Vesileppis F06-turnaus LEPPÄVIRTA VESILEPPIS F06-TURNAUS LEPPÄVIRTA
5.9. - 6.9.2015 Leppävirta | Suomi

Otteluohjelma

Alkusarja

Lauantai 5.9.2015
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
110:30Lohko Akenttä 1SuKiKa F06Päättynyt44
KalPa pohjoinen 155
210:30Lohko Bkenttä 2KalPa etelä 1Päättynyt99
TIHC valkoinen22
311:05Lohko Ckenttä 1PiPSPäättynyt1010
KalPa etelä 222
411:05Lohko Akenttä 2TIHC sininenPäättynyt11
Jokipojat1717
511:50Lohko Bkenttä 1LKP-Urho mustaPäättynyt11
KalPa pohjoinen 288
611:50Lohko Ckenttä 2Kiekko-OuluPäättynyt77
LKP-Urho punainen22
712:25Lohko Akenttä 1TIHC sininenPäättynyt00
SuKiKa F061919
812:25Lohko Bkenttä 2LKP-Urho mustaPäättynyt44
KalPa etelä 133
913:10Lohko Ckenttä 1Kiekko-OuluPäättynyt66
PiPS1010
1013:10Lohko Akenttä 2JokipojatPäättynyt22
KalPa pohjoinen 155
1113:45Lohko Bkenttä 1KalPa pohjoinen 2Päättynyt1111
TIHC valkoinen00
1213:45Lohko Ckenttä 2LKP-Urho punainenPäättynyt44
KalPa etelä 244
1314:30Lohko Akenttä 1SuKiKa F06Päättynyt22
Jokipojat77
1414:30Lohko Bkenttä 2KalPa etelä 1Päättynyt00
KalPa pohjoinen 21010
1515:05Lohko Ckenttä 1PiPSPäättynyt99
LKP-Urho punainen88
1615:05Lohko Akenttä 2KalPa pohjoinen 1Päättynyt1212
TIHC sininen00
1715:50Lohko Bkenttä 1TIHC valkoinenPäättynyt00
LKP-Urho musta88
1815:50Lohko Ckenttä 2KalPa etelä 2Päättynyt22
Kiekko-Oulu77

Jatkosarja

Lauantai 5.9.2015
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
1917:00Alempikenttä 1SuKiKa F06Päättynyt66
KalPa etelä 111
2017:00Alempikenttä 2TIHC sininenPäättynyt00
LKP-Urho punainen1010
2117:35Alempikenttä 1TIHC valkoinenPäättynyt22
KalPa etelä 266
2217:35Alempikenttä 2KalPa etelä 1Päättynyt1010
TIHC sininen00
2318:20Ylempikenttä 1KalPa pohjoinen 1Päättynyt33
KalPa pohjoinen 288
2418:20Ylempikenttä 2JokipojatPäättynyt66
PiPS1111
Sunnuntai 6.9.2015
AikaLohkoPaikkaJoukkueetTilaTulos
2509:00Ylempikenttä 1LKP-Urho mustaPäättynyt44
Kiekko-Oulu55
2609:00Ylempikenttä 2KalPa pohjoinen 2Päättynyt33
Jokipojat11
2709:35Alempikenttä 1LKP-Urho punainenPäättynyt66
TIHC valkoinen22
2809:35Alempikenttä 2KalPa etelä 2Päättynyt44
SuKiKa F0633
2910:20Alempikenttä 1TIHC sininenPäättynyt00
TIHC valkoinen88
3010:20Alempikenttä 2LKP-Urho punainenPäättynyt22
SuKiKa F0666
3110:55Ylempikenttä 1PiPSPäättynyt33
LKP-Urho musta22
3210:55Ylempikenttä 2Kiekko-OuluPäättynyt11
KalPa pohjoinen 155
3311:40Ylempikenttä 1JokipojatPäättynyt99
LKP-Urho musta22
3411:40Ylempikenttä 2PiPSPäättynyt66
KalPa pohjoinen 155
3512:15Alempikenttä 1KalPa etelä 2Päättynyt33
KalPa etelä 188
3612:15Alempikenttä 2TIHC valkoinenPäättynyt22
SuKiKa F061010
3713:00Alempikenttä 1LKP-Urho punainenPäättynyt99
KalPa etelä 166
3813:00Alempikenttä 2KalPa etelä 2Päättynyt99
TIHC sininen00
3913:35Ylempikenttä 1Kiekko-OuluPäättynyt99
KalPa pohjoinen 233
4013:35Ylempikenttä 2LKP-Urho mustaPäättynyt44
KalPa pohjoinen 144
4114:20Ylempikenttä 1PiPSPäättynyt11
KalPa pohjoinen 255
4214:20Ylempikenttä 2Kiekko-OuluPäättynyt55
Jokipojat22
43AlempiSuKiKa F06Peruttu
TIHC sininen
44YlempiKalPa pohjoinen 1Peruttu
Jokipojat
45AlempiKalPa etelä 1Peruttu
TIHC valkoinen
46YlempiKalPa pohjoinen 2Peruttu
LKP-Urho musta
47AlempiLKP-Urho punainenPeruttu
KalPa etelä 2
48YlempiPiPSPeruttu
Kiekko-Oulu