Minitalent -08 MINITALENT -08
21.10. - 22.10.2017 Kuortane | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja I

Lauantai 21.10.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00Lohko AKenttä 1SKK MustaPäättynyt11
Soinin Tiikerit88
209:00Lohko BKenttä 2SKK ValkoinenPäättynyt33
Kiva44
309:30Lohko AKenttä 1CobratPäättynyt88
Tus22
409:30Lohko BKenttä 2GrIFK WhitePäättynyt77
APV Musta00
510:00Lohko AKenttä 1PK 83Päättynyt00
GrIFK Green99
610:00Lohko BKenttä 2JPKPäättynyt55
Virkiä00
710:35Lohko AKenttä 1CobratPäättynyt1010
SKK Musta11
810:35Lohko BKenttä 2GrIFK WhitePäättynyt11
SKK Valkoinen11
911:05Lohko BKenttä 2IK KronanPäättynyt22
HC Nokia55
1011:05Lohko AKenttä 1PK 83Päättynyt00
Soinin Tiikerit99
1111:35Lohko BKenttä 2IK KronanPäättynyt1111
Kiva00
1211:35Lohko AKenttä 1APV KeltainenPäättynyt00
Tus1212
1312:10Lohko AKenttä 1PK 83Päättynyt00
Cobrat1212
1412:10Lohko BKenttä 2IK KronanPäättynyt1010
GrIFK White33
1512:40Lohko BKenttä 2JPKPäättynyt44
APV Musta11
1612:40Lohko AKenttä 1APV KeltainenPäättynyt55
SKK Musta88
1713:10Lohko AKenttä 1TusPäättynyt77
SKK Musta33
1813:10Lohko BKenttä 2VirkiäPäättynyt00
HC Nokia33
1913:45Lohko BKenttä 2APV MustaPäättynyt33
SKK Valkoinen33
2013:45Lohko AKenttä 1GrIFK GreenPäättynyt22
Soinin Tiikerit99
2114:15Lohko AKenttä 1TusPäättynyt55
PK 8311
2214:15Lohko BKenttä 2JPKPäättynyt55
GrIFK White22
2314:45Lohko AKenttä 1APV KeltainenPäättynyt22
PK 8344
2414:45Lohko BKenttä 2APV MustaPäättynyt11
IK Kronan1212
2515:20Lohko AKenttä 1GrIFK GreenPäättynyt44
Cobrat1111
2615:20Lohko BKenttä 2KivaPäättynyt22
GrIFK White22
2715:50Lohko AKenttä 1Soinin TiikeritPäättynyt22
Cobrat55
2815:50Lohko BKenttä 2VirkiäPäättynyt11
Kiva00
2916:20Lohko BKenttä 2HC NokiaPäättynyt88
APV Musta11
3016:20Lohko AKenttä 1GrIFK GreenPäättynyt77
APV Keltainen44
3116:55Lohko AKenttä 1Soinin TiikeritPäättynyt55
Tus11
3216:55Lohko BKenttä 2JPKPäättynyt44
SKK Valkoinen22
3317:25Lohko BKenttä 2KivaPäättynyt22
APV Musta33
3417:25Lohko AKenttä 1SKK MustaPäättynyt77
PK 8311
3517:55Lohko BKenttä 2VirkiäPäättynyt22
IK Kronan66
3617:55Lohko AKenttä 1TusPäättynyt77
GrIFK Green33
Sunnuntai 22.10.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
3709:00Lohko BKenttä 2SKK ValkoinenPäättynyt22
IK Kronan66
3809:00Lohko BKenttä 1HC NokiaPäättynyt66
GrIFK White22
3909:30Lohko AKenttä 1Soinin TiikeritPäättynyt55
APV Keltainen22
4009:30Lohko BKenttä 2SKK ValkoinenPäättynyt22
Virkiä11
4110:00Lohko AKenttä 1SKK MustaPäättynyt55
GrIFK Green1111
4210:00Lohko BKenttä 2HC NokiaPäättynyt66
JPK00
4310:35Lohko AKenttä 1CobratPäättynyt66
APV Keltainen00
4410:35Lohko BKenttä 2HC NokiaPäättynyt88
SKK Valkoinen00
4511:05Lohko BKenttä 1APV MustaPäättynyt33
Virkiä1010
4611:05Lohko BKenttä 2KivaPäättynyt00
JPK55
4711:35Lohko BKenttä 2KivaPäättynyt22
HC Nokia99
4812:10Lohko BKenttä 2GrIFK WhitePäättynyt33
Virkiä44
4912:40Lohko BKenttä 1IK KronanPäättynyt33
JPK22

Alkusarja II

Sunnuntai 22.10.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
5011:35Lohko eKenttä 1SKK MustaPäättynyt1010
PK 8311
5112:10Lohko dKenttä 1TusPäättynyt88
GrIFK Green55
5212:40Lohko cKenttä 2CobratPäättynyt77
Soinin Tiikerit00

Sijoituspelit

Sunnuntai 22.10.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
53Sijat 13-15APV MustaEi aloitettu
Kiva
5413:30Sijat 13-15Kenttä 1APV KeltainenPäättynyt00
APV Musta66
5514:00Sijat 13-15Kenttä 1KivaPäättynyt22
APV Keltainen11
5613:30Sijat 11-12Kenttä 2SKK ValkoinenPäättynyt44
PK 8300
5714:00Sijat 9-10Kenttä 2GrIFK WhitePäättynyt11
SKK Musta33
5814:40Sijat 7-8Kenttä 1VirkiäPäättynyt77
GrIFK Green55
5914:40Sijat 5-6Kenttä 2JPKPäättynyt55
Tus11
6015:15PronssipeliKenttä 1IK KronanPäättynyt44
Soinin Tiikerit33
6115:15FinaaliKenttä 2HC NokiaPäättynyt22
Cobrat33