Vesileppis Cup G11 Pääsiäinen 2019 (Täynnä) VESILEPPIS CUP G11 PääSIäINEN 2019 (TäYNNä)
19.4. - 20.4.2019 Kenttä | Suomi

Lohkotilanteet

Alkusarja

A
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Alfa St. Petersburg 2440028 - 98
2Jokipojat Punainen421119 - 175
3Kalpa Etelä 1420220 - 224
4K-Laser Punainen411221 - 203
5KKP Valkoinen400413 - 330
B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kalpa Etelä 2430127 - 126
2Kalpa Pohjoinen 1430126 - 176
3K-Laser Keltainen430123 - 106
4KKP Sininen410312 - 242
5Jokipojat Musta400412 - 370
 
C
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Alfa St. Petersburg 1440047 - 48
2Kalpa Etelä 3430124 - 116
3LeKi-75420215 - 214
4Kalpa Pohjoinen 2410317 - 342
5LiKi40049 - 420
D
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1K-Laser Musta422016 - 136
2PiPS430120 - 116
3KKP Punainen421121 - 125
4Kalpa Etelä 4402214 - 212
5Kalpa Pohjoinen 340137 - 211
 

Välisarja

Sijat 17-20
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1KKP Valkoinen321021 - 125
2LiKi320116 - 184
3Jokipojat Musta310215 - 182
4Kalpa Pohjoinen 3301212 - 161
Sijat 13-16
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1K-Laser Punainen330030 - 136
2Kalpa Etelä 4320121 - 164
3Kalpa Pohjoinen 2310219 - 222
4KKP Sininen30036 - 250
 
Sijat 9-12
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Kalpa Etelä 1321024 - 135
2LeKi-75312015 - 144
3KKP Punainen302114 - 162
4K-Laser Keltainen30127 - 171
Sijat 1-8 A
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PiPS321016 - 75
2Alfa St. Petersburg 2321015 - 115
3Kalpa Etelä 330126 - 141
4Kalpa Etelä 230122 - 71
 
Sijat 1-8 B
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Alfa St. Petersburg 1330025 - 36
2Jokipojat Punainen32019 - 124
3Kalpa Pohjoinen 131029 - 182
4K-Laser Musta30036 - 160

Mitalipelit

Pronssiottelu
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1Alfa St. Petersburg 2110010 - 42
2Jokipojat Punainen10014 - 100
Finaali
Joukkue Ott V T H TM-PM Pst
1PiPS11001 - 02
2Alfa St. Petersburg 110010 - 10
 
Sijoitukset lohkoissa määräytyvät seuraavien turnausjärjestäjän asettamien sääntöjen mukaisesti: 1) Pisteet 2) Keskinäisten otteluiden pisteet 3) Keskinäisten otteluiden tehdyt maalit 4) Lohkon otteluiden tehdyt maalit 5) Arpa