000
Lopen Lätkä220
8914:501/8 5. Kenttä 1Kylän PojatPäättynyt000
Mansen Mestarit220
9014:501/8 6. Kenttä 2Tultii Vaa WingseillePäättynyt220
MaKo330
9115:151/8 7. Kenttä 1BussijalatPäättynyt220
HC Suklaajuna000
9215:151/8 8. Kenttä 2Pameto Päättynyt330
HULLU PORO220

Puolivälierät

Sunnuntai 10.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
9315:401. PuolivälieräKenttä 1PiimäpohkeetPäättynyt440
Bussijalat000
9415:402. PuolivälieräKenttä 2NYRPäättynyt330
Pameto 000
9516:053. PuolivälieräKenttä 1BlockfestPäättynyt550
MaKo220
9616:054. PuolivälieräKenttä 2Lopen LätkäPäättynyt330
Mansen Mestarit110

Välierät

Sunnuntai 10.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
9716:301. VälieräKenttä 1NYRPäättynyt707
Blockfest000
9816:302. VälieräKenttä 2PiimäpohkeetPäättynyt3300VL
Lopen Lätkä4301

FINAALI

Sunnuntai 10.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
9916:55FinaalipeliKenttä 1NYREi aloitettu
Lopen Lätkä