Helsinki Open 2017 HELSINKI OPEN 2017
22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-09 Haaste

Alkulohkot

Lauantai 22.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1PK-35 Musta3-4VJS Aluejoukkue KeltainenPäättynyt
209:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FCFJ Sininen 27-1LAUTP ValkoinenPäättynyt
310:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1VJS Aluejoukkue Punainen11-2FC Viikingit ValkoinenPäättynyt
410:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FCFJ Sininen 11-5TuPS VihreäPäättynyt
510:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1TuPS Punainen2-4KP-75 KeltainenPäättynyt
610:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FCFJ Sininen 22-3PK-35 MustaPäättynyt
711:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1Kopse Valkoinen1-2Gnistan SinikeltainenPäättynyt
811:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FCFJ Sininen 10-12VJS Aluejoukkue PunainenPäättynyt
911:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1TuPS Punainen0-8VJS Aluejoukkue KeltainenPäättynyt
1011:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2KP-75 Keltainen3-2LAUTP ValkoinenPäättynyt
1112:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1Kopse Valkoinen4-1FC Viikingit ValkoinenPäättynyt
1212:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2Gnistan Sinikeltainen1-5TuPS VihreäPäättynyt
1312:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1PK-35 Musta4-1TuPS PunainenPäättynyt
1412:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2KP-75 Keltainen2-5FCFJ Sininen 2Päättynyt
1513:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1VJS Aluejoukkue Punainen2-1Kopse ValkoinenPäättynyt
1613:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2Gnistan Sinikeltainen3-2FCFJ Sininen 1Päättynyt
1713:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1LAUTP Valkoinen0-10VJS Aluejoukkue KeltainenPäättynyt
1813:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2KP-75 Keltainen5-7PK-35 MustaPäättynyt
Sunnuntai 23.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1910:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1TuPS Vihreä8-1FC Viikingit ValkoinenPäättynyt
2010:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2Gnistan Sinikeltainen1-1VJS Aluejoukkue PunainenPäättynyt
2110:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1LAUTP Valkoinen2-5TuPS PunainenPäättynyt
2210:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2VJS Aluejoukkue Keltainen4-3FCFJ Sininen 2Päättynyt
2311:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1TuPS Vihreä4-1Kopse ValkoinenPäättynyt
2411:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FC Viikingit Valkoinen2-1FCFJ Sininen 1Päättynyt
2511:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1PK-35 Musta6-2LAUTP ValkoinenPäättynyt
2611:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2VJS Aluejoukkue Keltainen2-3KP-75 KeltainenPäättynyt
2712:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1VJS Aluejoukkue Punainen1-3TuPS VihreäPäättynyt
2812:00Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FC Viikingit Valkoinen1-9Gnistan SinikeltainenPäättynyt
2912:30Lohko APihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 1FCFJ Sininen 26-3TuPS PunainenPäättynyt
3012:30Lohko BPihlajamäen tekonurmi, Pihlajamäen tekonurmi 2FCFJ Sininen 12-6Kopse ValkoinenPäättynyt