CIMCORP Syysturnaus 2018 CIMCORP SYYSTURNAUS 2018
15.9. - 16.9.2018 Karhuhalli, Urheilukeskuksen tekonurmi | Suomi

Pojat-07 Haaste

Alkulohkot

Lauantai 15.9.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
109:00Alkulohko AUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2Musan Salama White3-0TOVE WhitePäättynyt
209:40Alkulohko BUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2Fc Jazz/K-F yj2-1PTU 07 WhitePäättynyt
310:20Alkulohko AUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2APU10-1TOVE WhitePäättynyt
411:00Alkulohko BUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2Ylöjärven Ilves 072-3NouLa oranssiPäättynyt
511:40Alkulohko AUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2Musan Salama White2-0APUPäättynyt
612:30Alkulohko AUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2TOVE White0-3Pallo-IirotPäättynyt
713:10Alkulohko BUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 1Ylöjärven Ilves 072-1Fc Jazz/K-F yjPäättynyt
813:10Alkulohko BUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2NouLa oranssi2-2PTU 07 WhitePäättynyt
913:50Alkulohko AKarhuhalli, Karhuhalli 2Pallo-Iirot0-3APUPäättynyt
1014:30Alkulohko BKarhuhalli, Karhuhalli 2NouLa oranssi1-1Fc Jazz/K-F yjPäättynyt
1115:10Alkulohko BKarhuhalli, Karhuhalli 2PTU 07 White0-1Ylöjärven Ilves 07Päättynyt
1215:50Alkulohko AKarhuhalli, Karhuhalli 2Pallo-Iirot1-6Musan Salama WhitePäättynyt

Jatkosarjat

Sunnuntai 16.9.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
1309:40Alempi jatkosarjaKarhuhalli, Karhuhalli 1Pallo-Iirot3-2PTU 07 WhitePäättynyt
1409:40Alempi jatkosarjaUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2Fc Jazz/K-F yj5-1TOVE WhitePäättynyt
1510:20Ylempi jatkosarjaUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 1Musan Salama White0-2NouLa oranssiPäättynyt
1610:20Ylempi jatkosarjaUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2Ylöjärven Ilves 070-0APUPäättynyt
1711:00Alempi jatkosarjaKarhuhalli, Karhuhalli 1TOVE White1-5PTU 07 WhitePäättynyt
1811:00Alempi jatkosarjaUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 1Pallo-Iirot3-1Fc Jazz/K-F yjPäättynyt
1912:30Ylempi jatkosarjaUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2Musan Salama White0-1Ylöjärven Ilves 07Päättynyt
2012:30Ylempi jatkosarjaUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 1APU1-3NouLa oranssiPäättynyt
21Ylempi jatkosarjaAPU-Musan Salama WhiteEi aloitettu
22Alempi jatkosarjaTOVE White-Pallo-IirotEi aloitettu
23Ylempi jatkosarjaNouLa oranssi-Ylöjärven Ilves 07Ei aloitettu
24Alempi jatkosarjaPTU 07 White-Fc Jazz/K-F yjEi aloitettu

Sijoitusottelut

Sunnuntai 16.9.2018
AikaLohkoPaikkaJoukkueTulosJoukkueTila
2512:30Sijat 7-8Karhuhalli, Karhuhalli 1PTU 07 White5-0TOVE WhitePäättynyt
2613:10Sijat 5-6Karhuhalli, Karhuhalli 1Pallo-Iirot1-0Fc Jazz/K-F yjPäättynyt
2714:30PronssiotteluUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 2Musan Salama White1-2APUPäättynyt
2814:30LoppuotteluUrheilukeskuksen tekonurmi, Tekonurmi 1NouLa oranssi2-0Ylöjärven Ilves 07Päättynyt