STREET HOCKEY SM 2016 TAHKO
16.7. - 17.7.2016 Tahkovuori | Suomi

Otteluohjelma

Lohkovaihe

Lauantai 16.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:30C LohkoKenttä 2HC PencilmänsPäättynyt330
Dynastia440
209:00A Lohko Kenttä 2Paperilla ParasPäättynyt220
Mökkitie110
309:00B LohkoKenttä 1PakkasmiehetPäättynyt000
Miilun Kulman Mäläkit660
409:30D Lohko Kenttä 1UpinBeePäättynyt440
PA Kings000
510:00B LohkoKenttä 1TRE-KruunoriPäättynyt000
Vuorelan Veikot990
610:00A Lohko Kenttä 2ToPoPäättynyt330
HC Tulitsä Jo110
710:30C LohkoKenttä 2KerhoPäättynyt330
Rasvattu Salama000
810:30D Lohko Kenttä 1MBPäättynyt000
PP09550
911:00A Lohko Kenttä 1ToPoPäättynyt440
Paperilla Paras110
1011:00B LohkoKenttä 2TRE-KruunoriPäättynyt220
Pakkasmiehet000
1111:30C LohkoKenttä 2KerhoPäättynyt220
HC Pencilmäns000
1211:30D Lohko Kenttä 1MBPäättynyt000
UpinBee550
1312:00A Lohko Kenttä 1Team SportyfeelPäättynyt220
Mökkitie110
1412:00B LohkoKenttä 2HC Puutuneet JalatPäättynyt330
Miilun Kulman Mäläkit110
1512:30C LohkoKenttä 2HC MärkäruutiPäättynyt110
Dynastia000
1612:30D Lohko Kenttä 1HC BaarikärpänenPäättynyt770
PA Kings110
1713:00A Lohko Kenttä 1Team SportyfeelPäättynyt000
ToPo550
1813:00B LohkoKenttä 2HC Puutuneet JalatPäättynyt880
TRE-Kruunori000
1913:30C LohkoKenttä 2HC MärkäruutiPäättynyt110
Kerho330
2013:30D Lohko Kenttä 1HC BaarikärpänenPäättynyt550
MB000
2114:30A Lohko Kenttä 2HC Tulitsä JoPäättynyt000
Paperilla Paras330
2214:30B LohkoKenttä 1Vuorelan VeikotPäättynyt14140
Pakkasmiehet110
2315:00C LohkoKenttä 2Rasvattu SalamaPäättynyt220
HC Pencilmäns000
2415:00D Lohko Kenttä 1PP09Päättynyt220
UpinBee000
2515:30B LohkoKenttä 2Vuorelan VeikotPäättynyt440
HC Puutuneet Jalat000
2615:30A Lohko Kenttä 1HC Tulitsä JoPäättynyt110
Team Sportyfeel330
2716:00C LohkoKenttä 2Rasvattu SalamaPäättynyt110
HC Märkäruuti000
2816:00D Lohko Kenttä 1PP09Päättynyt330
HC Baarikärpänen220
2916:30A Lohko Kenttä 1MökkitiePäättynyt000
ToPo550
3016:30B LohkoKenttä 2Miilun Kulman MäläkitPäättynyt440
TRE-Kruunori000
3117:00C LohkoKenttä 2DynastiaPäättynyt220
Kerho110
3217:00D Lohko Kenttä 1PA KingsPäättynyt550
MB000
Sunnuntai 17.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3310:00A Lohko Kenttä 1MökkitiePäättynyt440
HC Tulitsä Jo330
3410:00B LohkoKenttä 2Miilun Kulman MäläkitPäättynyt110
Vuorelan Veikot770
3510:30C LohkoKenttä 2DynastiaPäättynyt550
Rasvattu Salama330
3610:30D Lohko Kenttä 1PA KingsPäättynyt000
PP09550
3711:00A Lohko Kenttä 1Paperilla ParasPäättynyt220
Team Sportyfeel550
3811:00B LohkoKenttä 2PakkasmiehetPäättynyt110
HC Puutuneet Jalat11110
3911:30C LohkoKenttä 1HC PencilmänsPäättynyt000
HC Märkäruuti220
4011:30D Lohko Kenttä 2UpinBeePäättynyt220
HC Baarikärpänen000

1 / 8 Finaalit

Sunnuntai 17.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4112:001/8 1. Kenttä 1ToPoPäättynyt770
PA Kings000
4212:001/8 2. Kenttä 2Vuorelan VeikotPäättynyt990
HC Märkäruuti000
4312:301/8 3. Kenttä 1DynastiaPäättynyt440
TRE-Kruunori220
4412:301/8 4. Kenttä 2PP09Päättynyt220
Mökkitie110
4513:001/8 5. Kenttä 1Team SportyfeelPäättynyt000
Miilun Kulman Mäläkit330
4613:001/8 6. Kenttä 2HC Puutuneet JalatPäättynyt330
Paperilla Paras000
4713:301/8 7. Kenttä 1KerhoPäättynyt880
HC Baarikärpänen220
4813:301/8 8. Kenttä 2UpinBeePäättynyt330
Rasvattu Salama220

Puolivälierät

Sunnuntai 17.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4914:001. PuolivälieräKenttä 1ToPoPäättynyt330
Kerho550
5014:002. PuolivälieräKenttä 2Vuorelan VeikotPäättynyt770
UpinBee110
5114:303. PuolivälieräKenttä 1DynastiaPäättynyt110
HC Puutuneet Jalat660
5214:304. PuolivälieräKenttä 2PP09Päättynyt220
Miilun Kulman Mäläkit000

Välierät

Sunnuntai 17.7.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
5315:001. VälieräKenttä 1KerhoPäättynyt330
Vuorelan Veikot550
5415:002. Välierä Kenttä 2HC Puutuneet JalatPäättynyt110
PP09000

FINAALI

Perjantai 17.6.2016
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
5515:30Finaali Kenttä 1Vuorelan VeikotPäättynyt330
HC Puutuneet Jalat440