CIMCORP Syysturnaus CIMCORP SYYSTURNAUS
9.9. - 10.9.2017 Pori | Suomi Ilmoittaudu

Pojat-07 Haaste

Haastesarja

Lauantai 9.9.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:10Lohko ATekonurmi 1MuSa 07 White4-0ToVePäättynyt
209:10Lohko BTekonurmi 2FC Jazz1-1MuSa 07 RedPäättynyt
309:50Lohko ATekonurmi 2KapaE101-5Nokian Palloseura 08Päättynyt
410:30Lohko BTekonurmi 1Ylöjärven Ilves 075-3Noormarkun Koitto E10Päättynyt
510:30Lohko ATekonurmi 2ToVe0-3Pallo-IirotPäättynyt
611:10Lohko BTekonurmi 1Karhu-Futis1-1MuSa GepuPäättynyt
711:50Lohko ATekonurmi 2MuSa 07 White1-3Kraft FFPäättynyt
812:30Lohko ATekonurmi 2ToVe2-3Nokian Palloseura 08Päättynyt
913:10Lohko ATekonurmi 1Pallo-Iirot8-0KapaE10Päättynyt
1013:10Lohko BTekonurmi 2MuSa Gepu0-2FC JazzPäättynyt
1113:50Lohko BTekonurmi 2Ylöjärven Ilves 071-2Karhu-FutisPäättynyt
1215:10Lohko BTekonurmi 2MuSa 07 Red0-2Ylöjärven Ilves 07Päättynyt
1315:50Lohko ATekonurmi 1Pallo-Iirot7-1MuSa 07 WhitePäättynyt
1415:50Lohko ATekonurmi 2Nokian Palloseura 081-4Kraft FFPäättynyt
1516:30Lohko BTekonurmi 1Noormarkun Koitto E103-2MuSa GepuPäättynyt
1616:30Lohko ATekonurmi 2KapaE105-1ToVePäättynyt
1717:10Lohko BTekonurmi 1Karhu-Futis2-2FC JazzPäättynyt
1817:10Lohko ATekonurmi 2Nokian Palloseura 082-1Pallo-IirotPäättynyt
1917:50Lohko BTekonurmi 1MuSa Gepu5-1MuSa 07 RedPäättynyt
2017:50Lohko ATekonurmi 2Nokian Palloseura 081-1MuSa 07 WhitePäättynyt
2118:30Lohko BTekonurmi 1MuSa 07 Red1-5Karhu-FutisPäättynyt
2218:30Lohko BTekonurmi 2FC Jazz2-3Noormarkun Koitto E10Päättynyt
Sunnuntai 10.9.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2309:10Lohko ATekonurmi 2Kraft FF9-0ToVePäättynyt
2409:50Lohko BTekonurmi 1FC Jazz1-2Ylöjärven Ilves 07Päättynyt
2509:50Lohko ATekonurmi 2MuSa 07 White1-0KapaE10Päättynyt
2610:30Lohko BTekonurmi 1Noormarkun Koitto E102-2Karhu-FutisPäättynyt
2711:10Lohko ATekonurmi 1Kraft FF11-2KapaE10Päättynyt
2811:10Lohko BTekonurmi 2MuSa Gepu1-2Ylöjärven Ilves 07Päättynyt
2912:30Lohko BTekonurmi 1MuSa 07 Red0-1Noormarkun Koitto E10Päättynyt
3013:10Lohko ATekonurmi 1Pallo-Iirot0-4Kraft FFPäättynyt

Sijoitusottelut

Sunnuntai 10.9.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
3115:10Sijat 11-12Tekonurmi 1ToVe0-1MuSa 07 RedPäättynyt
3215:10Sijat 9-10Tekonurmi 2KapaE101-3MuSa GepuPäättynyt
3315:50Sijat 7-8Tekonurmi 1MuSa 07 White1-0FC JazzPäättynyt
3415:50Sijat 5-6Tekonurmi 2Pallo-Iirot2-0Karhu-FutisPäättynyt
3516:30Sijat 3-4Tekonurmi 1Nokian Palloseura 080-3Noormarkun Koitto E10Päättynyt
3616:30Sijat 1-2Tekonurmi 2Kraft FF1-0Ylöjärven Ilves 07Päättynyt