Vesileppis G09-Turnaus VESILEPPIS G09-TURNAUS
14.4. - 15.4.2017 Leppävrta | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

Perjantai 14.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
109:00Lohko Akenttä 1K-Laser 1Päättynyt77
KalPa etelä 311
209:00Lohko Bkenttä 2LeKi-75 RedPäättynyt33
K-Laser 399
309:30Lohko Ckenttä 1Warkis RedPäättynyt33
KalPa etelä 133
409:30Lohko Dkenttä 2Jokipojat valkoinenPäättynyt77
KalPa pohjoinen 111
510:00Lohko Akenttä 1Kalpa pohjoinen 3Päättynyt55
Jokipojat punainen1111
610:00Lohko Bkenttä 2KalPa etelä 2Päättynyt22
KKP 144
710:40Lohko Ckenttä 1KKP 2Päättynyt44
KalPa pohjoinen 244
810:40Lohko Dkenttä 2K-Laser 2Päättynyt1010
Warkis Blue11
911:10Lohko Akenttä 1Kalpa pohjoinen 3Päättynyt22
K-Laser 188
1011:10Lohko Bkenttä 2KalPa etelä 2Päättynyt11
LeKi-75 Red44
1111:40Lohko Ckenttä 1KKP 2Päättynyt22
Warkis Red55
1211:40Lohko Dkenttä 2K-Laser 2Päättynyt55
Jokipojat valkoinen11
1312:20Lohko Akenttä 1Blues Juniors WhitePäättynyt55
KalPa etelä 333
1412:20Lohko Bkenttä 2Blues Juniors BluePäättynyt44
K-Laser 377
1512:50Lohko Ckenttä 1Leki-75, GreenPäättynyt55
KalPa etelä 188
1612:50Lohko Dkenttä 2Blues Juniors YellowPäättynyt77
KalPa pohjoinen 133
1713:20Lohko Akenttä 1Blues Juniors WhitePäättynyt44
Kalpa pohjoinen 333
1813:20Lohko Bkenttä 2Blues Juniors BluePäättynyt77
KalPa etelä 200
1914:00Lohko Ckenttä 1Leki-75, GreenPäättynyt33
KKP 222
2014:00Lohko Dkenttä 2Blues Juniors YellowPäättynyt22
K-Laser 255
2114:30Lohko Akenttä 1Jokipojat punainenPäättynyt11
K-Laser 144
2214:30Lohko Bkenttä 2KKP 1Päättynyt33
LeKi-75 Red33
2315:00Lohko Ckenttä 1KalPa pohjoinen 2Päättynyt55
Warkis Red44
2415:00Lohko Dkenttä 2Warkis BluePäättynyt22
Jokipojat valkoinen77
2515:40Lohko Akenttä 1Jokipojat punainenPäättynyt44
Blues Juniors White22
2615:40Lohko Bkenttä 2KKP 1Päättynyt55
Blues Juniors Blue33
2716:10Lohko Ckenttä 1KalPa pohjoinen 2Päättynyt99
Leki-75, Green44
2816:10Lohko Dkenttä 2Warkis BluePäättynyt33
Blues Juniors Yellow66
2916:40Lohko Akenttä 1KalPa etelä 3Päättynyt33
Kalpa pohjoinen 366
3016:40Lohko Bkenttä 2K-Laser 3Päättynyt1212
KalPa etelä 211
3117:20Lohko Ckenttä 1KalPa etelä 1Päättynyt33
KKP 244
3217:20Lohko Dkenttä 2KalPa pohjoinen 1Päättynyt00
K-Laser 21212
3317:50Lohko Akenttä 1KalPa etelä 3Päättynyt22
Jokipojat punainen99
3417:50Lohko Bkenttä 2K-Laser 3Päättynyt1212
KKP 133
3518:20Lohko Ckenttä 1KalPa etelä 1Päättynyt66
KalPa pohjoinen 277
3618:20Lohko Dkenttä 2KalPa pohjoinen 1Päättynyt33
Warkis Blue44
3719:00Lohko Akenttä 1K-Laser 1Päättynyt77
Blues Juniors White11
3819:00Lohko Bkenttä 2LeKi-75 RedPäättynyt33
Blues Juniors Blue22
3919:30Lohko Ckenttä 1Warkis RedPäättynyt77
Leki-75, Green22
4019:30Lohko Dkenttä 2Jokipojat valkoinenPäättynyt33
Blues Juniors Yellow44

