Helsinki Open 2017 HELSINKI OPEN 2017
22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-09 Harraste

Alkulohkot

Lauantai 22.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
114:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1PK-35 Raita8-1FC Viikingit KeltainenPäättynyt
214:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2KP-75 Vihreä1-6FC Wild RaitaPäättynyt
314:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1FC Viikingit Sininen2-2FCFJ VihreäPäättynyt
414:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2TuPS Musta2-8Gnistan SInivalkoinenPäättynyt
515:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1KP-75 Vihreä4-3PK-35 RaitaPäättynyt
615:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2Kopse Musta5-2FC Viikingit KeltainenPäättynyt
715:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1TuPS Musta7-3FC Viikingit SininenPäättynyt
815:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2VJS Aluejoukkue Musta6-1FCFJ VihreäPäättynyt
916:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1Kopse Musta5-0KP-75 VihreäPäättynyt
1016:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FC Wild Raita5-5PK-35 RaitaPäättynyt
1116:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1VJS Aluejoukkue Musta2-4TuPS MustaPäättynyt
1216:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2Gnistan SInivalkoinen7-3FC Viikingit SininenPäättynyt
1317:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1FC Wild Raita3-7Kopse MustaPäättynyt
1417:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FC Viikingit Keltainen5-3KP-75 VihreäPäättynyt
1517:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1Gnistan SInivalkoinen2-2VJS Aluejoukkue MustaPäättynyt
1617:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FCFJ Vihreä4-9TuPS MustaPäättynyt
Sunnuntai 23.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1713:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1FC Viikingit Keltainen5-4FC Wild RaitaPäättynyt
1813:00Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2PK-35 Raita4-4Kopse MustaPäättynyt
1913:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1FCFJ Vihreä1-10Gnistan SInivalkoinenPäättynyt
2013:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FC Viikingit Sininen1-2VJS Aluejoukkue MustaPäättynyt

Jatkopelit

Sunnuntai 23.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2114:30JatkopeliPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1KP-75 Vihreä7-0FCFJ VihreäPäättynyt
2214:30JatkopeliPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FC Wild Raita1-0FC Viikingit SininenPäättynyt
2315:00JatkopeliPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1PK-35 Raita1-7VJS Aluejoukkue MustaPäättynyt
2415:00JatkopeliPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FC Viikingit Keltainen2-1TuPS MustaPäättynyt
2515:30JatkopeliPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1Kopse Musta1-7Gnistan SInivalkoinenPäättynyt