8. Poikien OP Lohja cup 8. POIKIEN OP LOHJA CUP
9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P10 Taso 2

Alkusarja

Lohko A
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Peimari United08330010 - 19
2FC Kuusysi/sininen320112 - 26
3FC Honka/keltainen B 0831024 - 103
4LoPa/sininen30030 - 130
Lohko B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1MaPS330011 - 29
2KaPy/valkoinen320111 - 36
3VJS/valkoinen B131024 - 123
4Sisu/sininen30035 - 140
 
Lohko C
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1NJS/sininen330010 - 29
2PaiHa P08/vihreät320111 - 76
3FC Honka/keltainen A 0831025 - 113
4HJK Itäkeskus P0830034 - 100
Lohko D
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LoPa P09/valkoinen321018 - 17
2GrIFK green32107 - 47
3TiPS/vihreät 231028 - 93
4RaKe Pallosalamat/valkoiset30032 - 210
 

Välisarja

Sijat 13-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Sisu/sininen11004 - 23
2LoPa/sininen10012 - 40
Sijat 13-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Itäkeskus P0811002 - 13
2RaKe Pallosalamat/valkoiset10011 - 20
 
Sijat 9-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Honka/keltainen B 0811001 - 03
2VJS/valkoinen B110010 - 10
Sijat 9-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Honka/keltainen A 0811001 - 03
2TiPS/vihreät 210010 - 10
 
Sijat 5-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Kuusysi/sininen11003 - 03
2KaPy/valkoinen10010 - 30
Sijat 5-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PaiHa P08/vihreät11007 - 13
2GrIFK green10011 - 70
 
Sijat 1-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1MaPS11002 - 13
2Peimari United0810011 - 20
Sijat 1-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LoPa P09/valkoinen11003 - 23
2NJS/sininen10012 - 30
 

Sijoitusottelut

Sijat 15-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1LoPa/sininen11005 - 23
2RaKe Pallosalamat/valkoiset10012 - 50
Sijat 13-14
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1HJK Itäkeskus P0811002 - 13
2Sisu/sininen10011 - 20
 
Sijat 11-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1TiPS/vihreät 211001 - 03
2VJS/valkoinen B110010 - 10
Sijat 9-10
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1FC Honka/keltainen A 0811004 - 13
2FC Honka/keltainen B 0810011 - 40
 
Sijat 7-8
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1GrIFK green11002 - 13
2KaPy/valkoinen10011 - 20
Sijat 5-6
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PaiHa P08/vihreät11002 - 13
2FC Kuusysi/sininen10011 - 20
 
Sijat 3-4
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Peimari United0811001 - 03
2NJS/sininen10010 - 10
Sijat 1-2
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1MaPS11001 - 03
2LoPa P09/valkoinen10010 - 10
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden maaliero 4) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 5) Lohkon otteluiden maaliero 6) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 7) Arpa