Sijoituspelit

Lauantai 15.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
4108:00Sijat 17-20kenttä 1KalPa etelä 3Päättynyt33
KalPa etelä 255
4208:00Sijat 13-16kenttä 2Kalpa pohjoinen 3Päättynyt44
Blues Juniors Blue44
4308:30Sijat 9-12kenttä 1Blues Juniors WhitePäättynyt44
KKP 166
4408:30Sijat 1-8 Akenttä 2K-Laser 1Päättynyt33
K-Laser 322
4509:00Sijat 1-8 Bkenttä 1KalPa pohjoinen 2Päättynyt00
K-Laser 21313
4609:00Sijat 17-20kenttä 2Leki-75, GreenPäättynyt11
KalPa pohjoinen 155
4709:40Sijat 13-16kenttä 1KalPa etelä 1Päättynyt33
Warkis Blue99
4809:40Sijat 9-12kenttä 2KKP 2Päättynyt00
Jokipojat valkoinen1515
4910:10Sijat 1-8 Akenttä 1Warkis RedPäättynyt88
Blues Juniors Yellow88
5010:10Sijat 1-8 Bkenttä 2Jokipojat punainenPäättynyt66
LeKi-75 Red22
5110:40Sijat 17-20kenttä 1Leki-75, GreenPäättynyt66
KalPa etelä 311
5210:40Sijat 13-16kenttä 2KalPa etelä 1Päättynyt44
Kalpa pohjoinen 344
5311:20Sijat 9-12kenttä 1KKP 2Päättynyt33
Blues Juniors White55
5411:20Sijat 1-8 Akenttä 2Warkis RedPäättynyt22
K-Laser 155
5511:50Sijat 1-8 Bkenttä 1Jokipojat punainenPäättynyt1111
KalPa pohjoinen 211
5611:50Sijat 17-20kenttä 2KalPa pohjoinen 1Päättynyt22
KalPa etelä 211
5712:20Sijat 13-16kenttä 1Warkis BluePäättynyt22
Blues Juniors Blue55
5812:20Sijat 9-12kenttä 2Jokipojat valkoinenPäättynyt88
KKP 122
5913:00Sijat 1-8 Akenttä 1Blues Juniors YellowPäättynyt55
K-Laser 322
6013:00Sijat 1-8 Bkenttä 2LeKi-75 RedPäättynyt11
K-Laser 244
6113:30Sijat 17-20kenttä 1KalPa etelä 3Päättynyt44
KalPa pohjoinen 100
6213:30Sijat 13-16kenttä 2Kalpa pohjoinen 3Päättynyt22
Warkis Blue55
6314:00Sijat 9-12kenttä 1Blues Juniors WhitePäättynyt22
Jokipojat valkoinen44
6414:00Sijat 1-8 Akenttä 2K-Laser 1Päättynyt1010
Blues Juniors Yellow00
6514:40Sijat 1-8 Bkenttä 1KalPa pohjoinen 2Päättynyt11
LeKi-75 Red66
6614:40Sijat 17-20kenttä 2KalPa etelä 2Päättynyt22
Leki-75, Green44
6715:10Sijat 13-16kenttä 1Blues Juniors BluePäättynyt33
KalPa etelä 122
6815:10Sijat 9-12kenttä 2KKP 1Peruttu
KKP 2
6915:40Sijat 1-8 Akenttä 1K-Laser 3Päättynyt66
Warkis Red33
7015:40Sijat 1-8 Bkenttä 2K-Laser 2Päättynyt22
Jokipojat punainen44

Mitalipelit

Lauantai 15.4.2017
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
7116:20Pronssiottelukenttä 1Blues Juniors YellowPäättynyt22
K-Laser 299
7216:20Finaalikenttä 2K-Laser 1Päättynyt44
Jokipojat punainen33