8. Poikien OP Lohja cup 8. POIKIEN OP LOHJA CUP
9.6. - 17.6.2018 Asemanpellon Pallokentät, Harjun Urheilukeskus, Virkkalan Urheilukenttä, Nummen Urheilukenttä | Suomi

P14

Alkusarja

Lauantai 16.6.2018
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
110:00Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Benamar, JalilToBK2-4LoPaPäättynyt
210:00Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Pajunen, JasuKaPy Liverpool1-6FC Espoo 2Päättynyt
310:45Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Benamar, JalilNJS/sininen1-5KoiPS P04 HaastePäättynyt
410:45Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Pajunen, JasuHooGee/EsPa YJ0-2FC Honka/mustaPäättynyt
511:30Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1EI, PELATAEI JOUKKUETTA-KäPa 04 ACPeruttu
611:30Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Panahi, HeidarNJS/musta7-0I-HKPäättynyt
712:15Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Ashrafi, MahdiNJS/sininen0-5ToBKPäättynyt
812:15Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Panahi, HeidarHooGee/EsPa YJ3-3KaPy LiverpoolPäättynyt
913:00Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1EI, PELATAEI JOUKKUETTA-LoPaPeruttu
1013:00Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Ashrafi, MahdiNJS/musta2-0FC Espoo 2Päättynyt
1113:45Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Benamar, JalilKäPa 04 AC2-0KoiPS P04 HaastePäättynyt
1213:45Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Pajunen, JasuI-HK1-3FC Honka/mustaPäättynyt
1314:30Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1EI, PELATAToBK-EI JOUKKUETTAPeruttu
1414:30Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Benamar, JalilKaPy Liverpool3-3NJS/mustaPäättynyt
1515:15Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Ashrafi, MahdiKäPa 04 AC5-0NJS/sininenPäättynyt
1615:15Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Panahi, HeidarI-HK0-7HooGee/EsPa YJPäättynyt
1716:00Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Panahi, HeidarKoiPS P04 Haaste0-7LoPaPäättynyt
1816:00Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Pajunen, JasuFC Honka/musta1-0FC Espoo 2Päättynyt
Sunnuntai 17.6.2018
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
1910:00Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Ashrafi, MahdiI-HK1-7KaPy LiverpoolPäättynyt
2010:00Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Panahi, HeidarKäPa 04 AC2-0ToBKPäättynyt
2110:45Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Ashrafi, MahdiFC Honka/musta1-0NJS/mustaPäättynyt
2210:45Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2EI, PELATAKoiPS P04 Haaste-EI JOUKKUETTAPeruttu
2311:30Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Marjelund, AapoFC Espoo 24-2HooGee/EsPa YJPäättynyt
2411:30Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Pajunen, JasuLoPa3-0NJS/sininenPäättynyt
2512:15Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Marjelund, AapoKaPy Liverpool0-2FC Honka/mustaPäättynyt
2612:15Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Pajunen, JasuToBK4-2KoiPS P04 HaastePäättynyt
2713:00Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Panahi, HeidarFC Espoo 26-2I-HKPäättynyt
2813:00Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Ashrafi, MahdiLoPa1-0KäPa 04 ACPäättynyt
2913:45Lohko BAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Panahi, HeidarHooGee/EsPa YJ0-3NJS/mustaPäättynyt
3013:45Lohko AAsemanpellon Pallokentät, Kenttä 2EI, PELATANJS/sininen-EI JOUKKUETTAPeruttu
3114:45Sijat 11-12Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2EI, PELATAEI JOUKKUETTA-I-HKPeruttu

Sijoitusottelut

Sunnuntai 17.6.2018
AikaLohkoPaikkaTuomariJoukkueTulosJoukkueTila
3214:45Sijat 9-10 Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Marjelund, AapoHooGee/EsPa YJ9-0NJS/sininenPäättynyt
3315:40Sijat 7-8Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Pajunen, JasuKoiPS P04 Haaste0-3KaPy LiverpoolPäättynyt
3415:40Sijat 5-6Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Marjelund, AapoFC Espoo 23-1ToBKPäättynyt
3516:35Sijat 3-4Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 1Pajunen, JasuKäPa 04 AC2-1NJS/mustaPäättynyt
3616:35Sijat 1-2Asemanpellon Pallokentät, Kenttä 2Marjelund, AapoFC Honka/musta4-1LoPaPäättynyt