Helsinki Open 2017 HELSINKI OPEN 2017
22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-10 Kilpa

Alkulohkot

Lauantai 22.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
113:00Lohko AMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3PK-35 Punainen7-11HJK ArabianrantaPäättynyt
213:00Lohko AMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4KyIF2-3HPS VihreäPäättynyt
313:00Lohko BMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5HJK Laru Sininen6-4PPJ Eira SininenPäättynyt
413:30Lohko BMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3GrIFK Swansea3-2Gnistan KeltainenPäättynyt
515:00Lohko AMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3KyIF7-1PK-35 PunainenPäättynyt
615:00Lohko AMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4HPS Vihreä2-6HJK ArabianrantaPäättynyt
715:00Lohko BMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5GrIFK Swansea3-9HJK Laru SininenPäättynyt
815:30Lohko BMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3Gnistan Keltainen4-4PPJ Eira SininenPäättynyt
917:00Lohko AMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3PK-35 Punainen3-4HPS VihreäPäättynyt
1017:00Lohko AMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4HJK Arabianranta4-6KyIFPäättynyt
1117:00Lohko BMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5HJK Laru Sininen7-1Gnistan KeltainenPäättynyt
1217:30Lohko BMyllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3PPJ Eira Sininen6-3GrIFK SwanseaPäättynyt

Välierät

Sunnuntai 23.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1312:00Sijat 5-8Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3HPS Vihreä2-1Gnistan KeltainenPäättynyt
1412:00Sijat 5-8Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4GrIFK Swansea1-2PK-35 PunainenPäättynyt
1512:00Sijat 1-4Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5HJK Arabianranta3-1PPJ Eira SininenPäättynyt
1612:30Sijat 1-4Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3HJK Laru Sininen8-4KyIFPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 23.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1714:00Sijat 7-8Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3Gnistan Keltainen3-5GrIFK SwanseaPäättynyt
1814:00Sijat 5-6Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 4HPS Vihreä1-1PK-35 PunainenPäättynyt
1914:00Sijat 3-4Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 5PPJ Eira Sininen7-4KyIFPäättynyt
2014:30Sijat 1-2Myllypuron tekonurmi, Myllypuron tekonurmi 3HJK Arabianranta2-9HJK Laru SininenPäättynyt