Helsinki Open 2017 HELSINKI OPEN 2017
22.4. - 23.4.2017 Aava Areena, Pihlajamäen tekonurmi, Myllypuron tekonurmi | Suomi

Pojat-09 Kilpa

Alkulohkot

Lauantai 22.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
111:00Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 3PK-35 Punainen5-1PuiUPäättynyt
211:00Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 4FCFJ Valkoinen 15-2LAUTP SininenPäättynyt
311:30Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 3FC Wild Sininen0-8VJS Aluejoukkue ValkoinenPäättynyt
411:30Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 4FC Honka Sparta Musta10-2FC Viikingit PunainenPäättynyt
512:00Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 3Kopse Vihreä0-1SV KeltainenPäättynyt
612:00Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 4Gnistan Keltainen4-4KP-75 SininenPäättynyt
712:30Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 3FCFJ Valkoinen 14-4PK-35 PunainenPäättynyt
812:30Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 4FC Wild Sininen8-3PuiUPäättynyt
913:00Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 3VJS Aluejoukkue Valkoinen6-0LAUTP SininenPäättynyt
1013:00Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 4Kopse Vihreä1-6FC Honka Sparta MustaPäättynyt
1113:30Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 3Gnistan Keltainen3-3FC Viikingit PunainenPäättynyt
1213:30Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 4KP-75 Sininen2-3SV KeltainenPäättynyt
1314:00Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 3PK-35 Punainen4-3FC Wild SininenPäättynyt
1414:00Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 4VJS Aluejoukkue Valkoinen3-2FCFJ Valkoinen 1Päättynyt
Sunnuntai 23.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1509:00Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 1LAUTP Sininen3-4PuiUPäättynyt
1609:00Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 2FC Honka Sparta Musta3-2Gnistan KeltainenPäättynyt
1709:00Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 3KP-75 Sininen4-4Kopse VihreäPäättynyt
1809:00Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 4SV Keltainen6-2FC Viikingit PunainenPäättynyt
1910:30Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 1VJS Aluejoukkue Valkoinen4-0PK-35 PunainenPäättynyt
2010:30Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 2LAUTP Sininen4-5FC Wild SininenPäättynyt
2110:30Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 3PuiU1-9FCFJ Valkoinen 1Päättynyt
2210:30Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 4KP-75 Sininen1-2FC Honka Sparta MustaPäättynyt
2312:00Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 1SV Keltainen3-4Gnistan KeltainenPäättynyt
2412:00Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 2FC Viikingit Punainen3-6Kopse VihreäPäättynyt
2512:00Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 3PK-35 Punainen5-4LAUTP SininenPäättynyt
2612:00Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 4PuiU1-8VJS Aluejoukkue ValkoinenPäättynyt
2713:30Lohko AAava Areena, Aava Areena kenttä 1FCFJ Valkoinen 14-2FC Wild SininenPäättynyt
2813:30Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 2FC Honka Sparta Musta0-0SV KeltainenPäättynyt
2913:30Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 3FC Viikingit Punainen2-0KP-75 SininenPäättynyt
3013:30Lohko BAava Areena, Aava Areena kenttä 4Kopse Vihreä3-3Gnistan KeltainenPäättynyt